Понеділок
23-06-05
22:54

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Глава 15. Елементи маркетингової стратегії туристських підприємств Росії


Глава 15. Елементи маркетингової стратегії туристських підприємств Росії

Маркетинговий комплекс (маркетингова програма) представляє собою набір піддаються контролю змінних чинників маркетингу, сукупність яких фірма використовує в прагненні викликати бажану відповідну реакцію з боку цільового ринку. Менеджер з маркетингу туризму повинен по стійно складати маркетинговий комплекс - правильне поєднання елементів, що забезпечують прибуток за рахунок найбільш повного задоволення запитів споживачів і більш ефективними, ніж у конкурентів, способами.

Маркетингова стратегія фірми визначається тільки після того, як була встановлена загальна стратегія ведення бізнесу. Маркетингова програма являє собою тактичний план, розроблений на 1-2 роки. Так, фірма "Наталі Турс" своєї довгостроковою стратегією визначила завоювання більшої частки ринку. І метою цієї фірми є глобальне освоєння ринку. Засоби для досягнення цієї мети - максимальне вживання телекомунікаційних технологій у роботі з турагентствами, високий рівень кваліфікації персоналу фірми, зосередження маркетингової політики на одному напрямку і вибір стратегічних партнерів.

Численні елементи маркетингового комплексу були зведені до поняття "чотирьох Р", яке включає в себе Product (продукт), Place (місце), Promotion (стимулювання попиту) і Price (ціна). Це поняття є простою і точною формулою, яка представляє всі заходи щодо маркетингу і дозволяє легко скласти маркетингову програму.

Під продуктом маються на увазі не тільки її фізичні характеристики, але і діяльність з планування, розробки нового товару або послуги. Тут приймаються рішення щодо різноманітності товарного асортименту, присвоєння торгових марок та упаковки. При плануванні створення продукту (товару, послуги) повинні враховуватися всі ці аспекти.

Під місцем мається на увазі прийняття рішень щодо відповідних методів поширення товару, тобто які канали і яким способом розподілу повинні бути використані для створення найбільш легкого доступу споживачів до товарів і послуг виробників.

Методи стимулювання - це всіляка діяльність фірми по розповсюдженню відомостей про переваги свого товару і переконанню цільових споживачів купувати саме його. Методами стимулювання є не лише реклама, а й техніка особистого продажу, діяльність зі стимулювання продажів, а також зв'язки з громадськістю.

Ціна є дуже важливою змінною маркетингового комплексу. Вона повинна задовольняти споживачів і одночасно відповідати меті отримання прибутку підприємством. Призначена фірмою ціна має відповідати цінності пропозиції, інакше покупці будуть купувати товари конкурентів.

Відправною точкою для ефективного маркетингу є споживач. Після виявлення та аналізу певної групи споживачів менеджер, використовуючи всі чотири елементи маркетингового інструменту, забезпечує ефективне обслуговування цього сегмента. Так як важлива орієнтація на споживача, п'ятим елементом маркетингового комплексу прийнято вважати самих людей (споживачів турпродукту), оскільки вони є центральним пунктом маркетингової програми (рис. 4.1).

Зміст


[10-04-10][Все для туристів]
Про сільський зелений туризм та досвід Прикарпаття (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ісландська кухня (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Неповторний мир. Мальдівськие визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальтійські розваги (0)