П’ятниця
19-04-19
09:07

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ДІЯ ОСВЯЧЕННЯ ПЛОДІВ


ДІЯ ОСВЯЧЕННЯ ПЛОДІВ (САДОВИНИ, ГОРОДИНИ, ЗІЛЛЯ)


 

Рунтато в Святині на священній годині від імени вірних РУНВіри врочисто висловлює святу благодарність Дажбогові, Творцеві Життя, Милосерд­ному Господу за всі плоди земні (садовину, горо­дину, зілля).

Рунтато читає молитви: 2-гу, 3-тю з розділу 1-го «Молитва рідного богорозуміння». І читає з розділу 3-го «Молитва Священного Облагородження», 1-шу Молитву. І читає з розділу 4-го «Молитва Священної Осяяности», 3-тю Молитву, 4-ту Молитву і 5-ту Молитву.

Після Молитв рунтато говорить:

 

— Брати і сестри, сповідники Рідної Української Національної Віри, об'явленої з волі Господа Дажбога Пророком Силенком, ми щасливі люди. У нас є Рідна Дорога Життя, благословенна Дажбогом. Благосло­венна світлими Предками нашими.

Усі ми є дітьми України-Руси. І всі ми в Світі відомі, як Перші хлібороби — творці брильянтної Трипільської хліборобської куль­тури, творці благородних розумінь Світу.

І наш світлий Родоначальник має ім'я Орь, що означає: той, хто творить хліб (оре ниву, хлібороб, орач). Хлібороби вважали себе людьми вищої культури. Вони в цьому були переконані, знаючи спосіб життя ман­дрівних племен (мисливців, пастухів).

Сьогодні у Святині маємо зразки плодів (садовини, городини, зілля). Дажбог щороку обдаровує нас сонячними плодами. Обдаро­вує, як любих дітей своїх. І ми поклоном і вірою в Дажбога висловлюємо Йому, нашому Господові, благодарність. Почуття благодарности, притаманне вдачі нашій.

Брати і сестри, сповідники істинної Віри в істинного Господа Дажбога! В ім'я Правди, в ім'я Любови і Добра, я з Дажбожим благословенням освячую плоди ці (садовину, городину, зілля). Освячую крап­линами святої води Дніпрової. Освячую крихтами святої землі з поля Трипільського.

Ми в душі відчуваємо діяння душі на­ших Предків-Трипільців, які 7 тисяч літ тому жили над берегами Дніпра і його приток солодководих. Вони нам у спадщи­ну передали багату землю. І багату любов до землі Матері-Кормилиці.

 

Рунтато пучок зілля зволожує у воді. І спо­кійно робить біля кожного кошика (над плодами) Трисуття у формі «^/\л ». І говорить:

 

— Ім'ям Дажбожим благословляються і освячуються плоди на здоров'я   життя нашого. Слава Дажбогові, слава Дажбогові, слава Дажбогові!


[10-10-10][Все для туристів]
Рада туризму (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Зімбабве: національна кухня (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія: маленькі радощі шоппінга (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про с. Вороненко (0)