Понеділок
23-06-05
22:19

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ЧАСТИНА П'ЯТА. Еволюційний розвиток ТУРИСТСЬКОГО РИНКУ


ЧАСТИНА П'ЯТА. Еволюційний розвиток ТУРИСТСЬКОГО РИНКУ

У частині п'ятій розглядаються перспективи розвитку міжнародного туризму, його потенціал, а також та сфера взаємодії держави, турфірми і туриста в Російській Федерації, яка стосується захисту прав та інтересів російського туриста.

Оцінка потенціалу зростання світового ринку туризму і основних його складових веде до розуміння і прогнозування подальших тенденцій розвитку внутрішнього і міжнародного туризму, а це завжди є важливим і актуальним для будь-якого сектору економіки.

СОТ прогнозує бурхливий розвиток туризму. На думку експертів СОТ, щорічно обсяг туристів буде збільшуватися, досягши до 2020 р. 1,6 млрд. міжнародних туристських відвідувань.

Міжнародні туристські обміни є складовою частиною зовнішньоекономічної діяльності Російської Федерації та її міжнародних відносин.

Розвиток туризму в Росії і за кордоном, активне і закономірне участь у цьому процесі різних організацій викликали необхідність не тільки виникнення, становлення і вдосконалення в нашій країні різноманітних національних і регіональних форм організації туризму, а й посилення уваги до взаємних обмінів, спілкуванню та поїздок, а також всесвітнім прогнозами, тенденціям і проблемам розвитку туризму. Визначення прогнозу розвитку міжнародних обмінів тісно пов'язано з туризмом і поїздками, які самі по собі залежать від цілого спектра факторів (социодемографических, економічних, політичних).

Таким чином, в даній частині простежено основні тенденції розвитку світового ринку туризму, визначено потенціал основних складових туристської галузі, а також пріоритетні напрямки в міжнародному туризмі. Уточнені потенціал і перспективи розвитку міжнародних туристських зв'язків.

Також дана характеристика такої сфери туризму, як захист прав та інтересів туриста в Російській Федерації, виявлено існуючі проблеми в цій сфері. Зроблена спроба частково впорядкувати регулювання туристської діяльності в сфері захисту прав та інтересів подорожуючих.

Аналіз викладеного матеріалу дозволить зробити висновки про те, що в туристському секторі зазначаються:

- Уповільнені темпи зростання (але все-таки зростання);
- Велика конкуренція в цільової спрямованості регіонів;
- Зростання впливу на туризм економічних, соціокультурних факторів, а також навколишнього середовища;
- Підвищення вимогливості до туристського продукту і обраному типу обслуговування.

Сукупність цих факторів призводить до висновку: щоб досягти успіху в туризмі, треба забезпечити повний професіоналізм, складовою частиною якого виступає розумне регулювання туристської діяльності в сфері захисту прав та інтересів споживача, що поєднує елементи державного регулювання і саморегулювання.

У міру вивчення запропонованої теми студенти зможуть дати відповіді на питання, як здійснюються процеси:

- Систематизування видів регулювання у сфері захисту прав та інтересів споживача в туризмі;
- Регламентування області відповідальності за дотримання законів у сфері захисту прав споживача;
- Переорієнтування стереотипного мислення російських турфірм з Традиційною захисту своїх інтересів на захист прав та інтересів туриста.

Зміст


[10-10-17][Все для туристів]
Кам'яні лицарі (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой що тото за соколи (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Тур в Середній Азії (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Греція: Блюда і напої (0)