Неділя
23-05-28
08:23

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ЧАСТИНА ДРУГА. МОТИВАЦІЯ ТУРИЗМУ І ПОДОРОЖЕЙ


ЧАСТИНА ДРУГА. МОТИВАЦІЯ ТУРИЗМУ І ПОДОРОЖЕЙ

Розглядаються об'єктивні і суб'єктивні причини і мотиви, які спонукають споживача до прийняття рішення про подорож і впливають на його поведінку при виборі туристського продукту серед безлічі альтернатив і можливостей.

Визначається роль мотиваційних аспектів у туризмі як визначальних компонентів попиту; розкривається значення по-Німанн і використання туристських мотивів для успішного функціонування туристського підприємства, просування туристичного продукту на туристський ринок і впливу на характер і обсяг попиту і збуту.

Особливу увагу приділяється російському і зарубіжному досвіду вивчення об'єктивних і суб'єктивних причин і мотивів подорожі, а також факторів, що спонукають споживача до здійснення туристичної поїздки і які впливають на конкретний вибір.

Проведено аналіз мотивувань як основи прийняття споживачем рішення про подорож і вибору конкретного турпродукту, а також способів використання даних мотивів у туристському бізнесі.

Показані роль мотивів у туризмі, їх специфіка. Дана характеристика структури туристських мотивувань і їх класифікація. Розглянуто питання вибору туристського продукту на рівні конкретного споживача, а також можливий механізм прийняття ним рішення.

Розглянуто ознаки, характеристики і фактори, що основний вплив на туристську мотивацію. Аналізується проблема існування в туризмі такого явища, як бар'єри до подорожі.

Також показано роль культури як основного чинника туристських мотивацій і масового залучення туристів. Даються практичні рекомендації щодо використання елементів культури з метою формування туристського інтересу, а також розглядаються питання якісного раз-витку туризму на основі охорони та використання культурного, історичного та природного потенціалу місцевості.

Актуальний аналітичний огляд характеру впливу туризму на соціальне середовище регіону, в якому він розвивається, і можливих шляхів подолання негативних чинників цього впливу.

Важлива характеристика зовнішніх факторів, що дають певний напрям розвитку туризму і формують спрямованість туристських потоків, що впливають на туристську мотивацію, обсяг і форми туристського попиту.

Мають значення сучасні тенденції появи і розвитку нових місць туристичного призначення, взаємозв'язок цього процесу з туристської мотивацією.

Висвітлюються чинники, що впливають на характер конкретного місця туристичного призначення, а також шляхи його успішного розвитку на основі вивчення та відповідності туристським мотивами.

Зміст


[10-03-13][All for the tourists of]
Rocks Dovbusha (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Як з'явився звичай відзначати Новорічну ніч? (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
The Carpathian National Park (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Федя, дичина! Національна кухня Кенії (0)