Середа
23-06-07
16:51

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 5. Управління життєвим циклом туристського продукту


Частина 5. Управління життєвим циклом туристського продукту

Вже давно відомо, що туристський продукт, як і будь-який інший, повинен пройти свій життєвий цикл. Рано чи пізно кожен продукт - від послуг до комп'ютерів - повинен пройти стадію зростання, зрілості й стагнації. Існує практичний приклад, докладно аналізований в розділі "Сучасна концепція управління життєвим циклом продукту" і розглядає проблему управління життєвим циклом туристського продукту. Думка про створені ринкових виконавців змінювалася в ході реалізації підходу про те, що життєві цикли кожного окремого продукту не зрушують фіксовану ціну, але можуть значно розширюватися, приймати різні форми і контролюватися. І, як наслідок, довгострокова прибуток може бути збільшена завдяки поліпшенню життєвого циклу продукту, який пропонує туристична компанія.

В даний час звернення практиків туризму до маркетингу складається з урахуванням таких загальних положень: умови на ринку можуть бути передбачені, перенаправлені і навіть створені шляхом штучного, детального і далекоглядного планування туристського продукту. Так, у розділі "Проблеми ефективного планування туристського продукту" зазначається, що підхід до умов ефективної організації туристського ринку є важким і заплутаним для всього управління.

Для багатьох система управління туристським продуктом, здавалося, забезпечує великі переваги. Такий підхід реальний для деяких туроператорів, а для інших може виявитися невдалим головним чином тому, що туристський менеджмент не зумів використати можливості для забезпечення ринку новими продуктами. Наприклад, розвиток внутрішнього туризму в Росії в 1992-1998 рр.. Чудо не спрацювало в стратегії управління. І це не залишає сумніву, що управління туристським продуктом, як і всієї сферою туристського звернення, саме по собі за мінімальної підтримки з боку управління не буде нічим іншим, як дивом, поки не дасть позитивних результатів.

У розділі "Маркетингове планування ринку туристських товарів" зачіпаються також причини того, чому виробники туристських послуг мають більше переваг у плануванні, ніж виробники промислових товарів. Висновок базується на дослідних знахідки. Одна з туристичних компаній виявила, що рік за роком плани маркетингу зводилися лише до екстраполяції минулого планування. З огляду на це, стратегія управління закликає до використання альтернативної практики. У результаті переоцінки колишньої політики маркетингу можна отримати максимальну вигоду.

Менеджмент повинен залишатися суворо прагматичним, грунтуючи їх на очевидності фактів і не повинен піддаватися емоційним і особистим висновкам. Підставою для оцінки повинна стати фраза "що, а не хто правий".

У розділі "Формування каналів збуту туристських послуг" звертається увага на труднощі, з якими можуть зіткнутися менеджери з маркетингу за необхідності введення змін у поширенні туристського пакету компанії. Самі канали розповсюдження знаходяться поза зоною прямого контролю компанії. Задача оцінки діяльності дистриб'юторів може виявитися марною там, де залучені особисті відносини, які можуть бути зіпсовані. І важливо відзначити мистецтво переговорів і примирення, тому що менеджер з маркетингу повинен бути підготовлений, щоб пройти через зміни, які були б небажані як для розповсюджувачів, так і для партнерів по туристських зв'язків та маркетингу.

Фізичний розподіл лежить поза полем зору між ринком і реалізацією. З цієї причини в розділі "Фізична продаж: забута межа доходу" розподіл розглядається як можливість отримання прибутку, зменшення якої турбує багато компаній. І часто це відбувається із-за простій необізнаності управління про явну величиною витрат, залучених до туристський бізнес.

Стратегія управління часто не призводить до блискучих далекоглядним рішенням. Часто вона веде до зниження вартості: наприклад, наполегливе обговорення про зниження вартості туристських перевезень, пошук більш кращого сегмента ринку, поліпшення використання комп'ютерного обладнання компанії, безперервне вивчення купівельних здібностей туристської клієнтури, вивчення маршрутів поїздок та подорожей, а також аналіз причин зривів і недоліків у реалізації. Все це не може кваліфікуватися як ефективний мистецтво стратегії і тактики туризму.

Зміст


[09-11-01][Все для туристов]
Развлечения, отдых, квадроцикли, велосипеды - На прокат! (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Треккинговий тур 2009 (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Рай для гурманів. Кухня Маврикія (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Індонезія і її визначні пам'ятки (0)