Середа
23-06-07
18:16

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 3. Проблеми підвищення прибутковості туризму


Частина 3. Проблеми підвищення прибутковості туризму

Одним з основних мистецтв управління є збільшення прибутку в поєднанні з активною боротьбою з витратами і неефективністю. Важливо прагнення менеджерів розуміти, що вони виконують потрібну роботу, утримуючи зниження витрат близько до загальноприйнятого, хоча це часто виявляється необгрунтованим. Започаткували рух по зниженню витрат приносить іноді прямо протилежні результати. Але за кілька місяців старі звички і відносини починають переважати, і знову накопичується вага зайвих витрат.

Формально планування прибутку деякими компаніями було здійснено з великим успіхом, інші ж відчували розчарування. Розділ "Планування прибутку компанії" дає кілька відповідей на питання: у чому причина успіху чи неуспіху?

У розділі "Джерела прибутку в туризмі" йдеться про те, що людина все більш активно бере участь у розробці шляхів досягнення прибутку в окремій функціональної області, зокрема в туризмі. Творче дослідження і наступальний маркетинг можуть формувати обсяг продажів, але реалізація все ще далека від того величезного імпульсу, яким можна досягти прибутку при цьому обсязі. Технологічні удосконалення рідко викликають відповідні поліпшення ефективності туристських операцій. Проте надмірно високі підготовчі витрати не можуть бути прийнятні, коли в розпорядженні є ряд перевірених коригуючих заходів, які є кілька традиційними, а решта переплітаються з новими аналітичними технологіями.

І, нарешті, в розділі "Фактори зростання прибутку" показується, що насправді є остаточним результатом даного підходу. Якщо збільшення прибутку входить в звичку компанії місяць за місяцем, рік за роком, то керівництво організації повинно самим бюджетом бути "готове кинути виклик всім і вся". Необхідність підвищення доходу має навіювати кожному виконавцю. Такий шлях, однак, не є тим "секретною зброєю", яким цього можна досягти. Єдиний ключ до цього - загальна дисципліна в компанії: атмосфера об'єктивних заохочень, привітання змін і нагороди за досягнення. Створення та підтримка такого клімату і наступний аналіз - це одна з основних і найбільш складних завдань топ-менеджменту (вищого керівництва управління).

Зміст


[09-10-22][Все для туристов]
Библиотеки нашего региона - Казна знаний! (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
У нетрях Амазонки (0)
[09-09-01][Відпочинок і поради]
Конференц-сервис в «Срібніце» або Як влаштувати ефективну і незабутню ділову зустріч? (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Подорож в країну гольфу (0)