Середа
19-07-17
18:33

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

БЛАГОСЛОВЕННЯ ЗАКІНЧЕНОЇ ПРАЦІ
МОЛИТОВНЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ ЗАКІНЧЕНОЇ ПРАЦІ, ДОВЕРШЕНОГО ЧИНУ, БУДОВИ ШКОЛИ, ДОМУ, УСТАНОВИ ТА ІНШИХ ДОВЕРШЕНИХ ЧИНІВ

Рунтато прибуває на виклик родини, представ¬ників спільноти, установи, комітету чи приватних осіб. Дію благословення здійснює, маючи рунтатський одяг, свядану.
Благословення починає Молитвами.

Дажбоже, Ти Святая Таїна Вічности. Ти Святая Душа Безмежности. Ти  Святеє Слово Життя. Ти Світло душі. Ти Голос спокою. Ти Натхнення молитви. Ти в сльо¬зі і в усмішці. Ти Заповідь безсмертя в Безсмерті народу, Єдинорідний Господи, Дажбоже!
Дажбоже, Правильне Життя має Пра¬вильне Хотіння, яке ознаменоване Любов'ю, Справедливістю, Послідовністю.
Правильне Життя має Правильне Вико¬нання, яке ознаменоване Відповідальністю, Точністю, Дисципліною.
Правильне Життя має Правильне став¬лення до себе й оточення, яке ознаменова¬не незалежним, небайдужим, узгодженим «я».
Дажбоже, тільки той живе, хто бо¬реться за життя, життя своє сам удоскона¬люючи Повноцінним Знанням, яке ознаме¬новане Роздумами, Навиками і Здійсненням.
Дажбоже, освіти і освяти Рідну Віру душі нашої. Ми віримо беззавітно, що най¬краща молитва до Тебе та, що промовляється дією. І перед постанням початку всіх початків Тобою була створена дія.
І світ без дії не був би світом. І бут¬тя без дії не було б буттям. І життя без дії не було б життям. І людина без дії не була б людиною.
Ми, сповідники РУНВіри, свято вірує¬мо: початком усіх початків була дія. І ко¬ли б не було Дії, не було б Світу. З світ¬лої дії постала людина для дії. І живе во¬на в дії.
У цю хвилину всі ми тут радіємо, бо бачимо: довершена праця, в яку вкладені розум, любов, хвилювання, терпіння, ра¬дість.
Я благословляю завершення (треба назвати школи, установи, дому чи іншої праці фізичної чи розумової). І благословляю всіх тих, які цю працю собі і людям потрібну завершили. І МОЛЮСЯ, щоб В ЦЬОМУ (домі, в цій школі, в цій установі) усі перебуваючі горя не знали. І працювали собі на щастя й здоров'я.
І знаменем Дажбожим (рунтато осінює будову, рукою перед собою повільно зображує знак «^^^») осяюю мир, успіхи і дні світлі усім тут проживаючим і працюючим. Слава Дажбогові, Всеправедному Господу нашому, слава!

ПРИМІТКА: Коли рунтато благословляє люди¬ну, яка повернулася з далекої подорожі, він не по¬винен говорити тих слів, які відносяться до будови дому, школи, установи та іншого чину. Благослов¬ляючи закінчення будови школи, рунтато висловлює найкращі побажання учителям та учням.

[10-10-10][Все для туристів]
Хотин (1)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
В'єтнам: незабутні визначні пам'ятки (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
На замітку господині. Українські традиції і Різдво (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Дауншифтінг - як кинути роботу і відпочивати вічно (0)