Субота
19-07-20
22:34

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Котедж, Домік, Теремок


Саме сьогодні, саме в цю хвилину, саме тебе ми щиро запрошуємо поринути у вир несподіванок, краси та незабутніх вражень!

Ти готовий? Вперед!__Продовження_
Уяви собі, що ти нарешті позбувся усіх проблем і вирішив, відпочити у Карпатах. Ти втікаєші з шумного та задушливого міста і прямуєш до нас. І лише ти заїзжаєш в наше місто – Яремче, ти усвідомлюєш як вдало ти вибрав курорт.

Перед тобою відкриваються неймовірні пейзажі гір, річок, лісів. Твоє дихання стає легким і глибоким, ти відчуваєш чистоту повітря і приємний запах лісу. Дальше ти будеш їхати через центр міста і зможеш одразу побачити наші головні історичні пам'ятники та два музеї. В оному з яких ти зможеш побачити цілу виставку ікон привезиних із за кордону, спеціально в наше місто, ти дізнаєшся про історію Яремче та насолодишся красою картин відомого яремчанського художника Остап’юка. Доречі в нашому місті є дуже багато художників, скульпторів та гуцульських умільців, а це і вівчарі і сувенірщики і ще багато цікавих людей, яких можна зустріти лише в нас.

Якщо ти приїдеш в літку ми гарантуєм тобі прекрасний похід у ліс, у гори, на рибу, навіть можна організувати справжній похід на 2-3 ночі далеко в гори.Ти зможеш відчути прекрасний запах лісу, грибів та ягід, тебе полонить та краса і чарівність гірської природи, що ти не зможеш не приїхати до нас знову. Також ти можеш піти на річку і вмитися у чистій джерельній воді річки Прут або річки Жонка, побачити справжній водоспад, над яким саме ти можеш пройти по місцевому мості який приведе тебе на сувенірний базар.

А тут твої очі просто розбіжаться ти захочеш придбати усе. Так, так! Тому що таких красивихта різноманітних сувенірчиків, прекрас, бусів, вишитих сорочок, кухарських приладь, національних символів, виробів з вовни та ще масу всього іншого ти не знайдеш ні в одному куточку світу. Зайшовши сюди ти поринеш у казку – це неймовірна краса! А знаєш у чому таємниця усіх гуцульських виробів? А в тому, що кожний сувенірчик, кожна дрібничька зроблена із душею гуцула який її створив. Всі вироби зроблені в ручну і тому дуже ціняться, бо гуцули співаючи роблять їх, щей з великою любовю.

Якщо ти приїдеш у Зимку, то ми гарантуємо тобі ще більше вражень, засніжене Яремче – це справжрній рай, справжня зимова казка. Гори навколо тебе всі засніжені. А буває і так, що сніг аж 1м у висоту і ти можеш легко пограти у сніжки і зліпити сніговика з дітьми чи влаштувати з друзями снігову війну або просто покататися на санах, лижах чи сновборді. А також ти можеш відправитися в «Колибу»- це наш Гуцульський ресторан. Саме тут ти можеш поласувати шашликами, баношом, ченахами, дирунами з грибами, варениками зі шкварками, а якщо ти ще це ніколи не коштував то тимбільше приїзди до нас! Після такої їжі ти відчуєш смак життя.

Хочемо зауважити, що Яремче це місто, а не село. Тут ви легко знайдете супермаркет,багато магазинів, банків, базарчиків, ресторанів, та вечірній клуб з гарячими напоями, сучасною музикою та запальними дівчатами і хлопцями.

Також не можливо не примітити привітність Яремчан! Саме такими ласкавими, щедрими, привітними і мудрими є гуцули, жителі міста. І саме такими є власники гостинного двору «Вечер в Карпатах». І якщо ви оберете саме цей двір, ви не пожалієте! Бо лише у них ви знайдете справжній гуцульський затишок та тепло. Їхній будинок із дерева зроблений у кращих традиціях будівництва, що ви можете побачити із фотографій.   Господар дому Роман – майстер різбляр по дереву, саме він із дружиною, власними руками збудувалита оформили цей будинок. Коли ви до нього потрапите, то точно захочите і собі такого. Заходячи в дім ви зразу помічаєте прекрасні вироби із дерева – це і стіл, крісла, карнізи, рамки на картинах, сходи, все із дерева. Господиня дому Таня майстриня вишивки і тому на кухні, приймальні, спальні – повсюди вишиті картини.

На першому поверсі в котеджі знаходиться кухня, на другому поверсі знаходиться приймальня та краще назвати цю кімнату приємного, тихого, спокійного відпочинку, бо саме тут ти не почуєш шумних автомобілів та крикливих людей.

На третьому поверсі ти знайдеш 2 спальні кімнати, в одній з яких стоїть телевізор, а в іншій компютер, який віддаються вам на користування вам під час відпочинку в котеджі. У гостинній також є телевізор із тюнером на більш як 1000 теле-каналів. У домі ти знайдеш багато нестандартних на перший погляд дивних речей з дерева, точніше із коріння дерев. Це вже діло рук сина, господаря, Сергія. Саме він робить дуже нестандартні  крісла, дзеркала, рамки і т.д. Коли ви це побачите ви не поввірите своїм очам. Ви скажете, що такого не буває! Повір! На такому незвичайному кріслі ти зможеш посидіти лише у них. Коли ти виглянеш у вікно із котеджа,то побачиш як звідусіль видніються гори, доречі вони дуже близько. А ще від Котеджа недалеко до Вольєрного Господарства в якому ви не тільни зможете побачити диких звірей, ай власноруч їх погодувати. Від них недалеко до річки Жонка і водоспаду «Дівочі Сльози» і звичайна дорога в ліс.

І вони зрадістю можуть провести тобі екскурсію, як по місту так і в гори. Також в їхньому домі ти можеш навчитися жарити шашлики власноруч. У них для цього є  мангал, шампури, мясо, де вони зрадістю навчать тебе як гуцули роблять шашлики. Вони не просто запрошують тебе як туриста, а як друга та довгожданого гостя. Вони допоможуть тобі і підскажуть усе про Яремче. Не втрачай такої нагоди! Приїзди саме в цей Гостинний Двір і відчуй справжній затишок і відпочинок.

на головну.[09-10-14][Все для туристів]
Вороненко? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі напої для вогкої осені (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Бірма: тонкощі збереження здоров'я (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про Прут і Говерлу (0)