Середа
20-02-19
16:53

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Туризм, відпочинок, Карпати, Яремче.ПІДГОТОВКА СПЕЦІАЛІСТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ


Відпочинок в м. Яремче, гостинний двір "Вечір в карпатах",
про Карпати...(Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)
___________________________________________________________________________________________
ПІДГОТОВКА  СПЕЦІАЛІСТІВ  ДЛЯ  ПІДПРИЄМСТВ

ІНДУСТРІЇ  ГОСТИННОСТІ

На початку ХХ1 ст. міжнародний туризм набув величезних масштабів розвитку. Міжнародні туристські зв’язки стали складовою частиною загального процесу інтернаціоналізації соціально – економічних відносин.

Розвиток туризму сприяв створенню потужної індустрії гостинності -  сукупності готелів та інших засобів розміщення, різних видів транспорту, об’єктів громадського харчування, закладів відпочинку та розваг тощо.

Необхідність відновлення фізичних і духовних сил, які людина втрачає в процесі трудової діяльності і повсякденного спілкування сприяє активному зростанню поїздок з метою відпочинку. Цей вид туризму – один з найдревніших і наряду з туризмом пізнавальним є одним з найбільш стабільних і динамічно розвинених сегментів туристичного ринку, складаючи три чверті всього об’єму світового туризму. Цей сегмент є досить перспективним і для відродження та стабілізації внутрішнього і в’їзного туризму в Україні, особливо для тих традиційних регіонів відпочинку як Карпати та Крим.

    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

                 Саме рекреація – відновлення сил є основною метою в цьому виді туризму, але шляхи досягнення цієї мети є різними для різних категорій відпочиваючих залежно від їх віку, рівня освіти, соціального статусу, особистих інтересів, смаків тощо. Деяка частина рекреантів обирає пасивний відпочинок, але більшість віддає перевагу поєднанню його з розважальними заходами, пізнавальною діяльністю, лікувальними процедурами та заняттями спортом. Молодь та підлітків приваблює активний відпочинок – спорт, танці, розваги, людей старшого віку – екскурсії, культурно-видовищні заходи, розважальна гастрономія. Але завжди обов’язковою умовою рекреаційної діяльності в період відпочинку для людини є її незвичайність, несхожість на те, чим вона займається у своєму повсякденному житті, святковість, емоційне переключення. Саме тому зарубіжні спеціалісти – туризмознавці ввели в практику термін «amusements»  \ розваги \ , під яким об’єднали кілька видів рекреаційної діяльності людини в період відпочинку, крім суто розважальної: пізнавальну, спортивно-оздоровчу, соціокультурну та ін.

Однією з функцій туризму була також визначена холістична – здатність туризму вносити різноманітність та радість в повсякденне життя людини, створювати атмосферу свята. Холістичний характер рекреаційної діяльності людини обумовив появу й терміну «animation» \ анімація \ - оживлення. Сьогодні цей термін використовується і в вітчизняній туристський практиці. Анімація в туризмі розвивається в двох напрямках. Перший – це створення спеціальних музеїв та парків, організація костюмованих балів, шоу, свят та інших дійств за своїми сценаріями. В даному  випадку мова йде про створення спеціалізованого турпродукту. Наприклад, це – тематичні парки Діснейленди, іспанський парк пригод «Порт Авентура», «Санта-парк» в Лапландії, музеї типу «Скансен»,  фортеці-музеї із лицарськими турнірами і фестивалями привидів – у Великобританії і Словакії, костюмовані бали у Відні тощо. В Україні такими прикладами можуть бути фольклорні свята і обряди – «Масляна», «Обжинки», цикл новорічних свят з колядками й щедрівками на базі Музеїв народної архітектури й побуту, « Козацькі забави » та турніри на Хортиці, в Кам’янець-Подільскому.

Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  www.VechervKarpatah.at.uaГостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах 

                    Другий напрямок – це анімація – оживлення програм дозвілля туристів в місцях тривалого відпочинку – курортних готелях і центрах, туристичних селищах і базах, на круїзних судах тощо.

                    Обидва напрямки анімації в туризмі передбачають незвичайність і різноманітність заходів, безпосереднє включення туристів в дію. Це вимагає від організаторів дозвілля і певні творчі здібності для створення спеціальних програм і сценаріїв, і вміння стимулювати інтерес туриста, змусити його попри зніяковіння, інертність взяти участь в таких програмах.

Саме специфіка анімаційних процесів в туризмі і викликала необхідність професійної підготовки спеціалістів даного профілю – аніматорів. Завдання аніматорів зробити відпочинок туристів цікавим та змістовним і визначає їх функціональні обов’язки і вимоги. Вони повинні добре володіти інформацією про все, що може зацікавити туристів, допомагати їм зорієнтуватися в новій обстановці. Крім того, вони розробляють сценарії і організують різні шоу, забави, спортивні змагання, вечори відпочинку та інші заходи для туристів і є не тільки їхніми інструкторами, а й компаньйонами і партнерами, тобто допомагають туристам провести своє дозвілля весело і цікаво.

Творчий характер роботи аніматорів обумовлює високі вимоги і до їх особистих якостей: це комунікабельність, контактність, фізична витримка та інші. Крім того, необхідна і спеціальна підготовка: вміння написати сценарій, провести різні ігрові програми, шоу, конкурси; музична освіта; знання іноземних мов; спортивна підготовка; знання психології і педагогіки; історії і культури тощо.

Гостинний двір ""Вечір в Карпатах", відпочинок в м. Яремче, Карпати, Котедж... Перейти? 

      Зарубіжний досвід вже надає нам приклади підготовки і використання кадрів аніматорів в туристській практиці, наприклад, в туристичних селищах французького туроператора «Club Mediterranean» -  «Середземноморський клуб» або «Club Med». Тут пропонується нова філософія відпочинку, згідно якої він має бути веселим, цікавим, жвавим. І створювати таку атмосферу повинні аніматори, які працюють в кожному селищі. Їх  називають тут GO \gentle organizers\ милі, любі організатори. З самого початку прибуття гість – або «милий член клубу» - «gentle member» \GM\ перебуває в дружній та невимушеній атмосфері. Їх гостинними господарями є GO, які знайомляться з гостями, інформують їх про всі заходи, допомагають вибрати найцікавіші, розважають, відповідають на будь-які запитання.

      Їх завжди можна знайти, бо спеціальна форма одягу та бейджик із прізвищем  виділяють їх серед відпочиваючих. Тільки в Club Med  аніматорами працюють молоді люди майже із 100 країн світу, що спеціально підготовлені і навчені.

      В Україні сьогодні ще переважає виїзний туризм. Саме тому потреба в кадрах аніматорів відчувається лише тоді, коли група \ найчастіше дитяча або молодіжна \ перебуває в центру відпочинку без аніматора, а гід - супроводжуючий не має спеціальної підготовки. Проблема відсутності аніматорів існує і в багатьох центрах відпочинку. Надалі вона буде ще більш гострішою в вітчизняних закладах індустрії гостинності, адже зростатимуть об’єми внутрішнього та іноземного туризму і розвиватиметься нова філософія відпочинку – анімація відпочинку. В зв’язку з цим, питання професійної підготовки спеціалістів-аніматорів досить актуальне для системи туристичної освіти в Україні. Саме тому на кафедрі міжнародного туризму Університету культури і мистецтв розроблено спеціальний курс « Організація дозвілля туристів» в рамках загальної спеціальності – менеджер туризму.

Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 

 [10-03-13][All for the tourists of]
Valley Narcissus love. (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Крим. Демірджі. Долина привидів... (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Програма шопінг-туру Сувенірні ринки м. Яремче (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Юаньсяоцзе - свято Ліхтарів (0)