Середа
18-09-19
12:37

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Зроби ручкою!

Зроби ручкою!

Можна досконало вивчити мову країни, в яку вирушаєш, і все одно потрапити в халепу. Адже існує куди більш дієвий спосіб виражати свої почуття - мова жестів. А одні й ті ж жести у різних народів мають прямо протилежні значення.
Зроби ручкою! Привіт і до побачення!

Європейці, причому як чоловіки, так і дами, при зустрічі радо тиснуть один одному руки. Французи, підтверджуючи свій статус велелюбною нації, ще й розціловував в обидві щічки. Для японців такий тактильний контакт - надто інтимна процедура. Максимум, що можуть дозволити собі нащадки самураїв, - чинно кланятися, стоячи один від одного на піонерському відстані. У добродушного лапландця серце розірвалося б від такої собі холодності, підбіг б і радісно потерся носом об ніс гостя з Країни Вранішнього сонця!

Прощаючись, жителі старенької Європи традиційно махають долонею, піднімаючи її вгору й ворушачи пальцями. Американці сприймають цей жест абсолютно навпаки, як заклик: «Ідіть швидше сюди!» Мабуть, звідси і нерозуміння на рівні зовнішньої політики держав. Європейцям, мабуть, краще виражатися доступнішим для громадян США, так, як це роблять, наприклад, аборигени Андаманських островів: дути в бік співрозмовника, мовляв, летите, голуби, звідси подобру поздорову ...

Так, так, НІ, та

Всім відомо, що погойдування головою з боку в бік, що означає у нас, в Росії, «Ні», в Болгарії означає «Так, звичайно, які можуть бути розмови!», А кивок головою у наших братів-слов'ян, навпаки, знак незгоди . Проте мало хто знає, що греки і індійці, енергійно кивають на ваше запитання, насправді теж намагаються вам сказати: «Ні, ні за які рублі ми цього робити не будемо!»

Емоційний неаполітанець відмовить вам, піднявши голову вгору, та ще й нижню губу відкопилив, немов мале дитя. На острові Тайвань жителі, висловлюючи заперечення чи незгоду, витягають долоньку вперед і махають рукою з боку в бік. А вже якщо в Індонезії людина, до якої ви звернулися з проханням, схопив себе руками за стегна, біжіть, куди очі дивляться: жест символізує обурення і гнів. Інша справа в Іспанії або Мексиці - гостинні громадяни цих країн раз у раз прикладають до губ три пальці і смачно виробляють звук поцілунку на знак згоди і захоплення кожним вашим словом і жестом!

Окей = нуль

З американських фільмів ми знаємо, що жест, при якому з'єднують великий і вказівний пальці, утворюючи таким чином кільце або букву «О», означає «Окей» - то є добре, відмінно, все в порядку. Але не здумайте показати таке колечко галантному французу, він засмутиться, подумавши, що вас спіткали неприємності або ви хочете його образити. А в Бразилії і зовсім можете по фізіономії отримати - там цей жест вважається непристойним.

Навіть представники однієї і тієї ж нації, використовуючи мову жестів, часом потрапляють в історії, що вже казати про прийшлих гостях з-за бугра. У німецькому суді довго і жарко йшли дебати з приводу, здавалося б, безневинного випадку: звичайний німецький водій, проїжджаючи повз звичайного німецького ж поліцейського, показав йому у вікно машини ... ні, не самотньо стирчить середній палець, а всього лише великий і вказівний, зімкнуті кільцем. Той образився, інтерпретувавши жест так: «Ти - повний нуль!» Суддя, грунтовно вивчивши відповідну літературу та закликавши на допомогу психологів, прийшов до висновку, що в Німеччині загальноприйняті два значення жесту, як «Нуль», так і «Окей», а вже що ви там на свій рахунок приймете - це ваша особиста справа. Водія виправдали, у нього все ОК.

Дружба починається з ...

Усміхнені співробітники туристичних агентств завчено повторюють фразу: «Єдиним універсальним засобом розташування до себе є посмішка, вона використовується і адекватно сприймається в будь-якій країні і будь-якій культурі!» Як би не так! Посміхніться, а тим більше засмійтеся, в навіть самої терпимою мусульманській країні на адресу місцевої жінки і подивіться на реакцію чоловіків ...

Навіть приїхавши в одну з найбільш розвинених індустріальних країн, здавалося б, ударними темпами йдуть по європейському шляху розвитку - Японію, не обманюйте себе з приводу посмішок тамтешніх мешканців, особливо літніх. Спектр висловлюються ними почуттів може бути різним: від радості та збентеження до гніву і презирства. А вже якщо у нащадка самураїв на душі кішки скребуть, він просто зобов'язаний усміхатися ...

Не впадайте у відчай, в більшості країн світу відкрита промениста посмішка дійсно може стати початком щирої дружби, в тому числі інтернаціональної! Посміхайтеся, і усмішка ще не раз до вас повернеться!


[09-11-01][Все для туристів]
Історія рідного міста – Яремче, Яремча, Яремчі. (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ісландська кухня (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Індійський ром - кращий антикризовий засіб (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як робити покупки в Малайзії (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 550 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: