Четвер
24-03-28
14:27

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Зіпсований відпочинок: як його уникнути? Частина 1

Зіпсований відпочинок: як його уникнути? Частина 1

Кожному з нас хочеться в повній мірі насолоджуватися відпочинком, не відволікаючись на неприємності зі здоров'ям або непередбачені ситуації. Однак найчастіше саме наша безпечність і російське «авось» є причиною більшості нещасних випадків чи проблем, які зіпсували такий довгоочікуваний відпочинок.
Зіпсований відпочинок: як його уникнути? Частина 1 Як же уникнути неприємностей під час подорожей? Найголовніше - інформація. Попереджений значить озброєний ... Треба якомога більше дізнатися про гадане місце відпочинку, щоб бути готовим до всіляких несподіванок. Які ж небезпеки можуть зіпсувати наш бажаний відпочинок?

Небезпека перша: неправильний вибір

Зіпсувати відпочинок може неправильний вибір варіанта, місця та час відпочинку.

Поїхавши зі своїм коханим, що мріють валятися на пляжі з ранку до вечора, в екскурсійний тур по Європі, дівчині навряд чи вдасться насолодитися настільки пізнавальним відпочинком під закиди втомленого від суєти і метушні нареченого.

Люди у віці навряд чи будуть у захваті від чудового санаторію в Карлових Варах або в Криму, якщо їм доведеться ходити за лікувальною водою в гору по кілька разів на день або спускатися до моря по незліченних сходинках. А молодим активним людям може бути нудно на знаменитому лікувальному курорті Чехії.

А як вам перспектива поїхати до Єгипту в грудні, нехай навіть за дуже невеликі гроші, і жодного разу не викупатися в морі і навіть в басейні через погоду? Або виявитися у В'єтнамі під час сезону дощів? А скільки розчарування може бути у любителів «запалювати», які приїхали на Кіпр або в Таїланд і виявили, що обраний готель знаходиться в декількох годинах їзди від головної тусовочної зони.

Можна також уявити собі подив охочих навчитися кататися на гірських лижах, коли вони виявлять на курорті Франції чи Італії, що поблизу немає жодного російськомовного інструктора, а з іноземними мовами якось не склалося ...

Таких прикладів, коли неправильно підібраний готель, курорт, варіант відпочинку або сезон призводять до розчарування, дуже багато. Щоб уникнути цього, необхідно ретельно вивчити альтернативи, зваживши всі за і проти. Якщо ви покладаєтеся тільки на себе, то можна шукати інформацію в Інтернеті і в довідковій і фаховій літературі (туристичні сайти, форуми, гіди, журнали). Можна також звернутися за порадою до знайомих «бувалим» туристам або до професійного менеджера з туризму.

Небезпека друга: неприємності зі здоров'ям

Російське прислів'я говорить: «Було б здоров'я, решта додасться». Ось і на відпочинку так само. Яким би ідеальним не був ваш вибір, все може зіпсувати банальне нездужання.

У деяких країнах спостерігається підвищена сонячна активність, наприклад в Таїланді, на остовах Карибського басейну, в ПАР. У всякому разі, прямі сонячні промені небезпечні на будь-якому курорті, особливо для нерозбещених спекою жителів середньої смуги, які, «дорвавшись» до сонця, отримують серйозні сонячні опіки або теплові удари. До речі, сонце небезпечно не тільки на морських курортах. Влітку під час екскурсійних турів по жаркій Європі також необхідно захищатися від сонця.

Підвищена вологість (як в Австралії, у В'єтнамі, на Кубі) або сухий жаркий (в Египті, в ОАЕ), а також гірський клімат можуть бути несприятливі для людей з респіраторними або серцево-судинними захворюваннями. Щоб уникнути нападу хронічної хвороби на відпочинку, краще заздалегідь проконсультуватися у лікаря про переносимості клімату тієї чи іншої країни.

В Індії, В'єтнамі, Єгипті, Таїланді, на Шрі-Ланці і на інших спекотних пляжних курортах існує висока ймовірність шлунково-кишкових інфекцій через сильну спеку і мінерального складу води, незвичного нашому організму. Суворе дотримання правил гігієни в цих регіонах просто необхідно. Крім того, важливо не налягати на екзотичну їжу, оскільки невідомо, як організм може відреагувати на незнайому їжу.

У ряді зарубіжних країн існує реальна можливість зараження небезпечними інфекційними та паразитарними захворюваннями, які вражають життєво важливі органи людського організму і можуть призвести до смерті хворого. Серед таких захворювань найбільшу небезпеку представляють холера, чума, малярія, жовта лихоманка, ВІЛ-інфекція (СНІД). Найбільш неблагополучними країнами за кількістю захворювань холерою в даний час є Індія, Лаос, Індонезія, Іран, Ірак, Туреччина, Афганістан, Таїланд. Уникнути зараження можна підвищеною увагою до гігієни, чистоти продуктів і водойм для купання.

Чума може передаватися від зараженої тварини або бліх. Дане захворювання найчастіше зустрічається у В'єтнамі, Бірмі, Болівії, Еквадорі, Туркменії. У цих районах слід уникати контакту з бездомними тваринами і виявляти особливу увагу до гігієни та їжі. Не варто також купувати предмети одягу та речі у випадкових людей.

Небезпека заразитися малярією ймовірна в таких країнах, як Шрі-Ланка, Зімбабве, Мадагаскар, ПАР, Малайзія, Індія. Відпочиваючи в цих країнах, потрібно завішувати вікна та двері сітками, застосовувати репеленти і фумігатори, приймати спеціальні протималярійні препарати, наприклад, Делагил.

В Африці і джунглях Південної Америки існує небезпека зараження жовтою лихоманкою. За 10 днів до виїзду в тропіки необхідно зробити щеплення від жовтої лихоманки, після неї імунітет до хвороби тримається до 10 років. Щеплення рекомендується для поїздки в країни Південної Америки, в Домініканську республіку, Індонезію, Бразилію, Кенії, Нігерії, Сенегал, Судан, Ефіопію, Еквадор, Колумбію, Перу.

Інші рекомендовані вакцинації: Таїланд - проти гепатиту А, Хорватія - проти поліомієліту, правця, гепатиту А і В, Індонезія - проти гепатиту А і Б, Австрія - проти енцефаліту, Малайзія - проти тифу, жаркі екзотичні країни - проти дизентерії та гепатиту А.

У будь-якому випадку, на відпочинку важливо дотримуватися елементарних правил безпеки:
- Не пити сиру воду, не купатися в підозрілих водоймах,
- Не лежати на сирій землі без одягу,
- Не ходити босоніж і у відкритому взутті поза пляжу,
- Ретельно мити питною водою фрукти-овочі,
- Не купувати продукти і речі у випадкових осіб,
- Остерігатися випадкових статевих зв'язків,
- Захищати себе від укусів комах і зробити рекомендовані щеплення.

Таким чином, якщо у нас буде вичерпна інформація про місце нашого відпочинку, його кліматичних умовах і можливі джерела захворювань, ми зможемо правильно підготуватися і прийняти необхідні заходи обережності, практично виключивши тим самим можливість завдати шкоди своєму здоров'ю під час незабутнього відпочинку.


[10-10-10][Все для туристів]
Виноробство (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія: дві сторони медалі (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Метро як об'єкт поклоніння (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кенія і її сафарі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 739 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: