Четвер
24-03-28
22:55

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Зимовий спорт

Зимовий спорт

Легкий приємний морозець і блискучий під сонячними променями сніг переконав тебе, що просто необхідно більше часу проводити на свіжому повітрі і пора, нарешті, зайнятися яким-небудь зимовим видом спорту? Це здорово! Але до того, щоб гармонійно влитися в стрункі ряди гірськолижників, сноубордистів або любителів фігурного катання, потрібно гарненько підготуватися - обзавестися необхідним інвентарем і вирішити, де ти будеш освоювати ази спортивної майстерності.
Зимовий спортВніманіе: зимові види спорту
Початківцям фігуристам для своїх перших занять краще вибирати не «розважальні» катки великих торгових центрів, а спортивні льодові арени, де не так багато дозвільного народу і є можливість взяти кілька уроків у інструктора. Починати кататися можна в будь-якому віці, головне - регулярність тренувань. Фахівці вважають, що заняття на перших порах не повинні бути занадто тривалими, краще декілька коротких за часом, ніж одне - багатогодинне, до знемоги. При виборі ковзанів потрібно звертати особливу увагу на те, наскільки зручно черевик сидить на нозі: він повинен щільно охоплювати голеностоп, але ні в якому разі не порушувати кровообіг. Не варто купувати черевики занадто великого розміру, нога в них буде неминуче бовтатися, що може призвести до серйозних травм. Приготуйся до того, що на перших заняттях нові черевики все ж не будуть занадто зручними, їх доведеться розношувати, на що потрібно зазвичай близько 4-6 годин. Не забувай час від часу поправляти шнурівку, оскільки нові шнурки мають звичай розтягуватися і перестають щільно фіксувати ногу в черевику.
Початківцям сноубордистам для перших спусків варто вибирати невисоку пологу гору з якомога меншою кількістю вибоїн і вибоїн. Бажано, звичайно, щоб до неї «додавався» досвідчений інструктор, який покаже правильну стійку і допоможе освоїти основні прийоми катання, звичайно для цього вистачає пари-трійки уроків. Вибираючи дошку, віддай перевагу «м'яким» моделям, вони більш комфортні для новачків. По довжині дошка повинна доходити до підборіддя, а черевики краще вибирати з терморегулюємих «валянком», який з часом приймає форму стопи. Кріплення для початківців повинні бути м'якими і з металевими клямками, такі, як правило, служать довше. Однак тільки черевик, кріплень і дошки буде мало, потрібно буде також спеціальний одяг, яка дозволить комфортно відчувати себе на горі. У куртки обов'язково повинна бути «спідниця», яка не дозволить снігу потрапити всередину а у штанів для цієї мети внизу роблять «дзвони». Бажані також утяжки на капюшоні і рукавах і вентилюються клапани. Дуже добре, коли у штанів передбачено утеплення в області колін і задньої частини тіла - це не тільки запобігає переохолодженню, але і трохи пом'якшує неминуче падіння. І не соромся вдягати захисний шолом, адже на перших порах падати ти будеш дуже і дуже часто!
Початківцям гірськолижникам в освоєнні спортивних азів, звичайно ж, теж потрібна допомога інструктора, зазвичай вони є при будь-якому гірськолижному центрі. Знавці радять вибирати фахівця молодший, який в курсі останніх гірськолижних віянь, оскільки інструктори «у віці» часто навчають застарілій техніці катання, не придатному для сучасних лиж. Перш ніж купувати дорогий комплект гірськолижного спорядження, переконайся у серйозності власних намірів і в тому, що ти отримуєш задоволення від катання. Тому спочатку обладнання можна брати напрокат. Якщо ж ти впевнена, що полюбила лижі всією душею, але при цьому збираєшся тільки раз на рік вибиратися на гірськолижні курорти, буде цілком достатньо придбати черевики (краще теплі і на 4-х кліпсах), а інше спорядження і далі можна брати в прокаті, вже на місці. Причому для того, щоб його підібрати правильно, потрібно знати не тільки своє зростання, але і вага, а також рівень підготовки. Вважається, що початківцям більше підходять «м'які» лижі, вони добре амортизують нерівності рельєфу і годяться для невисоких швидкостей, характерних для новачків. Звичайно, доведеться витратитися і на гірськолижний комбінезон - тут потрібно звернути увагу в основному на те, щоб він був зручний і не сковував рухів. Не забудь про рукавичках і захисних окулярах - без них, особливо в горах, просто не обійтися.
Безпека - понад усе! Незалежно від того, на якому виді спорту ти зупинила свій вибір, не забувай про безпеку занять.
Особливу обережність дотримуйся при травмах - вони дуже часто є наслідком багаторазових падінь, неминучих при освоєнні азів спортивної майстерності. Запам'ятай: переломи кінцівок, тріщини, сильні удари голови, різні вивихи повинен лікувати тільки фахівець, тому потрібно як можна швидше відправитися в травмпункт. Якщо ж ти впевнена, що медична допомога не потрібна, а справа обійшлася звичайним ударом або не дуже сильним розтягуванням, то можна покликати на допомогу ефективні зовнішні знеболюючі засоби, наприклад Вольтарен Емульгель, який ефективно знімає біль і запалення.
Довге перебування на морозі може бути чревате сильною застудою, тому щоб уникнути охолодження гортані намагайся дихати по можливості носом. При перших же ознаках нездужання, негайно починай активне лікування, тоді у тебе буде можливість незабаром повернутися до активних спортивних занять. Швидко впоратися з болем у горлі, що часто стає першим симптомом застуди, добре допомагають пігулки для розсмоктування, наприклад, Терафлю Лар, які миттєво знімають біль і борються із запаленням. Якщо ж застуда заявила про себе підвищеною температурою, головним болем, ломота у всьому тілі, то тобі варто звернути увагу на препарати, які надають комплексне жарознижувальну та знеболювальну дію.
Ще одна поширена проблема, з якою стикаються любителі зимових видів спорту, це обмороження. Перші його ознаки - оніміння, збліднення шкіри і відчуття поколювання. Зазвичай обморажіваются відкриті ділянки, тобто найчастіше - обличчя. Відновити кровообіг можна, якщо енергійно потерти онемевшій ділянку, тільки робити це можна рукою або рукавичкою і ні в якому разі не снігом, який травмує шкіру і може призвести до її інфікування. Запобігти неприємні наслідки обморожень може бальзам Рятівник або відновлюючий крем Штоколан.
А щоб уникнути таких неприємних епізодів, потрібно дотримуватися дуже прості правила: одягатися відповідно до погоди, відпочивати тільки в теплих приміщеннях і при найменшому дискомфорті без жалю припиняти заняття. І тоді зимовий спорт стане твоїм приємним супутником, який зміцнить здоров'я і принесе тобі багато радості і цікавих нових знайомств!


[10-10-17][Все для туристів]
«На лещатах, мов на крилах…» (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня без вишукувань. Мальтійське живлення (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
План релігійного маршруту (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
КНПП (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 1378 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: