Субота
18-09-22
20:29

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Зараз як бабахне!

Зараз як бабахне!


Кожного разу, коли наближається Новий рік, народ ділиться на два табори: одні (як правило, діти) горять бажанням влаштувати зі свого життя феєрверк, у відповідь інші (звичайно ж, дорослі) розповідають «страшилки» про те, як хлопчику з сусіднього двору відірвало пальці петардою ...
Зараз як бабахне! ГОСТ замість китайських премудростей

Китайці придумали феєрверки давним-давно, а в наші дні вони здогадалися продавати їх по всьому світу. Забава, що була колись екзотикою, перетворилася на виріб масового виробництва. А це означає, на жаль, що якість купується нами піротехніки залишає бажати кращого.

Купуєте ви просту хлопавку або цілий салют в коробці, петарди або бенгальський вогонь, римські свічки або фестивальні кулі, фонтани або вогненні вертушки або інше диво піротехнічною техніки, будьте пильні, щоб не пустити гроші на вітер. На упаковці обов'язково має бути інструкція із застосування російською мовою, позначки відповідності (це такі літерки де-небудь у куточку - «РСТ») і ГОСТу (із зазначенням класу виробу не вище третього. Вище - це вже не розважальні ракети, а бойові. Їх у вільному продажу бути не повинно). В ідеалі мають бути присутніми ще й сертифікація Федерального Центру Піротехніки, а також докладні відомості про офіційне імпортері на територію РФ із зазначенням контактної адреси, звичайно ж, термін придатності.

Якщо хоч один пункт з вищезгаданого відсутня, рішуче покиньте цю дешеву підробку стародавнього китайського винаходи і зверніть свій погляд на товари вітчизняного виробника. Перш за все, оборонної промисловості: і надійніше і, якщо що, спитати з винних можна буде по-військовому суворо.

Правила для початківця палія

Практика, проте, показує, що в надзвичайних ситуаціях, при пожежах та каліцтва, винен не тільки виробник, а й користувач. Адже щоб убити гостей наповал красою салюту, а не вогненебезпечними петардами, потрібно всього лише дотримуватися правил техніки безпеки.

Ви купили, наприклад, парочку фонтанів і бенгальські вогні. Не на вуличному розвалі, а в солідному магазині. Всіма вищепереліченими відомостями їх упаковки списані вздовж і впоперек. Тепер справа за вами. Стримуйте свою кипучу натуру, навіть якщо дуже хочеться подивитися, що там у ракети всередині. Одна зайва деталька, що залишилася після збору її «як було», може дорого вам коштувати. Тим більше припиняйте всі спроби вашого чада виготовити петарду самостійно. Це вам не гурток «Очманілі ручки» - як би цих самих ручок не позбутися!

Поки ви несли феєрверки додому, вони відсиріли під снігом чи дощем - як кому під Новий рік пощастило. Не сушіть їх на батареї поряд з змокли черевиками. Просто залиште на пару днів у сухій теплій кімнаті. Цього буде достатньо, щоб вони відновили свою дієздатність.

Феєрверк феєрверку ворожнечу. Будинки (або усередині якого-небудь іншого приміщення) дозволяється застосовувати ті піротехнічні вироби, які не утворюють великої кількості продуктів горіння і прийнятні по шуму і розльоту фрагментів. До таких феєрверків відносяться бенгальські свічки (крім кольорових), хлопавки, настільні феєрверки та деякі види фонтанів. У задоволенні запустити міні-салют з криками «ура!» З вікна чи з балкона доведеться собі відмовити. Вашим сусідам пожежа в якості подарунка на Новий рік ні до чого.

Піротехніка, яку дозволено запускати на відкритому повітрі (ракети, багатоствольні салюти, літаючі феєрверки), вимагає особливих заходів обережності. Всі вони зазначені на упаковці. Але ще раз нагадуємо: запалювати феєрверк слід далеко від житлових будівель, дерев та інших легкозаймистих предметів. При цьому встановлювати його треба так стійко, щоб, почавши горіти, він не впав і не почав метати іскри на здивованої публіки. Тому не полінуйтеся і обкласти батареї салютів цеглою, камінням, землею або просто снігом.

Врахуйте, що в травмпункт початківці піротехніки найчастіше потрапляють з опіками обличчя, очей і пальців. Запалюючи феєрверк, не нахиляйтеся над ним. Присядьте, підпаліть гніт на відстані витягнутої руки і швиденько відійдіть на безпечну відстань. Якщо ракета не спрацювала відразу, не варто підбігати і дивитися в чому справа: ви ризикує отримати сніп вогню прямо в цікаву фізіономію. Почекайте трохи, і якщо з іскри так і не зайнялося полум'я, утилізуйте виріб згідно інструкції від гріха і від маленьких дітей подалі.

Хочете зустріти Новий рік феєрично, запалюйте суворо за правилами!


[10-01-23][All for the tourists of]
New Year is on Goverli (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Як правильно відпочивати з дітьми (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Програма шопінг-туру Сувенірні ринки м. Яремче (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Юаньсяоцзе - свято Ліхтарів (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 718 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: