Вівторок
18-09-18
15:16

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

З першого по тринадцятий ...

З першого по тринадцятий ...


«У Новий рік все може статися ...», - співається у пісні. Дійсно, під Новий рік ми всі, свідомо чи несвідомо, очікуємо дива ... А є ще ці дивовижні дні, з 1 по 13 січня, до самого Старого Нового року. «Тільки в Росії святкують ці дванадцять днів», - сказав поет Вознесенський. І чари не кінчається на кінець новорічної ночі, і чудеса аж до тринадцятого можуть відбуватися найрізноманітніші - моторошно-містичні, по-житейськи смішні і зовсім незрозумілі ... Про деякі з них я сьогодні і розповім.
З першого по тринадцятий ... Новорічне фото з небіжчиком

В одній сім'ї помер батько. Минуло півроку. На Новий рік двоє його синів вирішили сфотографуватися разом з гостями. Коли знімок виявили, на ньому була видна рука, що лежить на краю столу, а над головою однієї з жінок проглядалося пляма, що нагадує людське обличчя. Рукав був від піджака (між тим як всі присутні чоловіки наділи светри). Стали розбиратися - рука не могла належати нікому з присутніх. А «обличчя» - тим більше. Хлопці прийшли до висновку, що це їх покійний батько приходив привітати з Новим роком. Та й ховали його саме в такому піджаку.


Візит в астрал

Анатолій П. в 14 років захворів пневмонією у важкій формі. Напередодні Нового року хлопчикові стало краще, і на новорічні свята його відпустили з лікарні додому.

Цілий день Толю відвідували друзі з подарунками, і до вечора він перевтомився так, що не став чекати бою курантів і ліг спати.

Незабаром Толя відчув, що йому стає погано. У нього закрутилася голова. Раптом він зрозумів, що чудово розрізняє всі речі в темряві. А потім раптом опинився під стелею.

Він дивився зверху на самого себе. Його тіло лежало на ліжку з закритими очима, а ліжко оберталася за годинниковою стрілкою. Це налякало Толіка, і він «поплив» до дверей, щоб покликати на допомогу батьків. Двері відкривати не довелося, він легко пройшов крізь стіну. Батьки мирно дивилися телевізор, нічого не підозрюючи. Толя запам'ятав, що в новорічній програмі йшло виступ популярного на той час ансамблю «Самоцвіти». Він послухав пісню, а потім, чомусь заспокоївшись, повернувся до своєї кімнати.

Ліжко більше не спілкувалась, а тіло, як і раніше лежало на ній з закритими очима. Підпливши до ліжка, Анатолій почав розглядати власне обличчя. Його здивували блідість і худоба.

І тут в кутку кімнати з'явився дід хлопчика, який помер, коли той був зовсім маленьким. Толя відразу впізнав діда. Той був одягнений в якийсь білий балахон. Дід махнув рукою в бік глухої стіни, на якій не було вікон. Поглянувши туди, Толік побачив на її місці прозоре небо з сріблястими хмарами. Звідкись виходив променисте світло. Він приваблював до себе, і хлопчик зробив крок у цьому напрямку. Але завадив дід. Він м'яко, але наполегливо поклав руку онукові на лоб і відштовхнув назад. Голова в підлітка знову закрутилася, і в наступну мить він опинився на ліжку. Вона знову оберталася, але вже проти годинникової стрілки, і, нарешті, зупинилася.

Прокинувшись, Анатолій виявив, що в кімнаті перебувають її батьки та лікарі. Виявилося, мати знайшла його лежачим без свідомості і викликала «швидку допомогу» ... Зараз, через тридцять років, Анатолій вважає, що тієї новорічної ночі перед ним відчинилися двері у потойбічний світ ...


Неймовірний збіг

А ось яка анекдотична історія трапилася з Дмитром Л. Черговий Новий рік він зустрів будинку і, трохи випивши, наважився в нетверезому стані сісти за кермо і відправитися в гості до приятеля.

Там ще «додали». Потім вирішили їхати до іншого приятеля. Діма вийшов з під'їзду, сів у свою машину і почав заводити мотор. Але машина не заводилася. Тоді Дмитро відкрив капот. Під ним нічого не було, акумулятор зник! Видно, поки Дмитро пив у гостях, його просто вкрали.

З горя хлопець повернувся у квартиру й випив ще склянку горілки. Потім всі вийшли на вулицю, відкрили капот, стали дивитися, співчувати ... Дивувалися, як швидко злодії встигли відвести акумулятор. І тут раптом один з приятелів запитав: «У тебе який номер машини?» Діма відповів. «Так он же вона, стоїть біля сусіднього під'їзду!»

І справді, темно-коричнева «шістка» Дмитра стояла в зазначеному місці. Він просто забув, де залишив автомобіль! А біля під'їзду приятеля була припаркована точно така ж «шістка» ... Саме дивне, що навіть ключі підійшли до чужій машині. Добре ще, що справжні господарі не переполошилися!


Живий промінь

У ніч з 3 на 4 січня 2001 одна молодіжна компанія зібралася для запізнілого святкування Нового року на чиїйсь квартирі. На стіл поставили і запалили свічку в свічнику. І ось, коли вогник свічки вже затухав, відбулося щось незвичайне. Свічка раптом спалахнула яскравими блакитними променями, які тягнулися до всіх присутніх і немов «сканували» їх. У людей в цей час виникали дивні відчуття. Приміром, підвищувалася температура деяких ділянок тіла. Якщо хтось намагався підставити руку під промінь, та німіла. Якщо хтось відсувався від спрямованого на нього променя, той витягався до тих пір, поки не досягав людини ...

Історія мала продовження. Через кілька днів один з учасників цієї вечірки відправився в гості до дівчини. Та теж поставила на стіл свічку - не в свічнику, а в мисці. І в процесі горіння знову з'явився промінь! На цей раз - лише один. Хлопцеві здалося, що той «дивиться» прямо на нього. Дівчина сполошилася, стала шукати фотоапарат, хотіла сфотографувати промінь. Тому, здавалося, це не сподобалося - він почав зменшуватися і врешті-решт безслідно зник у полум'ї.

Чому в ці новорічні дні «щільність» чудес така висока? Пояснення може виглядати несподіваним: ми самі притягуємо їх до себе! Новорічні клопоти і очікування викликають у більшості людей психічне збудження, те саме так званому зміненого стану свідомості, наступаючого під час медитацій або в гіпнотичному стані. І це стан здатний впливати на навколишнє нас реальність.


[10-01-23][Все для туристів]
Релікти українського костюму (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Легенда Прута та Говерли (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Розповіді про Австралію (0)
[09-09-18][Яремче]
Яремче р. Прут Водоспад (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-24)
Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: