Вівторок
18-09-25
09:12

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Всесвітній день Землі

Всесвітній день Землі

Крім прекрасного і зворушливого свята 8 березня, коли по вулицях поспішають захекані чоловіки з оберемками мімоз, а у парфумерних магазинах змітаються з полиць апетитно виглядають коробочки з парфумами, в цьому першому весняному місяці є ще чимало інших святкових дат.
Всесвітній день Землі Наприклад, 21 березня. У день весняного рівнодення відзначається Всесвітній день Землі. Це свято проголошений Генеральним секретарем ООН У. Таном в березні 1971 року, коли він підписав спеціальну прокламацію. З цього дня щороку 21 березня в штаб-квартирі ООН, що знаходиться в Нью-Йорку, протягом хвилини дзвонить дзвін світу. Цей дзвін був подарований ООН Японією 45 років тому. Він вилитий з монет, які для цієї мети пожертвували жителі більше 60 країн. Під час церковного дзвону люди повинні подумати про те, що вони можуть зробити для збереження всього живого на планеті і миру між країнами.

Всесвітній день Землі присвячений світу і співдружності між країнами і народами. Міжнародними символами цього дня є прапор із зображенням планети Земля і сфотографована з космосу грецька буква Θ на білому тлі. У цьому, 2008 році, свято випадає на 20 березня, тому що нинішній рік є високосним. У цей день проводиться маса заходів, присвячених світових проблем: виставки, лекції, семінари, фестивалі. Важливу роль відіграють молодіжні організації, які беруть пряму участь у пропаганді ідей мирного співіснування та охорони навколишнього середовища.

Відзначаючи цей день, активісти прагнуть привернути увагу якомога більшої кількості людей до світових проблем. Ресурси планети виснажуються, екологічна ситуація погіршується з кожним роком, через що почастішали різні природні катаклізми. Війни, кровопролиття і загальне байдужість до ближнього ставлять людство під загрозу знищення. Дзвін миру звучить не тільки в Нью-Йорку, йому вторять голоси дзвонів, розкиданих по багатьом містам Землі. Цим показується, що проблема збереження життя - проблема всього людства, незалежно від кольору шкіри і віросповідання.

14 березня 2000, незадовго до чергового святкування Дня Землі, в Парижі ЮНЕСКО була проголошена Хартія Землі, яка декларує загальну відповідальність за процеси, що відбуваються на нашій планеті, у тому числі з ініціативи людини, повагу і турботу щодо живого на Землі, повагу прав кожної людини, соціальну та економічну справедливість, а також відмова від насильства.

В Росії День Землі відзначається з 1998 року, а в березні 2000 року офіційний статус цього свята надав В.В. Путін, підписавши відповідний указ про святкування Дня Землі в Росії. Однак, на жаль, він не проводиться настільки ж масштабно, як в інших країнах, хоча з кожним роком все більше і більше людей бере участь у цьому світовому святі. Найбільша увага приділяється підростаючому поколінню, так як саме воно стане вершити долю людства в майбутньому. З цією метою в школах, вузах та інших освітніх закладах на всій території Росії 21 березня проводяться заходи, присвячені Дню Землі.

Однак для збереження миру і всього живого на планеті не досить лише одного дня. Адже, як відомо, 9 березня, на жаль, багато пані з учорашніх чарівних винуватиць урочистості перетворюються в самих звичайних жінок. Те ж саме може бути і з святом Дня Землі, коли після струсу повітря гаслами в ім'я захисту миру на наступний день все повертається на круги своя.


[09-11-01][Все для туристів]
Сувеніри – Додому? (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Перу: визначні пам'ятки (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Абхазія - чи варто туди їхати цього літа (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Маврикій: острівні визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 1979 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: