Середа
18-09-19
20:20

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Всесвітній день захисту прав споживачів

Всесвітній день захисту прав споживачів

Комусь, може бути, це здасться дивним, так як багато більше звикли до так званих «уособленим» свята, такі як День медичного працівника або День будівельника, але в календарі є і така дата, як 15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів .
Всесвітній день захисту прав споживачів Це свято відзначається за рішенням ООН у річницю виступу Президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі в 1961 році, хоча відзначати цю дату сталі в США ще в 1899 році, коли в Америці була організована Національна ліга споживачів. На цьому виступі були проголошені чотири основні права споживача: на безпеку, на інформацію, на вибір і на право бути почутим, які пізніше лягли в основу російського закону про захист прав споживачів. Крім того, до них додалися такі права, як право на відшкодування збитку, право на споживчу освіту, право на задоволення базових потреб і право на здорове навколишнє середовище.

15 березня 1983 це свято було закріплено в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. До 1992 року в Росії діяли Всесоюзна федерація споживчих товариств, куди увійшли антимонопольний комітет, Держстандарт, санепідемнагляд, товариства споживачів, які в тій чи іншій мірі захищали права громадян. У 1992 році в Росії був прийнятий вищезгаданий Закон про захист прав споживачів, і саме тоді вперше це свято почав відзначатися, але на офіційному рівні всесвітній день захисту прав споживачів став проводитися з 1996 року з моменту вступу Російської Федерації до Світової Організації Союзу споживачів.

Кеннеді сказав: «Ми всі споживачі». Навіть Президенти. Саме тому це свято - свято для кожного. Однак не всі володіють таким широким знанням своїх прав у спілкуванні з людьми «по той бік прилавка». Саме тому ми терпимо і хамство, і з жалем викидаємо прострочені продукти, і ламаємо голову над недавно купленим, але вже прийшли в непридатність магнітофоном. Тому цей день - не просто важлива дата в календарі, а й прекрасна можливість для кожного з нас розширити свої знання.

Зрозуміло, цей день не відзначається так широкомасштабно, як інші національні та міжнародні свята, але заходи, що проводяться 15 березня, дають чимало корисного для людей. Наприклад, у 2006 році під девізом «Споживач! Знай свої права »(а цікава особливість цього свята в тому, що кожного року він проходить під новим девізом) по всій країні пройшли численні акції, діяли" гарячі телефонні лінії ", виставки конфіскату, відбулися дні відкритих дверей в регіональних відділеннях Росспоживнагляду, де громадяни могли залишити свої скарги та пропозиції по роботі торговельних мереж, отримати грамотну консультацію юристів. Метою проведення цього свята є розширення знань своїх прав споживачів як можна більшого кола осіб, навчання застосуванню своїх прав при пред'явленні скарг чи претензій, самостійного відстоювання своїх прав.

У світі створено безліч організацій, що захищають права споживачів, і всі вони об'єднані у Світову організацію спілок споживачів, для яких це свято можна назвати і професійним, так як саме вони допомагають обдуреним споживачам відстояти свої інтереси у спорах з недобросовісними продавцями. Чим більше уваги приділяється цій проблемі, тим більше шанс, що споживачів, саме захищають свої права, стане набагато менше.


[09-10-23][Все для туристов]
Зима, лыжы, спрот, отдых - Где у нас покататься? (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про Прут і Говерлу (0)
[09-09-19][Карпати]
В Карпатських Горах навколо Яремчі. (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Доміникана: дайвінг на Плайа-баваро (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 716 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: