Понеділок
18-09-24
05:23

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Всесвітній день вчителя

Всесвітній день вчителя

«Всі ми вчилися потроху чого-небудь і як-небудь». І безсумнівними помічниками в цьому були вчителі. Всесвітній день вчителя святкується щорічно 5 жовтня.
Всесвітній день вчителя У Росії це свято відзначається давно. Ще в 1965 році вийшло відповідне положення. Але в 1994 році в зв'язку з рекомендацією ООН 5 жовтня кожного року проходить під знаком Міжнародного дня вчителя.

Традиційно в цей день учні дякують своїм вчителям за знання, що ті їм дали. Дарують квіти, подарунки, говорять теплі слова вдячності і поваги. Це свято відзначають більш ніж у 100 країнах світу. Причому по всьому світу завжди професія вчителя вважалося почесною. Однак у зв'язку з тим, що вона вимагає неабиякої віддачі сил і енергії, ентузіазму і просто бажання присвятити себе цій справі, не багато хто готовий займатися викладанням.

Хоча в 20 столітті був своєрідний пік, коли кількість вчителів збільшилося майже в два рази, пізніше тенденція стала зворотною. Учитель не заробляє стільки ж, скільки економіст чи менеджер престижній компанії. Тому тих, хто йде в педагогіку, стає все менше. За деякими даними, якщо тенденція збережеться, то по всьому світу буде не вистачати більше 35 млн. вчителів до 2015 року. А це означає, що нікому буде навчати маленьких дітей, допомагати їм відкривати світ і робити очевидними відповіді на непрості питання.

Саме тому ЮНЕСКО в 1996 році спільно з міжнародною організацією праці прийняли документ «Про становище вчителів». Він покликаний покращити умови праці вчителів, а значить, зробити професію більш привабливою для молодого покоління. Але багато в чому це залежить від кожної країни конкретно.

Міжнародний день вчителя в нашій країні святкується завжди з великим розмахом. У цей день відбуваються різні нагородження тих вчителів, які відзначилися новаторським підходом або якимись іншими досягненнями в роботі. Але не кожен, хто приймає рішення стати педагогом, може претендувати на особливі почесті в цей день. За статистикою дві третини молодих фахівців йдуть зі школи. І лише третя частина залишається. Це ті, хто дійсно не бачить своє майбутнє без школи і педагогіки.

День вчителя було створено з однією-єдиною метою - щоб привернути увагу до проблеми, яка існує в усьому світі. Адже вважається, що вчити можуть все. І що якщо немає ніяких інших здібностей, можна сміливо йти у вчителя. Проте це помилкова думка. Для того щоб знайти підхід до будь-якого учня, зуміти пояснити так, щоб зрозумів кожен в класі, треба бути відмінним психологом, досвідченим педагогом і просто гарною людиною. Діти відчувають злість, лукавство, брехня і не будуть поважати вчителя, який з якихось причин поводиться непрофесійно. У професії вчителя багато тонкощів і підводних каменів. Тому хоча б у цей день приділіть увагу тим, хто дав вам цінні знання або навчив потрібного і важливого.

У школі для всіх учнів Всесвітній день вчителя - це всього лише черговий вихідний або скорочений навчальний день, а значить, вже цього досить, щоб подарувати класному керівнику букет квітів. І тільки через роки приходить усвідомлення того, якими важливими були роки, проведені в дитячому садку, школі, училищі, ВНЗ і будь-якому іншому навчальному закладі.

Зараз професія вчителя не у всіх країнах користується великою пошаною і повагою. Але під час царської Росії звичайний вчитель мав можливість дослужитися до колезького радника. Це було все одно, що солдатові стати полковником. Сучасний світ забув про важливість вчителя, в ньому інші пріоритети і цінності. Але, можливо, саме в цей день щось зміниться на краще, і про професію вчителя будуть говорити з великою повагою і пошаною.


[11-01-16][Все для туристів]
Намасте, Непал! (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ірландія: День святого Патріка (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Рейтинг небезпеки країн (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Бразилія: кухня (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 853 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: