Четвер
18-09-20
10:56

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці

Більшу частину свого життя ми так чи інакше проводимо на роботі. Але крім кар'єрного зростання, можливості спілкування з колегами та іншими людьми і, звичайно ж, заробітної плати, саме на роботі нас чекають деякі небезпеки. В останнє десятиліття спостерігається високе зростання смертності на робочому місці, що не могло залишити байдужою МОП - міжнародної організації праці.
Всесвітній день охорони праці Саме для того, щоб звернути увагу на проблему охорони праці, МОП оголосила 28 квітня Міжнародним днем охорони праці, і вперше цей день почав відзначатися в 2003 році. Однак ідея проведення цього свята вперше виникла ще в 1989 році, коли канадськими та американськими працівниками було проведено День пам'яті загиблих та постраждалих на роботі.

За допомогою цього свята та заходів, що проводяться в цей день, організації охорони праці намагаються залучити максимальну кількість уваги до такої серйозної проблеми. Безпека праці залежить не тільки від самого працівника, а й, в першу чергу, від працедавця, адже саме він зобов'язаний надати виключно сприятливі умови для роботи.

У цей день проходить чимало мітингів, які закликають всіма засобами знизити смертність і нещасні випадки на робочому місці, що призводять до травм та інвалідності. До цього дня приурочено проведення різних виставок, що демонструють спеціальне обладнання та інші пристосування для охорони праці, а також проходять семінари та лекції, присвячені безпечного виробництва.

У Росії це день також не проходить непоміченим, і останнім часом чималий інтерес до заходів, що проходять в цей день, проявляє велику кількість представників різних організацій, фірм, промислових виробництв, а також профспілок.

Охорона праці - це і компенсація за вредноие умови виробництва. Недостатньо вручити інструкцію з протипожежної безпеки і видати захисний костюм. Всі працівники, зайняті на шкідливому виробництві, наприклад хімічному, повинні мати можливість підтримувати своє здоров'я на належному рівні, чому сприяють різні оздоровчі заходи в санаторіях, медичне обслуговування на найвищому рівні, що, в першу чергу, повинно бути надано роботодавцем.

За оцінкою МОП кожен день у світі в результаті нещасних випадків і внаслідок хвороб, викликаних шкідливим виробництвом, помирає близько 5000 чоловік, що говорить просто про катастрофічну ситуацію в сфері охорони праці, так як в середньому в рік кількість постраждалих сягає чисельності населення якогось невеликого міста. І в тій же Росії це обумовлюється величезною кількістю нелегальних працівників, чиє становище на робочих місцях часом плачевно, а також недбалим ставленням роботодавців до своїх законних обов'язків.

Історія охорони праці в Росії почалася ще в 1882 році, коли була створена так звана фабрична інспекція, яка здійснювала контроль за дотриманням власниками підприємств вимог охорони праці, а в 1903 році були прийняті Правила, які гарантували виплату компенсацій сім'ям потерпілих від нещасних випадків на виробництві, враховуючи технічну оснащеність тих часів, наприклад, у вугільній промисловості або на заводах.

Щороку день охорони праці проходить під девізом - «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця», темою цього дня в 2007 році було - «Безпечні і здорові умови праці роблять гідну працю реальністю», а в 2008 році темою цього дня стане - «Управління професійними ризиками».


[09-10-14][Все для туристов]
Вороненко? (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як робити покупки в Малайзії (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Зімбабве: визначні пам'ятки (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
У країні пропащих мясоєдов, кухня Аргентини (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 604 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: