Середа
18-09-26
16:31

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Всесвітній день блондинок

Всесвітній день блондинок

Тільки в Америці, де жінки відрізняються деякою схильністю до фемінізму і незалежності від чоловіків, могла виникнути ідея про святкування «Дня блондинок». Причому ідея про святкування такого екстравагантного приводу виникла в лавах юристів і адвокатів. Саме союз юристів в Америці став ініціатором проведення «Національного дня блондинок» 9 липня 2001 року. Потім ідею підхопили по всьому світу, і тепер саме 31 травня кожного року проходить під прапором «Всесвітнього дня блондинок».
Всесвітній день блондинок Свято молодий, але підстави для нього існували вже давно. Адже анекдот про блондинку, дівчину з дуже мізерними розумовими здібностями, старий, як світ. Саме йому приписується роль легковажної особи, яка використовує свої зовнішні достоїнства для того, щоб домогтися чогось у цьому житті.

Але в той же час саме з білявими представницями прекрасної статі пов'язані ідеали краси і милі жіночі образи, гідні наслідування і заздрості. Багато жінок спеціально перефарбовують волосся в білий колір, думаючи, що це змінить їхню долю, зробить успішніше. Комусь навіть вдається досягти цієї мети.

«Всесвітній день блондинок» замислювався як свято, покликане переконати весь світ у тому, що міф про блондинок - це всього лише суспільний стереотип. У цей день проходять численні вручення призів за різними номінаціями. Так, наприклад, коли це свято прийшло в Росію, у 2006 році була проведена церемонія «Діамантова шпилька».

Дана церемонія вручення призів була організована спеціально для блондинок. У рамках її проведення визначалися переможниці в наступних номінаціях: «Заслужені блондинки», «Блондинки у владі», «Телеведучі блондинки», «Династії блондинок», «Співачки блондинки», «Блондинки в спорті», «Актриси блондинки», «Дружини блондинки »,« Успішні блондинки ». Нагороди були виконані в кращих традиціях ювелірного мистецтва.

Дана подія, безумовно, було покликане привернути увагу громадськості та зробити маленьку революцію в умах. Наскільки це вдалося, сказати складно. Швидше за все, це свято з часом стане в одну лінійку з «8 березня». Тільки 31 травня всі будуть замислюватися над «міфом про блондинок», а, прокинувшись вранці наступного дня, продовжувати сміятися над жартами в стилі «про дурну блондинці».

Американські юристи та адвокати, проводячи перші заходи в рамках «Дня блондинки», домагалися не цього результату. Спочатку все було спрямовано на викорінення побутує стереотипу про те, що диплом блондинки нічого не означає, тому що був даний їй за сексуальні втіхи одного з деканів, але ніяк не за старанну і успішне навчання. Біляві юристи занадто часто стикалися з подібного роду звинуваченнями, що і спонукало їх стати на захист своїх прав.

Можливо, через років 200, якщо це свято приживеться, і для людської раси все ще буде місце на цій планеті, відношення до цього дня зміниться. Адже за прогнозами учених, володарів справжніх білявих локонів не стане приблизно в 2200 році. Це відбудеться через те, що співвідношення блондинів і брюнетів завжди було нерівним. На даний момент приблизно 15% від населення землі - справжні блондини, і ця цифра неухильно знижується. Ген, відповідальний за світлий колір волосся, рецесивний, і щоб народилася дитина зі світлим волоссям, він повинен бути присутнім в обох батьків.


[09-10-14][All for the tourists of]
Bukovel'? (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Подорож в країну гольфу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Рай для гурманів. Кухня Маврикія (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Проблеми і перспективи українського туризму (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 499 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: