Середа
18-09-19
18:43

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Все про гірських лижах

Все про гірських лижах

Кажуть, вміння кататися на гірських лижах підвищує внутрішню самооцінку й стимулює особистість до розвитку і прагненню досягати успіху в будь-якій справі.

Недарма люди, захоплені гірськолижним спортом, як правило, успішні і заможні в жізні.Кроме того, вони володіють міцним здоров'ям, гарним кольором обличчя - адже на горах засмага чистіше південного буде - і міцними натренованими кінцівками.

Про лижі.

Гірські лижі бувають різними: жорсткими, м'якими, середньої жорсткості. Існують спортивні та любительські моделі. Жіночі і чоловічі. На сьогодні першість за фрірайд-фрістайл, тобто лижами для вільного катання. У них сильно розширена передня частина - миси, що дозволяє лижам «ковтати» зустрічні горби і вибоїни, а вам - не відчувати купини при спуску. Крім того, фрірайд самі розганяються, йдуть в поворот, не вимагаючи особливих зусиль від новачка, який ще не вміє правильно працювати ногами.

Все про гірських лижах

Існує і більш екстремальна модель фрірайд - з м'яким загнутим задником. Використовуючи її, можна їздити і приземлятися після стрибків в задній стійці - спиною вперед. А укорочена довжина укупі з бічним вирізом дозволяє здійснювати дуже різкі повороти.Такіе моделі в основному пристосовані для хафпайп - спусків по горбистих і яристі лісовим схилах. Фахівці рекомендують підбирати лижі, на яких спочатку присутні кріплення. Це допоможе уникнути зайвого клопоту. Тепер про ботінкі.Запомніте: хороший той черевик, який як би обтікає вашу ногу. Купувати гірськолижну взуття потрібно тільки в спеціалізованих спортивних магазинах. Не перешкодить при цьому прислухатися до порад досвідчених людей. Вони краще розбираються, наскільки якісно зроблена колодка у черевика і чи добре продумана фіксація гомілкостопа.

Про катання.

 

Для управління лижами необхідно навчитися трьом основним технікам: ведення, кантування лиж і контролю тиску. Щоб використовувати ці техніки, необхідно добре зберігати рівновагу при русі і вміти вибирати дорогу. Одні й ті ж навички - ведення, закантовка, тиск, динамічну рівновагу та вміння вибирати дорогу - використовуються незалежно від того, хто стоїть на лижах - новачок, що виконує свій перший поворот плугом, або гірськолижник-профі. Єдине, що в міру зростання мастерстваізменяются акценти. Для новачка основним є ведення лиж, а все інше другорядне. Тоді як при виконанні складних поворотів ведення досить незначно, а ключовим моментом ефективного використання лиж є тиск. Існує два способи ведення - стопою і ногою. Ведення стопою полягає в повороті лижі з використанням тільки гомілки та стопи. Даний спосіб використовується для позначення напрямку лиж і невеликого коректування траєкторії.

Все про гірських лижахНапрімер, для того, щоб утримати лижі паралельними в прямому спуску або на початку повороту. При веденні ногою задіюється вся нога від стегна. Цей метод набагато могутніше ведення стопою і може бути використаний для різких поворотів лиж та зміни напрямку руху. Примітно, що людське тіло має властивість запам'ятовувати рухи і повторювати їх навіть в той момент, коли свідомість зайнято чимось іншим. Ви ніколи не забудете, як кататися на велосипеді, і точно так само збережете в моторній пам'яті на все життя гірськолижну техніку.

Де кататися?

Існує величезний вибір гірськолижних курортів, як у Росії (Домбай, Приельбруссі, Червона поляна, Алтай, Хібіни), так і за кордоном (Австрія, Андорра, Франція, Швейцарія, Болгарія і т.д.), які широко представлені нашими спецпропозиціями. Вибір курорту залежить від вашого вміння кататися на лижах, і ваших побажань до відпочинку.


[10-02-04][Все для туристов]
Будем держать ноги в тепле (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канада: розвага в Торонто (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Пік Леніна 2009 (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Рідні Карпати (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 702 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: