П’ятниця
18-09-21
10:46

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Все про дайвінг

Все про дайвінг

У перекладі з англійської мови «diving» - пірнання, занурення під воду.

Англійське слово «дайвінг» з деяких пір міцно увійшло в російську мову і стало популярним в середовищі підводників. Початок масового дайвінгу, як виду розваги та спорту поклав Жак-Ів Кусто. Саме він у співпраці з французьким інженером Ганьяном розробив перший акваланг. З появою автономного акваланга Жака Іва Кусто пов'язано створення міжнародних федерацій та асоціацій, які зараз налічують мільйони своїх поклонників і любителів у всьому світі.

Що ж таке дайвінг насправді?

Все про дайвінгеДайвінг не можна назвати спортом, скоріше це розвага, отримання задоволення, так званий атракціон. Це те, про що кожен мріяв з дитинства - можливість пізнати таємниці океану. Можливість відчути себе в польоті, отримати дві додаткових міри свободи, можливість поринути у світ незвіданого, побачити те, що ніколи не пощастить побачити на суші. Пишність підводної флори і фауни вражає до самої глибини душі.Дайвінг дає можливість придбати нове хобі, стати членом групи цікавих і схожих за духом людей, знайти нові цікаві напрями пізнання. Дайвінг дає Вам можливість бути в колі цікавих людей, однодумців і любителів активного відпочинку. Займаючись дайвінгом, Ви зможете познайомитися з людьми ділового світу, знайти спільні точки дотику, поділитися своїми думками, ідеями, дізнатися щось нове. Останнім часом дайвінг не поступається рівню елітних видів спорту, таких як теніс і гольф.

Все про дайвінгеПамять про отримані враження залишить підводний фотозйомка, яка дозволить відобразити себе на тлі незабутнього підводного світу і поділитися цими враженнями зі своїми друзями. Існує кілька видів дайвінгу, два з них прийнято розглядати як розвагу або спорт, а два інших - як професійну діяльність. Перші два - це дайвінг для розваги або спортивний дайвінг і технічний дайвінг, який передбачає занурення на великі глибини і використання газових сумішей. Під наглядом інструктора можна легко освоїти спортивний дайвінг, він не вимагає яких-небудь особливих витрат чи тренувань. Інші - це комерційний (виконання підводних робіт: монтаж і демонтаж устаткування, підйом суден тощо) та військовий (мінування кораблів, пошук і знищення мін, установка протичовнових загород і тому подібне). Це більш високотехнологічні види дайвінгу і використовуються виключно професіоналами-підводниками.

Який вибрати Вам, справа Ваша.

Наша порада: починайте з того, що простіше і цікавіше для Вас. Хто може займатися дайвінгом? Те, що дорога в дайвінг закрита для жінок, дітей і літніх людей - міф, який ми тобі допоможемо розвіяти. Завдяки різноманітності програм PADI (професійної асоціації дайвінг інструкторів) дайвінг доступний і цікавий усім - від людей, ніколи не торкалися до акваланг, до професійних водолазів.


[11-01-17][Все для туристів]
Магія коломийок (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Іспанія і Хамон (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Кінний похід першої категорії складності Верхи по загадкових Карпатпх (0)
[09-08-14][Відпочинок і поради]
Шкідливі поради туристові: нудно не буде! (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 505 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: