Середа
18-04-25
08:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

Вишивка бісером: основні прийоми

Вишивка бісером: основні прийоми
Однакнопка

Бісер можна включити практично в будь-який відомий шов, але найчастіше при вишивці бісером використовується арочний шов ("Назад голку"), а також шов впрікреп.

Закріплення одиночної намистинки

Намистинку можна просто пришити стібком до тканини, а можна використовувати бісеринку меншого розміру, щоб вийшов невеликий стовпчик. Замість нижньої намистини можна вставити пайетку. Для об'ємного шиття можна зробити стовпчик з двох і більш за намистинки. Дуже красиво виглядають намистини різних квітів і різних розмірів, пришиті поодинці близько один до одного. Їх можна помістити усередині металевої фігури, усередині контура з контрастних намистин або нанести хаотичним розсипом на канву, створивши яскраві плями на вишивці. 
Шов "Вперед голку"

Шов "Вперед голку" знайомий нам ще з уроків праці в школі. Чом би не прикрасити його бісером? Виведіть голку на лицьову сторону, нанижіть на неї намистину і пройдіть голкою крізь тканину впритул до намистини. Знову виведіть голку на лицьову сторону, зробивши маленький стібок з виворітного боку і знову нанижіть намистину. 
Шов рядкової

Цей шов по виконання може бути схожий як на шов "Вперед голку", так і на шиття впрікреп - ви самі варіюєте відстань між намистинами. Якщо ви хочете додати вашій вишивці жорсткість або зафіксувати намистини на прямій або гладкій звивистій лінії, то після завершення стібка пройдіть голкою у зворотному напрямі, тоді намистини встануть рівніше. 
Шов стебельчатий

При цьому способі шиття вишивка виходить досить жорсткою. Наберіть 2 намистини і пройдіть голкою крізь тканину на виворіт біля другої намистини. Виведіть голку на лицьову частину між першою і другою намистинами, пройдіть крізь отвір другої бісеріни. Нанижіть третю бісеріну і знову пройдіть голкою на виворіт поблизу від тільки що нанизаною бісеріни. Продовжуйте, поки не досягнете бажаної довжини строчки. 
Шов арочний ("Назад голку")

По виконання схожий на попередній стібок, тільки на голку нанизуються 2-4 бісеріни. При цьому способі шиття намистини розташовуються вільніше, вишивка виходить менш жорсткою. 
Щоб арочний шов був жорсткішим, можна повернутися назад не на одну, а на дві-три бісеринки.

Шов впрікреп

Для шиття впрікреп бісер спочатку нанизують на нитку, яку потім пришивають до тканини короткими стьобаннями між намистинами. Шиття впрікреп дозволяє швидко виготовити вироби з бісеру, не випадково північноамериканські індійці дали цьому способу шиття назву "Ледача дружина". Укладете нитку з бісером на тканину. Іншою ниткою пришийте нізку бісери через кожну намистину (див. малюнок) або через 2-3 бісеріни: 
Шов "Вперед голку" двосторонній

Шов схожий на шов "Вперед голку", з тією лише різницею, що виворітний стібок робиться довшим і на нього також нанизується бісеріна: 
Шов стебельчато-строчной двосторонній

Цей шов виходить з двох вищеописаних швів: рядкового і стебельчатого. При цьому способі шиття вишивка виходить жорстка. На малюнку зображений порядок роботи: 
Шов впрікреп двосторонній

На нитку, що пришиває нізку бісери до тканини, з виворітного боку нанизується бісеринка, а потім голка виходить на лицьову частину вишивки, робиться стібок, що пришиває бісерну нізку до тканини. Голка йде на виворітну сторону, де перед виходом на лицьову чать на нитку знову нанизується бісеринка: 
Шов "Монастирський"

На кожен стібок на лицьовій стороні нанизується по одній бісеринці, робиться діагональний стібок і нитка йде на виворіт близько до намистини. На вивороті робиться вертикальний стібок, нитка знову виходить на лицьову сторону і робиться ще один діагональний стібок з бісеринкою. Таким чином, з лицьового боку виходять діагональні стьобання з нанизаними на них бісеринками, а з виворітного боку стьобання вертикальні: 
Шов обметочний

Шов виконується як звичайний обметочний, а в кожну верхню петельку вставляється бісеринка: 
Бісер можна вставляти практично у всі відомі шви. Не бійтеся фантазувати!

Тетяна Захарова


[10-01-09][Все для туристов]
На Маланку - в Вашкивци! (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Всім, хто їде до Литви. Корисні дрібниці (0)
[09-09-19][Карпати]
Ведмедики в Карпатах, неподалік м.Яремче. (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Великі визначні пам'ятки маленької Куби (0)

Категорія: Яремче, туризм, наш регіон. | Додав: vechervkarpatah (10-01-09)
Переглядів: 7785 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: