Понеділок
18-09-24
01:30

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Вибираємо скельні туфлі

Вибираємо скельні туфлі

"... Як пара м'яких рукавичок для Ваших ніг" Скельні туфлі повинні щільно облягати ногу, не створюючи відчуття дискомфорту.

Вибираємо скельні туфліНаіболее важливий фактор, що впливає на зручність взуття - форма колодки. Бореалами розробила спеціалізовані колодки для досягнення різних ефектів в залежності від призначення взуття (технічне лазіння, змагання або протяжні маршрути). Найбільш важливі характеристики колодки - це положення ступні і форма підошви.

Класична колодка

Традиційна анатомічна колодка повторює природне положення ступні при лазінні. Оптимальна для виконання спільних завдань скелелазіння (моделі As, Zephyr, Ballet, Rubicon).

Увігнута колодка

Передає положення стопи при навантаженні, підвищує опорні можливості еластичних скельних туфель без використання жорстких проміжних підошов, що знижують чутливість (моделі Spider, Pyros, Quantum, Matrix, Stinger, Laser, Zen, Ninja, Diablo).

Різні форми підошви пристосовані для різноманітних видів лазіння і форм стопи. Як показано на діаграмі, бореалами розробив кілька типів залежно від напрямку осі стопи.

(Рис. "Форми підошви": А-М `, В - Посилена, С - Різко виражена) Система Цільного Ранти IRS, запатентована бореалами - революційно нова концепція створення скельних туфель, що руйнує традиційне уявлення про методи проізводства.Сістема IRS разом з новою гумою Fusion 3 має практично безмежні можливості:

· Підошва, рант і п'ята туфель складають єдине ціле!

· IRS перешкоджає деформації і підвищує зносостійкість

· Оптимальна посадка по нозі

· Поліпшений дизайн внутрішньої частини туфель забезпечує природно-анатомічне положення стопи

· Виключає можливість розшарування

П'яткова область має дві різні зони:

· Шорсткувата поверхня верхньої випуклої частини збільшує тертя з поверхнею

· У нижній частині знаходиться невеликий виступ

Центральна частина підошви, внутрішній край і рант мають різну товщину, що дуже важливо для максимальної чутливості ноги на складному рельєфі.

З винаходом IRS вперше з'явилася можливість контролю пружності, форми і товщини підошви. Подібної точності вдалося досягти завдяки технології відливу всіх підошов за одним шаблоном. При традиційному методі виготовлення завжди виникають невеликі відмінності між туфлями.

Туфлі, вироблені за системою IRS, легко ремонтуються. Усередині підошви розташовано 35 крихітних отворів, які попереджають про зношуванні. Якщо Ви бачите 3-4 отвори на носку туфлі, слід міняти підошву!

Нове покоління гуми Fusion 3, розробленої лабораторіями бореалами, поєднує в собі всі необхідні якості, продиктувалося специфікою скелелазіння:

· Високий ступінь зчеплення - для підвищення тертя при різноманітних типах поверхні

· Щільність - для досягнення жорсткості або, навпаки, чутливості

· Довговічність - для меншого зношування

Затягування

Slip-Lasting - без затягування

Вибираємо скельні туфліПрі такому методі шкіряну верхню частину пришивають до шкіряної внутрішньої підошві: виходить своєрідний "шкарпетка". Його натягують на колодку, і потім приклеюють проміжну підошву (якщо вона передбачена), рант і підошву. Цей метод дозволяє створити легкі, еластичні і дуже чутливі туфлі.

Спосіб без затягування кращий для туфель з увігнутою колодкою, тонкі проміжні підошви забезпечують неймовірну чутливість і гнучкість. Такі туфлі чудово підходять для спортивного лазіння, підйомів по стрімких стінах, стендового лазіння.

Board-Lasting - затягування на колодці

Туфлі, затягнуті на колодці, рекомендовані для протяжних маршрутів, пересуванню по тріщинах. Завдяки більш товстим проміжним підошов, ці туфлі жорсткіше, опора стопи надійніше, а зносостійкість вище.

Процес виготовлення полягає в наступному: вже готову верхню частину надягають поверх колодки, підгинають знизу краї і приклеюють попередньо підготовлену внутрішню підошву. Потім у центр поміщається проміжна підошва, так щоб можна було склеїти рант і зовнішню підошву.


[10-04-10][Все для туристів]
Про сільський зелений туризм та досвід Прикарпаття (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Ядерний туризм України (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Тур в Середній Азії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Великі визначні пам'ятки маленької Куби (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 634 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: