Середа
18-09-26
10:26

test [404]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

Тропічна країна Коста-Ріка

Тропічна країна Коста-Ріка

У епоху до Колумба корінні народи, що проживають на території Коста-Ріки, були частиною міжнародного прикордонного місця, яке знаходилося між культурними регіонами Центральної Америки і горами Анди. Це був момент, коли зустрілися рідні культури Центральної і Південної Америки.

Північно-західна частина країни, півострів Никоя, був найпівденнішою точкою культурного впливу племен Науа, що проживають в Центральної Америки, коли іспанські завойовники вступили в шістнадцятому столітті. Центральна і Південна частина країни знаходилася під впливом мови чибча. Проте, корінні народи зробили порівняно невеликий вплив на сучасну культуру Коста-Ріки.

Першим європейцем, що досяг берегів Коста-Ріки, був Христофор Колумб в 1502 році. Під час іспанської колоніальної епохи крупним містом Центральної Америки була Гватемала. Відстань до Коста-Ріки була великою, тому костаріканци знаходилися в деякій ізоляції і при слабкому нагляді з боку іспанської монархії ("Корони"). Ізоляція дозволила колонії розвиватися вільно від втручання з боку "Корони". Це привело до нездатності Іспанії брати участь в розвитку колонії, внаслідок чого, Коста-Ріка перетворилася  у бідну іспанську колонію в Центральній Америці. Коста-Ріка була охарактеризована іспанським урядом в 1719, як "бідна і найбільш жалюгідна іспанська колонія".

У 1821 році Коста-Ріка приєдналася до інших Центральноамериканських провінцій, підписавши сумісну декларацію про незалежність від Іспанії. Після нетривалого правління Агустіна Мексиканською Імперією, Коста-Ріка увійшла до Федеральної Республіки Центральної Америки з 1823 по 1839. У 1824 столиця була перенесена в Сан-Хосе.

У 1844 році в Коста-Ріці прийнята перша в історії країни конституція. У 1871 році президент країни Томас Гутьеррес підписав нову конституцію, яка відміняла страту і вирішувала іноземні інвестиції. Американська компанія «Юнайтед фрут» почала скупку земель в країні, налагодивши виробництво кави, какао, бананів. У Коста-Ріці була побудована мережа залізниць.

Більшість афро-костаріканцев, а їх в країні близько 3% від загального населення, є іммігрантами з Ямайки, які прибули до країни в 80-х роках на будівництво залізниць. Засуджені американці і китайські іммігранти також брали участь в будівництві проекту. У обмін на завершення залізниці уряд Коста-Ріки надав бізнесменам з Америки крупні ділянки землі у володіння, а також оренду землі по маршруту поїзда. Цю землю підприємці використовували для виробництва бананів і їх експорту в Сполучені Штати. Як результат, банани почали змагатися з кавою як основний експортний продукт Коста-Ріки, а іноземні корпорації (зокрема "Юнайтед фрут") почали займати провідну роль в національній економіці.

Сьогодні Коста-ріка-ето країна заповідників і туризму. У країні налічується близько 74 заповідних місць, які охороняються урядом. Головними визначними пам'ятками страни- це національні парки, водопади, вулкани, підводні печери. У 12 кілометрах від Ла-фортуна-де-сан-карлос розташований активний вулкан Аренал <http://ticos.ru/vulkan-arenal-volcan-arenal/>. Це найвідоміший вулкан в країні. Гуркіт з кратера і невеликі підземні поштовхи нагадують нам про те, що Земля, на якій ми живемо, - жива.

[11-01-16][Все для туристів]
Ірена Карпа. Папуаські коломийки (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Африканські традиції. Кухня Мадагаскару (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ірландія і її визначні пам'ятки (1)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цитрон - символ розуму і король лимонів (0)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-01-16)
Переглядів: 859 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: