Субота
24-04-20
07:05

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Способи лову коропа

Короп - широко відома риба, складова звичайну видобуток рибалки-любителя. Карпо настільки популярні серед вудильників, що деякі стають запеклими карпятники - вудять тільки коропа, або сазанятники, якщо ловлять у річці. Благо ловити його, завдяки діяльності рибоводів, сьогодні можна чи не по всій земній кулі.

Як виглядає короп? Сазан відрізняється від коропа тільки більшою "спортивністю", він стрункішою через більш суворих умови життя. Адже в річці йому доводиться постійно боротися з течією, що неминуче позначається на його "фігурі". Зовнішність коропа значна, але справляє враження не красою, а огрядна. При грубуватих і не дуже помітних формах і забарвленням ставкової короп буває фантастично великий - відомі випадки упіймання риб, доростає до маси в 50 і навіть більше кілограмів! Притому вони не мали будь-якої відмінною довжини і часто були не довше 1 м, рідко 1,3 м, через що справляли враження потворних "поросят".

Воно й зрозуміло. Хижаки, небезпечні для нього, звичайно в ставку відсутні, постійно протистояти швидкому течією не потрібно, звідки ж тут взятися "стрункості"?

Чим харчується короп? Їсть короп практично все, що їдять прісноводні риби, і ростуть при такій нерозбірливості досить швидко. Починаючи з дрібних безхребетних і фітопланктону, поступово включають до раціону все більш крупні об'єкти. І до зрілості стають здатними ковтати раків і перловіц цілком, перемелюючи їх глотковими зубами.

Розмноження коропа. Будучи тепловодної рибою, короп нереститься навесні, при досягненні водою температури не менше 5 ° С. Ікру викидає на мілководді, рясно зарослому водоростями.

Час лову коропа. Ловля карпа виробляється практично цілий рік. Клювання починається ранньою весною, коли сходить лід, і риба відновлює сили після тривалого посту. Цей клювання називають преднерестовий жором. У цей період сазан йде на свіжий струмінь, а короп у стоячих водоймах рухається на мілині до торішніх заростях жорсткої рослинності, де шукає корм. У цей момент молоді, невеликі екземпляри обмежуватися дрібними безхребетними, що починає проростати зеленню і детритом. Великі риби до цього меню додають ще й малька, і всяку дрібну, необережно підпливти до них рибу.

Після нересту коропа близько двох тижнів риба млява і випадки лову її рідкісні. З прогріванням води відпочив короп починає клювати і бере все літо, до глибокої осені. Особливо активний короп на світанках. Глибокої ночі велика риба виходить годуватися на мілині. Короп у цей час може виявитися так близько біля берега, що спостерігає його з ліхтариком рибалка може побачити на власні очі його могутню спину. Були випадки, коли риби у пошуках корму, який вони добували з глинистого і стрімчастого берега, підходили майже впритул до берега, на відстань в півметра-метр. Тут короп тримається години три-чотири.

З настанням ранку, тільки-но небо починає сіріти, він знову забирається в своє важкодоступне притулок, в якому його не дістати ніякої снастю. Навіть спійманий на шнур, але встиг потрапити сюди короп може піти від вудильника, хоча зовсім немає гарантії, що він спасеться. Звичайно йому вдається намотати волосінь на яку-небудь кріплення, начебто затопленого дерева, і він, трапляється, так і гине, не зійшовши з волосіні, довго утримуваний гачком на одному місці. Щоб цього не сталося, західні вудильники застосовують легко скидаються оснащення і гачки без борідок. У цьому випадку у коропа є шанс позбутися від смертельної пастки. Після нічного і ранкового моціону короп зовсім не налаштований поститися до наступної ночі. Якщо його яма знаходиться на досить великій глибині, а виходи з неї на глибинах у 5-6 м, то він може тут клювати протягом усього світлового дня. Таким чином, ловити його можна також цілодобово, що, звичайно, не означає, що він ловиться невтомно ....

Просто потрібно мати на увазі, що, готуючи місця для лову коропа, доглядають як місце для вудіння на світанках, так і те, де ловити належить днем. Причому слід особливо зазначити, що чутки про те, що великий короп ловиться тільки до десятої години ранку, є всього лише чутками. Карпа можна ловити в будь-який час. На добре пригодованому місці він буває регулярно, в тому числі і в денні години.

Зимова ловля коропа можливо тільки на зимувальних ямах. Для вітчизняного вудильника це поки більшою мірою екзотика, хоча європейські рибалки давно ловлять коропа круглий рік.

Як і де шукати коропа? Зазвичай стоянку великих коропів легко виявити - перед тим як вирушати на годівлю, вони галасливо викидаються на поверхню, над своїми житлами, донними ямами. Ці стоянки знаходяться не тільки на найбільших глибинах даного водоймища, а й обов'язково по сусідству з якою-небудь кріпленням. І короп, і сазан - великі любителі місць міцних, закоряженних, що вселяють всякому вудильники жах одним свої виглядом. Затоплені (дерева, що стирчать із иловато дна палі, ями з заваленим камінням дном - все це їх пристановища.

Снасті для лову коропа. Влітку ловлять поплавковою вудкою, спеціальними донними снастями. Сазана ловлять також спінінгом, що у випадку з коропом не практикується.

Поплавочні вудки будуються на основі спеціальних потужних вудилищ. Зазвичай на них варто позначення, яке вказує на те, що це саме коропові вудилища.

Взимку ловлять коропа посиленим варіантом кивковою вудки. Це ужение вимагає особливої підготовки і можливе тільки на зимувальних ямах. Взагалі, що стосується зимового вудіння коропа, то воно ще не стало досить популярним, і не всі рибалки знають його тонкощі. До нас ця "мода" прийшла з \ \ \ 'Європи, звідти ж прийшла й техніка цієї лову. Вона полягає у виявленні зимової стоянки риби, закиданні туди спеціальних сумішей, що викликають інтенсивну очищення кишечника коропа і призводять до необхідності для риби почати харчуватися. Ужение риби починають зазвичай через кілька днів після подібної обробки. Ловлять великої блешнею, забезпеченою мотилем.

Прикормка, насадки і приманки для лову коропа. Прикормка застосовується обов'язково. Переважно це фірмові вироби, спеціально розраховані на смак цієї риби.

Навесні й на початку літа в якості насадки використовуються переважно мотиль і червоний черв'як. Влітку, з настанням спеки, до них приєднується опариш і різні рослинні насадки. Використання ранньою весною білої насадки, начебто опариша або сальника, може не принести бажаного ефекту, тому що в цю пору майже всі прісноводні риби віддають перевагу червоною насадці. Що стосується рослинних насадок, то вони дуже різні і сильно залежать від місця їх застосування. Так, у ряді південних районів СНД ловлять виключно на кукурудзу, в той час, як у Франції, наприклад, короп охоче клює на вишню. Навіть фірмові Бойл часто ігноруються рибою, ніколи не зустрічала подібного страви на гачку місцевих вудильників.

[10-04-10][Все для туристів]
Вулицями Личаківського некрополя (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канада: особливості поведінки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канада: історія кленового сиропу (0)
[09-09-19][Яремче]
Дизель поїзд в Яремчі на Вокзалі. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 1797 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: