Понеділок
18-09-24
23:00

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Спорядження підводного мисливця. Вибір ласт

За способом кріплення до ноги розрізняють ласти відкриті та закриті. У першого виду ласт відкрита п'ята і для кріплення є п'ятковий ремінь, який має великий діапазон регулювань. Користуватися такими ластами не дуже зручно, оскільки п'яти водолаза не захищені, сидять вони на ногах вільно і при пірнанні кінці ремінців можуть чіпляються один за інший або за водорості. Відкриті ласти підійдуть підліткам, які можуть кожен рік із зростанням ніг без всяких проблем збільшувати довжину п'яткових ременів.

Закриті ласти необхідно підбирати строго за розміром, але якщо мають бути занурення в холодних водах, то з урахуванням того, що доведеться надягати шкарпетки, ласти слід брати на один - два розміри більше.

Довжина ласт визначається умовами майбутньої полювання та фізичним станом мисливця.

Для плавання на поверхні або обстеження на невеликій глибині морського дна підійдуть короткі ласти, що мають довжину до 65 см.

Майстри підводного полювання віддають перевагу довгим ластах, які досягають довжини одного метра. Такі ласти дозволяють розвинути велику швидкість при тих же фізичних затрат, що і в коротких ластах. Вони дозволять легко маневрувати під водою, швидко досягати дна і також швидко підніматися на поверхню. Висока техніка плавання в ластах довгих досягається тривалими спеціальними тренуваннями.

Сучасні ласти представляють собою пластмасове полотно довжиною 700 -800 мм, вставлене в жорстку, гумову калошу. Різні моделі ласт відрізняються один від одного формою і жорсткістю полотна, формою і конструкцією калоші. Жорсткість ласт досягається завдяки використанню спеціальних матеріалів і наявності на полотні напрямних і стабілізуючих канавок і ребер. Рівень жорсткості ласт прийнято позначати наступними кольорами: чорний - жорсткі ласти, сірий - середня м'якість ласт, зелений - м'які ласти.

Жорсткі ласти застосовують для пірнання на глибину і при плаванні під водою на великі відстані. Використовуваний для виготовлення ласт матеріал це, як правило, карбон, склопластик, кевлар. Але, жорсткі ласти не завжди зручні там, де потрібна маневреність.

Середньої м'якості ласти хороші при полюванні на середній глибині і там, де необхідна висока маневреність. М'які ласти підійдуть любителям полювати на малій глибині або в закритих водоймах з невеликою прозорістю води.

Після кожного виходу з води ласти слід висушити і сховати подалі від сонячних променів.

Зберігати ласти варто в такому положенні, щоб їх не стискали з будь-якою зі сторін інші предмети, і на них не чинився нікого тиску зверху.

Детальний огляд снаряги та необхідних аксесуарів може бути великим за обсягом документ, а повний опис інструкцій і правил, приведення виписки з паспортів і прайс-листів, вставка фотографій і малюнків може зайняти кілька мегабайт пам'яті комп'ютера. Тому в статті визначені лише напрямки вибору основних видів спорядження.

Зацікавленому читачеві слід також врахувати, що, незважаючи на досить високі ціни, деякі товари можуть бути відсутні в продажу. Причина цьому високий попит на дану продукцію і відсутність на ринку вітчизняних виробників.

[10-02-16][Все для туристов]
Кусочек Карпат под Киевом (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Гримуча змія на обід. Кухня Мексики (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ірландія і її визначні пам'ятки (1)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Історія Марльборо: виноробство на краю світу (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 630 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: