Середа
18-09-19
08:53

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Спорядження підводного мисливця. Підводні рушниці

Виробництвом перших підводних рушниць в нашій країні займалися в основному підприємства оборонки, при цьому рушниць, як і значній кількості товарів народного споживання, приділялася другорядна увага. У 70-і роки київський завод "Арсенал" випустив серію рушниць на гумовій тязі Р-1, РПО-1, РПО-2. Приблизно в ті ж роки харківський завод "Електроприлад" виготовив пружинні рушниці ППО-1 і ППО-2. Більш ефективні рушниці з Іспанії, Франції та Італії в ті часи були не доступні для більшості любителів підводного полювання.

У 80-і роки з'явилися пневматичні рушниці з переднім зачепом гарпуна, виробництво яких було налагоджено на Пензенському ВО "Електроприлад", на Пятигорском заводі "Імпульс", на челябінському ВО "Тритон", на курському заводі "Маяк" і на багатьох інших підприємствах країни . Ці рушниці можна зустріти у справі і в наші дні.

В даний час асортимент рушниць досить великий, різноманітніше стає набір комплектуючих до рушниць.

Багато мисливців користуються європейськими рушницями, відзначаючи їх потужний бій, надійність, ергономічність і доступність за ціною.

Є любителі і вітчизняних рушниць. Наприклад, тульський "Нептун" відповідає багатьом вимогам, що пред'являються до сучасного підводного рушниці.

Нептун володіє великою потужністю і пробивний здатністю. Недарма рушниці Нептун охрестили "слонобой". Випускаються вони з титану і з алюмінієвого сплаву з довгої стовбура 500 мм, 600 мм і 800 мм. У комплект поставки рушниці входять: паспорт з докладним описом вироби, компактний і зручний для перенесення чохол, два гарпуна 8 мм з нержавіючої сталі, два одинарних розпеченим наконечника з нержавіючої сталі, насос, рукоять для зарядки гарпуна, набір інструменту для повного розбирання рушниці, лин довжиною 10м., комплект ущільнювачів.

Рушниця має позитивну плавучість без гарпуна. Рукоятка Нептуна пофарбована в білий колір, що полегшує пошук втраченого рушниці.

Акумулятором енергії рушниці є стиснене повітря, закачаний насосом. Робочий тиск до 25 атмосфер.

Відсутність виступаючих деталей, у поєднанні із зручно розташованої рукояткою, забезпечує рушниці високу маневреність. Нептун забезпечений механізмом скидання лина, Зведення якого здійснюється автоматично при постановці поршня на бойовий взвод.

Обертовий блок управління, зручно встановлений в задній частині підводної рушниці, забезпечує плавне регулювання швидкості вильоту гарпуна і має 4 фіксованих положення: максимальна швидкість гарпуна; мінімальна швидкість гарпуна; режим "заряду-розряду" для зняття зусилля з гарпуна в процесі заряджання (при натисканні на спуск зарядженої рушниці гарпун вийде з мінімальним зусиллям), режим "запобіжник" забезпечує абсолютну безпеку, так як при цьому блокується шептало і перекривається канал між стовбуром і ресивером.

Рушниця Нептун забезпечено контейнером в рукоятці для двох запасних бойків до наконечника. За замовленням на рушниця може бути встановлений відкритий приціл, переміщенням якого забезпечується введення поправок при стрільбі. Нептун оснащений покажчиком тиску повітря в ресивері.

Нептун відноситься до високого класу підводних рушниць. Нептун має самий м'який спуск з усіх вітчизняних рушниць. Гарантія 1 рік і післягарантійне обслуговування в спеціалізованих майстернях.

Рушниця має сертифікат відповідності № РОСС RU.SA02.H00383, реєстраційний номер № 02357555. Залежно від модифікації рушниці його орієнтовна ціна коливається від 12000 р. до 20000 р.

Деякі каверзи обирають собі в якості основного або запасного рушниці арбалети різних марок.

Дерев'яний арбалет призначений для полювання на велику пелагічну рибу в океанах і малопріемлем в умовах полювання в морях Росії. Арбалет має більш сильним і точним боєм в порівнянні з рушницями інших конструкцій. Якщо пневматичні рушниці пробивають рибу, то арбалети рибу прошивають. Нерідкі випадки, коли підбита арбалетний гарпуном риба опинялася на лине.

Основним елементом рушниці є стовбур, виготовлений з особливих порід дерева. Стовбур зверху має поглиблення, всередині якого знаходиться гарпун і металевий спусковий механізм. В якості матеріалу, з якого виготовлений стовбур, найбільш часто використовується дерево тика, дуб або червоне дерево. Ці породи дерев містять в собі багато деревного масла, яке не дозволяє дереву вбирати воду. Тому дерев'яні арбалети довгий час можуть зберігати свою форму, вагу, міцність і не втрачати точність бою.

Стовбур арбалета склеюється з декількох шматків дерева, яке попередньо витримується при певній температурі і вологості. Кожен шар дерева укладається так, щоб напрямок його волокон було направлено в протилежну сторону напрямку волокон двох сусідніх шарів. Гарпуни роблять, як правило, з нержавіючого металу і вони повинні бути важкими, довгими і міцними. Стрілку слід підготуватися до того, що постріл з арбалета викликає сильну віддачу.

Для стабілізації рушниці, на стовбур кріпляться крила, виготовлені з того ж дерева. Довжина крил трохи менше довжини стовбура арбалета. Число крил може бути до чотирьох, два спереду і два ззаду. З встановленими крилами рушниця має нульову плавучість.

У підводних мисливців постійним попитом користуються арбалети Master America.

Насадка рушниці має сучасний дизайн, що забезпечує відмінний опір тертю, і незначні розміри і вагу. Ця насадка виготовляється з двох частин. На верхній частині, куди кріпляться 16 - або 18-міліметрові тяжі під прямим кутом, також є пластикова напрямна гарпуна. Верхня частина насадки кріпиться до нижньої частини двома шурупами, які захищені пластикової направляє, вставленої в дерев'яну колоду. На нижній частині по осях напрямки гарпуна, є спрямовуюча лина.

Стовбур рушниці виготовляється з шаруватого дерева, що використовується у морській промисловості, яке має спеціальне покриття, що забезпечує максимальний захист від солоної води. Циліндрична частина, вбудована в приклад, захищена вставленої пластиковою кришкою, що робить рушницю повністю водонепроникним.

Стовбур також має декілька унікальних пристосувань, що дозволяють мисливцеві чітко регулювати і досягати ідеального балансу рушниці по відношенню до обраної ним товщині гарпуна. Невелика камера, що знаходиться в передній частині стовбура, використовується для заповнення пенополіуретановим поплавцями для плавучості на воді або свинцевими грузилами для догляду під воду.

Чим довше рушницю і більша кількість тяг, тим потужніше постріл і вище ефективна дальність стрільби, так арбалет, що має довжину стовбура 125 см, вражає видобуток на відстані до 6 метрів.

Орієнтовна ціна такого рушниці 22000 р.

[10-10-10][Все для туристів]
Чорногора (0)

[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Море на травневих. Моржам вхід заборонений (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Рейтинг небезпеки країн (0)
[09-09-18][Яремче]
Міжнародний зліт Байкері в м. Яремче 2008 р. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 1698 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: