Неділя
18-09-23
17:59

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Спорядження підводного мисливця. Носіння зброї

Застосовувати підводні рушниці можна і потрібно тільки за призначенням. В інструкціях написано: "стріляти в повітрі заборонено, це може призвести до псування зброї". Крім того, неправильна експлуатація зброї є підставою для відмови в гарантійному ремонті. Ходити з підводною рушницею у справах або на прогулянку не слід. Дуже безглуздо буде виглядати людина з рушницею, наприклад, в магазині або в кінотеатрі. Можуть і в психушку забрати.

Інша справа ножі, які при вмілому зверненні представляють собою серйозну зброю. До того ж ножі компактні, складаються і легко поміщаються в кишені, портфелі чи сумці.

До холодної зброї відносяться ножі, конструктивно призначені для ураження живої цілі за допомогою м'язової сили людини. Цим ознаками відповідають такі види зброї:

Клинкова холодна зброя - холодна зброя, що має бойову частину у вигляді клинка, міцно і нерухомо з'єднаний з рукояттю;

Громадянське холодна зброя - холодна зброя, дозволене законодавством для використання громадянами;

Мисливське холодна зброя - громадянське холодна зброя, призначена для поразки звіра на полюванні;

Військове холодна зброя - холодна зброя, що складалося чи складається на озброєнні державних воєнізованих організацій, воїнів і військових формувань минулого;

Бойовий ніж - контактна клинкова колючо-ріжуче зброя з коротким однолезвійним клинком;

Кинджал - контактне, клинкова, колючо-ріжуче зброя з коротким або середнім прямим або зігнутим двулезвійним клинком;

Мисливський ніж (кинджал) - бойовий ніж (кинджал), призначений для ураження звіра на полюванні;

Деякі види ножів для виживання - ніж, рукоять якого містить конструктивні елементи, що дозволяють виконувати господарські функції. Руків'я ножа для виживання може мати порожнину з набором шкільного приладдя.

Окремо місце займає художнє холодну зброю. Така зброя виготовляється із застосуванням прийомів, техніки і матеріалів, які надають виробу художню цінність, яка встановлюється на підставі офіційного висновку уповноважених державою органів.

Гарний кинджал або шабля можуть прикрашати оселю його власника, але з'являтися на мітингах, наприклад, з сувенірним мечем не слід, тому що боєць ОМОНу може не помітити витіювату розпис рукоятки меча і прийме відповідні заходи щодо запобігання посягання на його життя з боку володаря художньої зброї.

Ножі для підводних мисливців відносяться до господарсько-побутових виробів. У документі "Державний стандарт Російської Федерації ножі туристичні та спеціальні спортивні", прийнятому і введеним в дію Постановою Держстандарту Росії в 1999 році, зазначено:

1. Ножі туристичні та спеціальні спортивні є господарсько-побутовими і не відносяться до холодної клинкової зброї.

2. Основне призначення ножів туристичних та спеціальних спортивних це використання їх для виконання широкого кола господарсько-побутових робіт в похідних умовах при заняттях оздоровчим і спортивним туризмом (наприклад, при: заготівлі хмизу; установці наметів; приготуванні їжі як кухонного ножа, зборі грибів, лову риби ; орієнтуванні на місцевості та ін), а також застосування як спеціальних ножів при заняттях альпінізмом, водним туризмом, підводним плаванням, парашутним спортом і т.п. (Для швидкого перерізання каната, строп; застосування в якості допоміжного інструменту при підводних роботах та ін.)

Ножі туристичні та спеціальні спортивні можуть використовуватися і в повсякденному житті як господарських ножів при виконанні різних побутових робіт.

3. Ножі туристичні та спеціальні спортивні, як вироби, конструктивно подібні з холодним короткоклинковое зброєю, відповідно до вимог федерального Закону "Про зброю" підлягають обов'язковій сертифікації, в рамках якої проводяться їх випробування на відповідність криміналістичним вимогам.

Господарсько-побутові вироби, в тому числі і ножі, можна носити скрізь, виключаючи місця, в яких носіння всього колючо-ріжучої прямо заборонено.

Обмеження, що накладаються Законом РФ «Про зброю» на носіння зброї, на господарсько побутові ножі не поширюються.

Громадянин маєте повне право, перебуваючи на мітингу, вуличному ході, демонстрації або пікетуванні, а так само на будь-якому іншому масовому публічному заході, мати при собі ніж, що не належить до холодної зброї. Але є багато речей, про які потрібно подумати наперед. Це в першу чергу відноситься до носіння та використання в побуті ножів для підводного полювання.

Людина може придбати через незнання ніж, який є холодною зброєю або купити ніж дуже схожий на бойовий. При першій же демонстрації в людному місці такого ножа його власник може бути притягнутий до серйозної відповідальності. Міліціонер матиме право відібрати улюблений «Hunter» до з'ясування всіх обставин. Після чого очікують тривалі і неодноразові походи по кабінетах із доскональними доказами своїх миролюбних намірів, проявлених під час показу ножа.

Каверзи, що розібралися з юридичними аспектами використання підводної зброї в побуті, радять:

Не беріть із собою на масові заходи нічого крупніше складного ножичка для відкривання банок і пляшок.

Будьте максимально коректні при спілкуванні з перевіряючими вас особами і ніколи при перевірці не говорите, що ніж ви носите в цілях самооборони.

Не бравірує перед знайомими своїми навичками поводження з ножем, наприклад, демонструючи його миттєве витяг з-за пояса.

Не використовуйте мисливський ніж в побутових цілях.

[10-03-16][Все для туристів]
У гори — трамваєм (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Незабутня кухня Італії (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що робити у разі відмови у видачі візи (5)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Сироти (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 714 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: