Неділя
18-09-23
13:01

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Скандинавський аукціон

Скандинавський аукціон
Сьогодні інтернет аукціон як спосіб придбання товарів і послуг, стає все більш популярним. Скандинавський аукціон, званий також аукціоном унікальною ставки - це інтернет аукціон, в якому товар або послуга виставляються на торги за мінімальною вартістю (вона дорівнює символічного 1 рублю). Скандинавський аукціон має ряд правил участі: зокрема, його учасники роблять ставки з фіксованим кроком. Спочатку скандинавський аукціон мав на увазі платні ставки - тобто, кожен учасник вносить плату за будь-яку зроблену ставку. Переможцем скандинавського аукціону стає той учасник, який зробив ставку останнім. Учасники скандинавського аукціону нерідко отримують можливість виставлений на торги товар - комп'ютер або, наприклад, мобільний телефон - дешевше від їхньої ринкової вартості. Скандинавські аукціони сьогодні досить популярні в Європі. Інтернет аукціон даного типу придбав чимало прихильників в таких країнах, як Великобританія, Фінляндії, Естонія. Ще недавно для визначення скандинавського аукціону використовувався термін «новий скандинавський аукціон», але сьогодні для багатьох європейців (та й для росіян) він став звичною частиною життя. Так в чому ж привабливість скандинавського аукціону? Чим приваблює учасників новий скандинавський аукціон? Система проведення скандинавських аукціонів сьогодні широко відома; ознайомившись з інформацією, багато хто прагне «випробувати новий аукціон», але при цьому кожен шукає чесний аукціон - саме такий ми і хочемо Вам запропонувати. Скандинавський аукціон приваблює учасників в першу чергу можливістю отримати товар високої якості за низькою ціною. Цей інтернет аукціон дає кожному шанс придбати той чи інший предмет (наприклад, монітор, навушники або флеш-карту) чи послугу значно дешевше, ніж в будь-якому магазині. Відомий випадки, коли фінальна ціна виставленого на скандинавський аукціон лота становила лише десяту частину реальної вартості даного товару або послуги. Не дивно, що з плином часу цей інтернет аукціон товарів і послуг набуває все більше прихильників (зрозуміло, мається на увазі чесний аукціон). Учасники скандинавського аукціону, як правило, розробляють власну стратегію, яка допомагає перемагати і дешево купувати товари та послуги.
Так що ж таке скнандінавскій аукціон?
Ми розберемо на прикладі популярного аукціону novalot.ru
Як це працює?
Наприклад:
На торги виставляється мобільний телефон Nokia з бліц-ціною 8000 рублів. Початкова вартість - 1 рубль. Крок аукціону - 25 копійок. Плата за ставку - 7 рублів.
Всього в ході торгів було зроблено 526 ставок, з них наш учасник Іван зробив 8 ставок, і восьма виявилася останньою.
До цього часу аукціонна ціна досягла 132.5 руб. (1 грн. + 526 ставок * 25 коп.). Іван отримає телефон за 188.5 руб. (З них, 132.5 руб. - Аукціонна ціна, 56 рублів Вася витратив на 8 ставок по 7 рублів кожна).
Разом, Іван заощадив 7811.5 руб. Вдала покупка!
Скільки коштує одна ставка?
Вартість ставки залежить від того, як багато ставок Ви купуєте.
Ставки можна купити пакетами. Зараз у продажу пакети по 10, 50, 100, 200, 500 і 1500 ставок. У найменшому пакеті вартість ставки складає 7.5 рублів. При покупці великих пакетів на 500 і 1500 ставок, Ви витратите всього 5.5 рублів на одну ставку. По засобах СМС можна придбати лише пакет на 10 ставок, Всі інші пакети можна придбати за коштами електронних платіжних систем.

Участь в аукціоні.

2.1Как робити ставки?
Участь в аукціонах novalot.ru до безумства просте. Всього 5 кроків:
1. Зареєструйтеся на сайті
2. Поповніть свій рахунок ставками
3. Виберіть аукціон
4. Робіть ставки
5. Вигравайте аукціони
Реєстрація на сайті
Якщо Ви хочете робити ставки онлайн, необхідно зареєструватися на сайті, вказати свій логін, пароль, e-mail і кілька додаткових відомостей. Досить і 30 секунд, щоб заповнити цю зовсім нестомлююче форму.
Поповніть свій рахунок ставками
Після авторизації на сайті, Ви зможете поповнити свій рахунок ставками. Зайдіть в «мій кабінет», далі в розділ «Купити ставки» і придбайте будь-який пакет ставок. Пам'ятайте, що чим більше ставок в пакеті, тим дешевше вони Вам обходяться.
Виберіть аукціон
Що це буде? Нова новітня 72-дюймова TV панель? Остання модель телефону? Потужний ноутбук? А може бути і нова модна косметика? Вибирайте товар на будь-який смак. Список активних на даний момент аукціонів можна знайти на головній сторінці нашого сайту.
Робіть ставки
А ось тепер можна і зробити ставку. Просто натисніть на кнопку «зробити ставку» поруч з цікавлять Вас товаром. Хіба може бути що-небудь простіше?
Вигравайте аукціони
В аукціонах беруть участь такі ж живі люди, як і ми з Вами, тому єдиної стратегії того, як перемогти в аукціоні, не існує. Можна зробити і одну ставку і стати переможцем, а можна, зробивши шість, так і не стати володарем заповітного товару. Сподівайтеся на своє чуття і холоднокровно аналізуйте ситуацію. Ну, а трішки везіння допоможе завжди відчувати себе «на всі 100»!
До речі, якщо Вам необхідно відійти від комп'ютера, а заповітний товар упустити в чужі руки не хочеться, на допомогу прийдуть Ваші персональні помічники - «автоставкі». За кілька кліків налаштуйте стратегію їхньої поведінки і вони будуть робити ставки за Вас, поки Ви відпочиваєте або займаєтеся своєю сім'єю.
Як працюють автоставкі?
Автоставкі - це Ваші персональні помічники, які вдень і вночі відстежують хід аукціонів і дозволяють Вам стати переможцем, навіть коли Вам треба відлучитися від комп'ютера.
Автоставкі починають працювати, коли до закінчення часу торгів залишилося менше 10 секунд. Точний час ставки вибирається випадковим чином з 10-секундного інтервалу.
При налаштуванні автоставок Ви самостійно вказуєте аукціонну вартість товару, після досягнення якої почнуть працювати автоставкі і вартість після якої їм слід припинити роботу. Ви вказуєте кількість автоставок, які можна буде зробити в рамках даного аукціону.
Якщо на одному аукціоні два або більше учасників призначали автоставкі на один і той же ціновий діапазон то спрацьовують всі автоставкі. При цьому черговість визначається виключно моментом, коли відбулося призначення. Тобто першими спрацьовують автоставкі учасника, що їх призначив раніше за інших. Подальший порядок визначається також у порядку черги.
Автоставкі можна скасувати у будь-який момент часу. Також можна на ходу змінити ціновий діапазон аукціонної вартості і кількість автоставок.
Автоставкі - потужний і високоефективний інструмент для участі в торгах. Ось кілька простих правил їх роботи:
А тепер кілька порад, які зроблять Вашу роботу з автоставкамі більш продуктивною:
• прогнозує вартість товару. Найбільша активність йде при завершенні торгів і чим більше Ваших автоставок будуть брати участь у цей час в аукціоні, тим вище Ваші шанси.
• не треба комбінувати ручні і автоставкі. Роботи працюють точно, і, якщо у Вас є автоставкі на аукціон, не варто ставити в цей момент в ручному режимі. Залиште краще ці ставки на момент, коли Ваші автоставкі закінчаться.
• слідкуйте за роботою автоставок інших учасників. Іноді алгоритми їх роботи вгадуються дуже легко. А якщо Ви дізнаєтеся до якої ціни ставить інший учасник або скільки всього у нього призначено автоставок, перемога, вважайте, "у Вас в кишені".
Як виграти аукціон?
Нас часто запитують, як можна збільшити свої шанси стати переможцем аукціону на novalot.ru. Через те, що в аукціоні беруть участь звичайні живі люди зі своїми власними уявленнями про правильної стратегії, 100% виграшній стратегії не існує. Однак, ми готові дати кілька порад початківцям учасникам, які допоможуть поліпшити шанси на виграш аукціону, а також не дадуть зробити поширених серед новачків помилок.
Робіть ставки пізніше
Уважно спостерігайте за лічильником часу, що залишився аукціону і постарайтеся зробити ставку на останніх 10-15 секундах. Пам'ятайте, що якщо лічильник дійде до нуля і Ваша ставка буде останньою, Ви станете переможцем аукціону. Однак, не робіть ставку дуже пізно, в такому випадку Ви можете спізнитися і аукціон закінчиться без Вас. Наприклад, таке часто буває через проблеми зі швидкістю або якістю підключення до Інтернет.
Починайте з найдешевших товарів
Звичайно, найбільшу вигоду можна отримати при виграші аукціону, на якому торгується дорогою і дуже дорогий товар. Бувало, ми продавали новенькі ноутбуки за сто з гаком рублів. Природно, що такі вигідні аукціони приваблюють сотні учасників, серед яких є дуже досвідчені, вони рідко випускають такі гарні можливості. Почніть з дешевих товарів, там набагато менше учасників, а, значить, і більше шансів на виграш.
Використовуйте автоставкі
Автоставкі - сильний інструмент не тільки для виграшу аукціону, але і для відлякування інших учасників торгів. Нікому не хочеться бачити свої ставки, раз по раз побивають Вашої автоставкой. Використання автоставок переконає слабохарактерних учасників здатися і спробувати в інший раз або в аукціоні іншого товару. А саме це нам і треба.
Використовуйте автоставкі інших учасників проти них самих
Деякі наші учасники дуже люблять тактику «вистрілив-вбив». Досить легко перемогти в аукціоні, зробивши всього одну ставку, коли Ваш конкурент відійшов заварити собі чашечку кави, будемо сподіватися на свою автоставку. Ми помітили, що дуже багато користувачів вписують у полі «ставка до ...» своєї автоставкі круглі числа. Так що Ви можете відслідковувати цю ситуацію і просто вчасно натиснути один раз кнопку «Зробити ставку», коли автоставка Вашого конкурента тільки що вичерпала свої ліміти.
Спостерігайте за іншими учасниками
На сторінці аукціону конкретного товару показується історія останніх 10 ставок. Слідкуйте, хто робить ставки і коли. Під кінець аукціону всі крутитися навколо лічильника зворотного відліку часу, навколо тих дорогоцінних секунд, які витікають як вода крізь пісок. Ця інформація допоможе Вам вирішити, коли треба зробити ставку, щоб виграти поточний аукціон.
Кількість учасників
По історії ставок можна побачити скільки різних учасників за останній час зробили свої ставки. Чим менше учасників, тим менше конкурентів і легше перемогти.
Час торгів
Торги йдуть цілодобово, проте, найрозумніші учасники можуть орієнтуватися на час дня, щоб вчасно робити ставки. Хтось гуляє з собакою, спить або відправився на обід? Не біда, це нам на руку, адже наші шанси на перемогу зростають. Поки вони жують або хропуть, ми виграємо аукціон.
Кількість ставок
Звичайно, Вам може повезти, і Ви виграєте аукціон зробивши всього одну ставку. Але, як правило, в аукціоні беруть участь більше 2 учасників, тому розраховуйте, що за товар потрібно буде поборотися. Ми спеціально зробили вартість ставки досить низькою і продаємо ставки пакетами, адже придбати товар за 6 рублів можна тільки в казці.
Для того, щоб зробити участь більш ефективним, ось Вам декілька порад:
- Подивіться на історію торгів, якщо там переважають тільки ручні ставки, спробуйте налаштувати на цей аукціон автоставку, це не тільки допоможе зменшити кількість ставок, а й сильно допоможе з виграшем.
- Спробуйте знайти схожий товар на іншому аукціоні, дуже часто буває, що паралельно ми продаємо два однакових товару на двох різних аукціонах. І якщо там менше учасників, ставте саме там.
2.8 Які бувають види аукціонів?
Кожен аукціон має декілька параметрів:
Час проведення торгів - денний (з 08:00 до 23:59), нічний (з 23:59 до 08:00) та цілодобовий (24 години на добу). Час вказано серверне, яке відповідає московським часом. Відхилення серверного часу від реального - не більше + -10 хвилин. Зверніть увагу, що аукціон не закінчується до зазначеного часу, а заморожується (лічильник зворотного відліку не йде, зробити ставки не можна), а потім знову відновлюється з початком свого тимчасового періоду.
Я переміг в аукціоні. Що далі?
Вітаємо! Ви придбали товар за дійсно унікальною ціною! Тепер необхідно підтвердити виграш, заповнити форму з адресою доставки товару і сплатити аукціонну вартість.

Доставка товару буде здійснена протягом 1-21 дня (в залежності від регіону).

Коли закінчується аукціон?
Час закінчення аукціону задається при його старт і, як правило, дорівнює 24 годинам від моменту запуску. Лічильник зворотного відліку часу можна побачити поряд з кожним аукціоном, який зменшується в режимі реального часу кожну секунду. Як тільки час на лічильнику дійде до 00:00:00, аукціон вважається завершеним.
При кожній ставці на аукціон ми збільшуємо час, що залишився до закінчення аукціону, на певний інтервал. Це зроблено для того, щоб дати іншим учасникам шанс також поставити ставку.
Так як в аукціоні окрім Вас беруть участь і інші учасники, а їх поведінка заздалегідь спрогнозувати не можливо, то й спрогнозувати коли саме закінчиться аукціон також не можливо. Якщо інтерес до товару, виставленому на аукціон, буде великою, то й аукціон буде йти досить довго, якщо інтересу в даний момент немає, або учасники відволіклися на те, щоб пообідати або відпочити, то аукціон може завершиться дуже і дуже швидко.
Найголовніше - це зловити момент для вдалої ставки.
Які товари виставляються на аукціони?
Ми намагаємося вибирати найбільш цікаві та затребувані товари. Крім того, ми завжди чекаємо на Ваші пропозиції. Що б Ви хотіли придбати? Просто надсилайте нам Ваші побажання в розділ контакти.
У який час йдуть аукціони?
Всі аукціони діляться за часом проведення торгів.
Існують денні, нічні та цілодобові аукціони.
Для денних і нічних аукціонів на момент закінчення торгів блокується всі можливі дії зі ставками, в тому числі, і можливість відміни і редагування автоставок. Лічильник зворотного відліку часу зупиняється на всіх аукціонах на тому значенні, яке було на момент закінчення.
При поновленні торгів на наступну добу всі аукціони починаються з того моменту, на якому вони завершилися. Усі призначені автоставкі продовжують брати участь.
Цілодобові аукціони проходять 24 години на добу без перерв і зупинок.
За вихідні дні аукціони працюють так само, як і в будні.

Скільки коштує ставка?
Ми продаємо ставки пакетами по 10, 50, 100, 200, 500 і1500 ставок. Чим більший пакет Ви купуєте, тим дешевше для Вас обходиться одна ставка.
Поточна вартість пакетів:
10 ставок - 75 руб. (7.5 руб. За 1 ставку)
50 ставок - 360 руб. (7.2 руб. За 1 ставку)
100 ставок - 700 руб. (7 руб. За 1 ставку)
200 ставок - 1300 руб. (6.5 руб. За 1 ставку)
500 ставок - 3000 руб. (6 руб. За 1 ставку)
1500 ставок - 8250 руб. (5.5 руб. За 1 ставку)
3.2 Як оплатити покупку ставок?
Оплатити покупку Ви можете будь-яким зручним для Вас способом. На даний момент це:
- Система електронних платежів Яндекс.Деньги
- Система електронних платежів MoneyMail
- SMS
- Автомати миттєвої оплати
- Платіжна система RBK.money
- Системи грошових переказів Migom, Western Union, Юністрім і Contact
- Платіжні системи Унікарта і Інтернет.Гроші
Зручна форма покупки пакетів ставок з усіма способами оплати доступна на сайті після авторизації в «Моєму кабінеті» у розділі «Купити ставки».
Бажаємо вам перемог!
Інфомацию для статті люб'язно надали: http://novalot.ru
Новий чесний інтернет аукціон товарів - Скандинавський аукціон novalot.ru.

[10-04-10][Все для туристов]
О сельском зеленом туризме и опыт Прикарпатье (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща: скарби миру (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: казки, міфи і легенди (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: національний напій (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 812 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: