Неділя
18-09-23
20:45

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Шоу «Кортео»в Москві на території СК "Лужники"

Квитки на виставу. Шоу «Corteo» («Кортео») від Cirque du Soleil буде йти кілька разів на тиждень в кінці 2010 року на арені намету цирку дю Солей, розташованому території СК «Лужники».
Кількість місць у дю Солей зменшене майже моментально. Хоча Цирк дю Солей із власним уявленням "Кортео" в Лужниках виступлять близько 2-ох місяців з 9 жовтня аж до В столиці є два знаменитих і відомих у всьому світі цирків. Нам показують подання гімнасти, акробати, ілюзіоністи, жонглери і природно клоуни, як же без них. Дітворі, головним відвідувачам цирків, найбільше подобається останній пункт - клоуни. Вони радісні, цікаві. Глядачі перетворюються в єдиний великий, щасливий клубок, - подивися, скрізь посмішки.
Зовсім інша справа Cirque du Soleil. Дійство для тих, хто хоче відчути казковість, відчути повне, непідробне захоплення, прямо як у дитинстві. Тобто, отримати квиток в Cirque du Soleil на шоу "Кортео" - це можливість потрапити в інший світ. Ні які сучасні технічні хитрощі 3D, 4D, 5D, не зможуть описати всі достаток почуттів під куполом Cirque du Soleil.
Шоу під назвою "картежа" - це чергове оригінальне представлення в репертуарі цирку дю Солей. «Corteo» на італійському позначає "ходу". Саме кортежем або ж театральним ходою близько спостерігачів проходить фантастичний світ мрій клоуна з різними змістами, дивними героями, загадковими подіями. Світ клоуна виявляється немислимо багатогранний, складний і, разом з тим, простий, радісний і сумний. Він відчиняє свою душу і змушує відвідувачів подивитися на себе з іншої точки зору.
Обстановка шоу під назвою "картежа" майстерно підтримується музикою спеціально створеної для цього подання. Композиції виконуються на не менш ніж шестідесті голосах в тихій, жартівливій і ніжною манері. Сценаристи навіть склали дивний, казковий мова для деяких мелодій, як певну сукупність багатьох мов Землі. Кілька мов Європи на ряду зі своїм діалектом застосовуються в шоу. Звук доповнює шоу і стає його учасником, допомагаючи глядачам пройти подорож Кортео під чудотворної аурою шоу.
Варто додати, що шоу "Кортео" від Цирку буде йти щотижня в жовтні, листопаді і першій половині грудня 2010 року на території СК "Лужники" в наметі Cirque du Soleil. Купуйте квитки в цирк дю Солей заздалегідь у квитковому агентстві МосКіоск за тел: 8 (495) 227-61-64 або на сайті: www.Moskiosk.Ru.

[09-10-14][Все для туристів]
Вороненко? (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
10 кращих місць планети для сноубордистів (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Развитие строительства и рынка недвижимости в условиях финансового кризиса (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 579 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: