Понеділок
18-09-24
17:17

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Секс на першому побаченні: як не відштовхнути чоловіка?

Німецькі соціологи б'ють на сполох: згідно з дослідженнями, кожна четверта з німкень готова зайнятися сексом на першому побаченні. Це набагато більше, ніж 10 років тому. Не менше занепокоєні і австралійці: виявилося, що саме Зелений континент лідирує за кількістю інтимних утіх на лавках у парку. Більшість з них припадають саме на перші побачення: познайомилися хлопець з дівчиною, і тут же, не відкладаючи справу в довгий ящик, намагаються з'ясувати, наскільки добре вони підходять один одному.

Не проти відразу ж розставити всі крапки над «ять» в самому інтимному питанні і американки: близько 30% опитаних жінок у віці від 18 до 45 років не бачать нічого поганого в тому, що перше побачення буде носити сексуальний характер. Причому найбільше дратує американських медиків та обставина, що лише кожна п'ята жінка вимагає від чоловіка, щоб він користувався презервативом ...

Якщо виходити з російської статистики, то до сексу на першому побаченні готові в цілому 78% жінок і чоловіків, і лише 22% респондентів заявили, що це неприпустимо.

Давайте подивимося на проблему з дещо іншого боку. Для чого чоловіки і жінки вступають у сексуальний контакт на першому ж побаченні? Якщо говорити про представників сильної статі, то тут начебто все зрозуміло: мисливець самостверджується лише тоді, коли йому вдається «вполювати» жертву. А ось що рухає представницями прекрасної половини людства? Я провів невелике опитування мешканок Калінінградській області з метою дізнатися, що ж рухає дочками Єви, які погоджуються на секс під час першого побачення.

1. Просте цікавість. Хлопець гарний, чудовий, досить розкутий і «схоплює» на льоту найменше бажання. Він не скупий, готовий оплатити похід у ресторан і піднести розкішний букет. Цікаво, а що це він так старається? Хоче підкреслити, що і в ліжку такий ввічливий і винахідливий? Треба спробувати.

2. Острах, що відмова в сексі поставить хрест на другому побаченні. Мій новий хлопець весь із себе, легкий і розкутий. І якщо я йому відразу ж відмовлю, то він чого доброго подумає, що я дівчина дуже несучасна, синя панчоха або просто динамо. Хто погодиться нудитися в сексуальному очікуванні тиждень, місяць, півроку? Тим більше що зараз так багато дівчат, готових на все, лише б роздобути цього хлопця.

3. Готовність до пригод на одну ніч. Нудно, панове, у цьому світі. Особливо дівчатам. Батьки вічно пиляють, по телевізору суцільна лажа, подруги собі на умі. Дискотека, це, звичайно, добре, але що там робити, як не запалювати? Легкий флірт після пляшки коктейлю може перерости в щось більш серйозне? Та ну й нехай! Один раз живемо!

4. Прагнення довести подрузі, що я краще! Я чула, що Костя користується великою увагою у дівчаток. Даша про це говорила. І Настя. І Христина. До кожної з них він вже підкочувався і вони ні в чому йому не відмовляли. Але ось утримати цього ловеласа нікому з них навіть на тиждень не вдалося. А у мене обов'язково вийде, я читала в одній книзі ...

5. Дівчина дозріла. Подруги розповідають про секс стільки багато цікавого, а я все сиджу і чекаю принца. А чому б не цей хлопець, з яким я познайомилася лише зараз? Раптом це саме він?!

Як ставляться до сексу на першому побаченні хлопці? З одного боку - це тішить їхнє самолюбство, особливо якщо у дівчини є репутація «недоторка». З іншого боку - така «доступність» не може не викликати запитання: якщо мені вдалося схилити дівчину до сексу так швидко, то де гарантія того, що в іншого це не вийде з тією ж часткою успіху?

Враховуючи те, що дівчата дуже часто розглядають секс на першому побаченні як пролог тривалих і якісних відносин, давайте спробуємо відповісти на питання: що потрібно зробити для того, щоб не відштовхнути чоловіка? Чи варто «вивертатися навиворіт» для того, щоб прив'язати чоловіка «відтепер і навіки віків»?

У кожної дівчини є свої секрети. Але до них ми ще повернемося. Головне, щоб секс, незважаючи на всю його видиму спонтанність, виявився більш-менш підготовленим. По-перше, для цього він повинен відбуватися у досить комфортних умовах, а не на лавці в парку, або в батьківському автомобілі, або в під'їзді, де можливості коханців різко обмежені. По-друге, він не повинен бути дуже нервовим - боязнь того, що вас можуть застати зненацька, а тому зайва квапливість, навряд чи сприяє гармонії. Хлопець може просто розгубитися, і тоді замість запам'ятовується єднання він може зненавидіти вас за те, що у нього виникли проблеми.

Підготовка до цієї події включає в себе не тільки «бойову розмальовку» на обличчі, але й дотримання гігієни. Про те, щоб прийняти душ, ви все-таки повинні подбати ще до того, як підете на побачення. Важко передбачити, наскільки широким буде ваше спілкування, а тому неприємний запах може відштовхнути чоловіка назавжди.

Особливе питання, яке так мучить американців: хто повинен подбати про презерватив? Хлопець або дівчина? Враховуючи ту обставину, що далеко не кожен хлопець любить цей спосіб запобігання, про це все-таки краще подбати дівчині. По-перше, далеко не факт, що ви у нього перша, а з кожним новим партнером ризик тих же венеричних захворювань, не кажучи вже про СНІД, різко підвищується. По-друге, вагітності під час першого сексу ще ніхто не відміняв, так що якщо ви не хочете за п'ять хвилин задоволення розплачуватися головним болем протягом дев'яти місяців, то краще все-таки себе захистити.

Чи потрібно під час інтимного побачення перетворюватися на сексуальну еквілібристкою? Чи обов'язково встановлювати межі у видах сексу? Чи варто «накидатися» на чоловіка, як на тарілку з делікатесом? На всі ці питання кожна дівчина повинна відповісти сама. З точки зору сексолога якась таємниця після сексу на першому побаченні все-таки залишитися повинна. Та «родзинка», яку хлопцю захочеться виколупати з булочки. Або, якщо хочете, - «приманка», здатна змусити його призначити друге побачення.

Одна моя знайома розповіла, що має «таємну зброю» для того, щоб бути впевненою в тому, що перше побачення не виявиться останнім. Воно полягає в тому, що вона залишає кімнату, де відбувалося побачення, першої, поки чоловік ніжиться в ліжку. Намагається зробити це тоді, коли він спить. При цьому обов'язково залишає щось зі своїх речей: наприклад, пудреницю, шпильку і т.д. Спрацьовує на 99,9%. По-перше, хлопець намагається збагнути, що ж він зробив не так, раз Попелюшка зникла. По-друге, як людина порядна, він дзвонить хоча б для того, щоб повернути забуту річ ...

[10-02-18][Все для туристов]
В тепле и уюте: выбираем спальники (0)

[09-08-14][Відпочинок і поради]
Шкідливі поради туристові: нудно не буде! (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Правила групового сексу в свінг-отелях (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Напої грецьких богів: провина загубленої Атлантиди (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 848 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: