Вівторок
18-09-25
20:39

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

ПРОГРАМА ТУРУ

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1

Янгон

М'янма


Прибуття в Янгон, трансфер в готель. Після короткого відпочинку-екскурсія по місту з відвідуванням старих кварталів, побудованих в колоніальної епохи, огляд пагоди CHAUK HTAT КYI з величезною статуєю лежачого Будди. Увечері огляд пагоди SHWEDAGON, одного з найбільш видовищних релігійних пам'яток в світі. Відвідування мальовничого паркового ансамблю, спостереження за заходом. Шпиль пагоди злітає вгору, на сотню метрів і на його прикраса було використано більше 60 тонн чистого золота.

Янгон - колишня столиця М'янми. Янгон називають «сад Сходу». Це місто-парк з ставками і природними озерами, забудований древніми пагодами і колоніальними особняками, в буквальному сенсі слова потопає в зелені. Дослівно Янгон перекладається як «Кінець розбрату», це ж назву було інтерпретовано британцями як Рангун. Історія міста тісно пов'язана з його головною визначною пам'яткою - величною пагодою Шведагон і сягає часів Будди. Згідно з легендою, він подарував двом братам-торговцям з Уккалапи вісім волосся зі своєї голови і наказав поховати їх біля священного пагорба, де були поховані реліквії попередніх Будд. Брати за допомогою короля М'янми і духів відшукали це місце. Пасма Гаутами були поховані і накриті золотий пластиною, а над нею звели золоту пагоду. Висота пагоди близько 110 метрів, на її прикраса витрачено 8 тис. золотих листів, 5 тис. алмазів і 2 тис. дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

День 2

Баган

М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт ранковим рейсом в Баган, прибуття в аеропорт Ньяунг У. Трансфер. По дорозі відвідування ринку Ньяунг У. Розміщення. Виїзд на екскурсію, яка включає відвідування пагоди Швезігон та інших відомих пагод Багана: Wetkyi-in-Gubyaukgyi, Ananda, Ananda Ok Kyaung. Повернення в готель. У другій половині дня - поїздка в традиційну ремісничу лакову майстерню. Увечері-спостереження заходу сонця над древнім містом. Ночівля в готелі Багана.

Баган - величезна археологічна зона, одне з найбільш історично багатих і знаменних місць Азії, центр паломництва для багатьох буддистів. Храмовий комплекс Багана порівняємо за значенням з Борободур в Індонезії і Ангкором в Камбоджі - на площі в 42 кв.км розташовані дві тисячі пагод, храмів і палаців.

День 3

Мандалай

М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт в Мандалай. Прибуття та трансфер. По дорозі поїздка до Амарапуру - стародавнє місто королівської династії Канбаун. Потім відвідини монастиря Махагандайон, де живуть 1000 ченців, присутність на їх останньому в день прийомі їжі, знайомство з монастирським способом життя. Потім, переправившись через річку Мінге, відвідування р. Ава - античне місто М'янми а також, монастиря Багая, храм Мену і фортеця Ава. Ночівля в Мандалаї.

Мандалай - друге за величиною місто і колишня столиця М'янми, заснований 1857 році. Величезне місто, місце безлічі храмів, покритих дорогоцінними каменями, і позолочених монастирів. Мандалай - це також торговий центр, тут продають вироби з шовку, бавовни, мармуру, бронзи і срібла і гобелени.

День 4

Оз. Інле

М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт для перельоту в Хехо. Прибуття в Хехо. Переїзд на озеро Інле. Прогулянка по озеру Інле на човні. Огляд дивного озера, оточеного високими горами та громадами з маленьких сіл. Відвідування місцевих ремісничих майстерень з вироблення шовкових і бавовняних тканин, карбуванні по сріблу, виготовлення "чарут" - традиційних шанских сигар. Візит в пагоду Паунгдо У, в якій знаходяться колекція легендарних золотих статуй Будди, Монастиря «стрибаючих котів». Ночівля.


Озеро INLE (довжина -22.4 км, ширина - 10.2 км., 950 м. над рівнем моря) - одне з наймальовничіших місць в М'янмі. Розташоване між двома гірськими ланцюгами, що тягнуться з півночі на південь. Відомо плавучими садами, а також будинками і храмами, які стоять на палях у воді. В цих будинках живуть представники однієї з етнічних народностей М'янми Інта (Intha), які називають себе "синами озера".

День 5

Оз. Інле (М'янма) - Бангкок (Таїланд)


Сніданок. Перед трансфером в аеропорт прогулянка по озеру. Трансфер в аеропорт. Виліт в Бангкок. Прибуття. Трансфер в готель. Розміщення.

Факультативно (за дод. Оплату): Оглядова екскурсія по місту, яка включає відвідування Королівського Палацу і Храму Смарагдового Будди.

Ночівля.

День 6

Бангкок - Аюттая - Сарабурі - Лопбурі - Пхісанулок

(- \ О \ У)


Виїзд з готелю Бангкока в Аюттаю, колишню столицю Сіаму для відвідування історичного заповідника. Потім переїзд в Сарабурі до Пхра Будда Бат Шрайн - місце де знаходиться відбиток ноги Бутдди. Обід в місцевому ресторані в Лопбуріпосещеніе кхмерскі (камбоджійських) храмів, пагоди Пхра Пранг Сам Йод, Храму мавп. Потім виїзд в Пхісанулок. Вечеря і розміщення в готелі.

Місто Аюттая - це колишня столиця Сіаму і зараз є музеєм під відкритим небом. Основні визначні пам'ятки - це гігантські бронзові статуї Ват Монгкол Борпіт, Ват Фра Срісанпетч і Ват Яи Чаї. А також будинок, що є яскравим прикладом тайської архітектури.

День 7

Пісанулок - Сукхотай - Лампанг (З / О / У)


Сніданок. Відвідування храму Пхасіратанамахатхат з його шанованим чином Будди Пхра Будда Чінаражю. Виїзд в Сукхотай - перше тайське (сіамські) королівство і відвідування Сукхотайского історичного парку Сі Сатчаналай, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО як світову спадщину, де Ви зможете побачити руїни храмів і палац. Обід в місцевому ресторані Виїзд в Лумпанг і поселення в отель.Ужін. Ночівля.

День 8

Лампанг - Лампуан - Чіанг - Вечеря Канток (З / О / У)


Сніданок в готелі. Відвідування храму Пхра Као Дон Тао самого интерестно бірманського храму на Півночі країни. Потім виїзд в Лампун до храму Ват Пхра Тхад Хіріпунчяй один з відомих храмів північного королівства Лана. Обід в місцевому ресторані. Свододное час або шопінг Вечеря в Канток, в північному тайському стилі з традиційними танцями. Розміщення в готелі. Ночівля

День 9

Чіанг Май - Дой Сутеп - Традиційні ремісники

(З / О / У)


Сніданок і виїзд з готелю. Виїзд в Пху - Пінг Рачанівеж королівський зимовий палац (відкритий тільки з П'ятниці по неділю) і відвідування храму Ват Пхрадхад Дой Сутеп (який знаходиться на висоті (3.500 футів над рівнем моря) з садами і пагодою, яка містить свяженние предмети Будди. Насолоджуйтеся природного панорамою навколо міста Чіангмай. Обід в місцевому ресторані. виїзд в Санкхампанг, відому село, де вручну виготовляють тайський шовк і бавовна і в Борсарнг, де виготовляють паперові парасольки, вироби з тикового дерева, і їх лакування ремісниками. Вечеря і розміщення в готелі. Ночівля.

Чіанг Май є центром Північного Таїланду. До недавнього часу це місто залишався невеликий і тихою заплавою. Зараз же він розвивається швидкими темпами, іноді переганяючи навіть Бангкок. І в той же час Чіанг Май, будучи другим за величиною містом Таїланду, становить лише одну сорокову частину території столиці та в чому різко відрізняється від Бангкока, зберігаючи своє старовинне чарівність.

День 10

Чіанг Май - Чианг Рай (З / О / У)


Сніданок в готелі. Виїзд в лісову місцевість на півночі Чианг Травня, де Ви побачите робочих слонів в центрі навчання слонів. Побачите, як вони приймають ванни, перед початком навчання і робочого дня. Потім відвідайте оранжерею орхідей. Обід в місцевому ресторані. Виїзд в Чіанг Май, проїзд повз красивих джунглів по дорозі в Чіанг Май. По дорозі зупинка у Віанг Па-Пао, відомого гарячого джерела. Потім виїзд в Чіанг Рай із зупинкою біля храму Ват Рункхун, який представлят собою надзвичайно гарне архітектурне будову, створене національним архітектором, який глибоко вірив у релігію. Обід в місцевому ресторані. Подорож на човні по річці Кок і відвідини села гірського племені Карен. Вечеря і розміщення в готелі.

Чіанг Рай - столиця північної провінції Таїланду. Це один з райських куточків землі, де уява вражають красиві гірські пейзажі, мальовничі природні куточки, численні старовинні буддійські храми, руїни древніх будівель і поселень. Чіанг Рай - дивовижне місце, дивом зберегло унікальну природу і історичну спадщину тайської цивілізації. Саме в північних районах країни зароджувалася самобутня культура місцевого населення, познайомитися з якою буде цікаво всім любителів Сходу. Адже осягнути істину можна тільки у її витоків - мабуть, тому північ Таїланду - одна з найбільш відвідуваних частин країни.

День 11

Чіанг Рай - Ме Сай - Золотий Трикутник - Бангкок

(З / О / У)


Сніданок в готелі. Виїзд в Ме Сай, самий північний місто Таїланду, що знаходиться поряд з кордоном М'янми (Бірми), де ви побачите міст, який перетинають тайці і бірманці з однієї держави в іншу. Обід в місцевому ресторані. Виїзд в Чіанг Рай, відвідування серця відомого Золотого трикутника, де з'єднуються річки Меконг і Риак, і звідки ви зможете побачити кордони трьох держав: Таїланду, М'янми (Бірми), і Лаосу. Виїзд в Чіанг Сен до красивих древніх храмів і і архітектурним фігурам. Тур за додаткову плату за бажанням: Путушествіе на човні по річці меконг для тих, хто хоче побілже подивитися на території Лаосу і Бірми (М'янми). Повернення до аеропорту Чіанграя для вильоту в Бангкок. Прибуття в Бангкок. Трансфер в готель. Розміщення. Ночівля.

День 12

Луанг Прабанг

Лаос


Сніданок. Трансфер в аеропорт для вильоту в Луанг Прабанг. Трансфер і розміщення в готелі Відвідування Національного музею (колишній Королівський палац) і храмів Ват висунена, Ват Ахам, Ват Травень і Ват Фусі на пагорбі з видом на місто.
Луанг Прабанг - колишня королівська столиця (Луанг - означає королівський). Фантастичний,, володіє безліччю казкових храмів із золотими дахами і ченцями в яскравому одязі. У 1995 році був зарахований ЮНЕСКО до світової спадщини.

 

День 13

 

Екскурсія в Пакьу

Лаос


Сніданок, відвідування храму Ват Сіенгтхонг, потім 2-годинна поїздка на човні вгору по Меконгу до знаменитої печері Пак'у. Зупинка в селі Бан Сангхай, де роблять рисове вино. Відвідування Тамтінга - Печери Будди. Після обіду: повернення в Луанг Прабанг і відвідини села Бан Пхань, відомої своєю вишивкою. Харчування: сніданок, обід

Храм Ват Сіенгтхонг (Золотий монастир) - найвідоміший храм міста, заснований в 1559 році, до 1975 року перебував під патронажем королівської родини. Відомий рідкісної статуєю лежачого Будди, розташованої в каплиці, що відноситься до часу будівництва храму.

Печери Пак У - високоповажні святилища, де місцеві жителі поклонялися духам ще задовго до проникнення буддизму. Сьогодні - об'єкт паломництва буддистів, тут зберігається близько чотирьох тисяч скульптур Будди розміром від 10 см до 3 м.

День 14

Водоспад Тад Са, Лаос


Вранці поїздка на водоспад Тад Са, один з найкрасивіших водоспадів Лаосу. Можливо катання на слонах (доп.оплата). Купання у водоспаді. Повернення в місто. Харчування: сніданок, обід.

День 15


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт додому.


[11-01-16][Все для туристів]
Вікна на південь (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
відпустку поодинці - які чекають небезпеки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Камбоджа: національна кухня (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Маврикій. Стрункими лавами на рибалку (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (12-02-27)
Переглядів: 636 | Теги: ПРОГРАМА ТУРУ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: