Вівторок
18-09-25
11:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Підтримка Російського консульства громадянам України в інших країнах

Підтримка Російського консульства громадянам України в інших країнах

Одне із завдань російських консульств в інших державах - надавати допомогу нашим співвітчизникам, які знаходяться в країні. Допомога ж ця може знадобитися в будь-яку хвилину.
Підтримка Російського консульства громадянам України в інших країнах

Наприклад, туристи, які віддають перевагу всіх морях Мертве і від цієї своєї любові ні за що не відмовляються, можуть у будь-яку хвилину сісти на валізи, адже Ізраїль - воююча країна. Навіть у цілком благополучних у цьому відношенні європейських країнах, російській громадянину може знадобитися якщо не допомогу, то консультація. Проте можливості консульств обмежені і, звичайно, не в кожній ситуації його працівники здатні допомогти яка звернулася громадянину Росії.

У яких випадках російські консульства зобов'язані надавати допомогу своїм громадянам, в тому числі і туристам, які знаходяться в іноземній державі, а в яких ситуаціях можна не розраховувати на підтримку? Проконсультувати з цього питання ми попросили фахівця однієї з солідних туристичних фірм Олександра Ніколаєва. Думаємо, тим, хто збирається в цьому році відвідати інші країни, ця інформація буде корисною.

- Олександре, в яких випадках можна звернутися за допомогою в російське консульство, перебуваючи в іноземній державі?
- У російських консульств в інших країнах, як далекого, так і близького зарубіжжя є певні обов'язки. Так, наприклад, в їх компетенції видавати і продовжувати закордонні паспорти, нотаріально оформити потрібні вам документи, реєструвати акти громадянського стану громадян. Також російське консульство може вжити заходів до охорони майна, що залишилося після смерті співвітчизника, надати допомогу в оформленні відкрився спадщини, повідомити вашим найближчим родичам про те що з вами біді, повідомити вам прізвища місцевих адвокатів та лікарів. Звичайно ж, надати допомогу у разі стихійних лих чи заворушень у країні перебування.

- Якщо, приміром, я приїжджаю в країну вперше і мені невідомі місцеві традиції та звичаї: починаючи від того, лівосторонній або правосторонній рух в країні, і закінчуючи поведінкою у громадських місцях, чи можу я звернутися в консульство по допомогу?
- Так. У російське консульство можна також звернутися за консультацією про особливості звичаїв і моралі країни. Більше того, я раджу це зробити. Знати звичаї місцевої країни важливо. Були, наприклад, випадки, коли наші туристи, будучи в Тунісі, намагалися заглянути під паранджу місцевим жінкам. Це може привести до плачевних наслідків, так як, таким чином, людина ображає місцеву культуру.
Російські жінки, приїхавши в ісламську країну, повинні пам'ятати про прості правила поведінки. У Туреччині, наприклад, образою вважається, коли жінка проходить між двома розмовляють чоловіками.

- А в яких випадках російське консульство не в змозі надати допомогу?
- Російське консульство не в змозі забезпечувати громадян Росії транспортом, супроводжувати вас у поїздці по країні, резервувати місця в готелях, кемпінгах, а також на транспорті, надавати вам перекладача або гіда, надавати міжміський і міжнародний телефон, телеграф, факс, телекс ...
З проханнями сплатити за вас послуги лікарів, юристів, а також дати грошей у борг або допомогти у працевлаштуванні в країні перебування в консульство можна також не звертатися.
Нарешті, консульство не уповноважене давати дозвіл на перебування в країні, видавати візи для поїздки в треті країни, вирішувати будь-які конфлікти, що виникають у вашій туристичної групи.
У будь-якому випадку, громадяни Росії повинні пам'ятати, що консульство - це та частина рідної держави, яка також, як і в самій країні, покликана підтримувати своїх громадян.


[11-01-16][Все для туристів]
«Ту стань! 2011» (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Замокнув Монсоро: сльози і любов (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
День бабака (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Говерлу початкові пункти. 2 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 469 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: