Понеділок
18-09-24
01:31

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Перлове намисто Адріатики

Перлове намисто Адріатики


Хтось вважає за краще відпочивати кожен рік в одному і тому ж полюбився місці, хтось любить різноманітність. Але відпочивати люблять всі! Кораблі, літаки і поїзди щороку везуть нас назустріч враженням. Змінюються країни, міста і люди, як кольорові скельця в калейдоскопі.
Перлове намисто Адріатики Одні мандрівники віддають перевагу комфорту готелів, сонячний пляж і заколисуючий плескіт хвиль. Інші весь рік мріють про засніжених гірських схилах, великих хвилях і сплеск адреналіну. А третіх приваблює давня історія і культура старовинних міст Європи. Можна в гонитві за враженнями об'їздити весь світ. А можна приїхати в маленьку Хорватію і отримати все й відразу. Цією країною, які багато хто вважає раєм, знайденим на землі, пересититися неможливо.

ХорватіяЗапах нагрітих сонцем соснових голок або солонуватий запах моря лоскочуть ніздрі і наповнюють душу захопленням і млістю. У прозорій теплій блакитній воді відчуваєш легкість і тіла, і думок. Вічна суєта і заклопотаність залишають тебе, залишаються лише спокій і умиротворення.

Швидше за все, за одне відвідування пізнати країну не вдасться. Неможливо осягнути неосяжне. Але людина на те й вінець творіння, щоб завжди прагнути до цього. Можна гарненько підготуватися до подорожі, продумавши й підготувавши все до дрібниць, а можна схопити в останній момент рюкзак з наметом і кинути їх у багажник авто. Результат буде однакова - чудовий відпочинок. Шикарні готелі, сімейні клуби-пансіонати, тихі затишні апартаменти або прекрасно обладнані кемпінги пропонують для цього максимум можливостей.

ХорватіяАдріатіческое море справді можна вважати одним з чудес світу. Безліч прекрасних островів і стародавніх міст розсипано на його мальовничих берегах як дорогоцінний перли. Його чистісінька блакитна вода, м'який клімат і краса узбереж у всі часи привертали втомлених душею і тілом людей.

Хорватія - держава невелике і молоде, але з багатою природою та давньою історією, займає значну частину узбережжя Адріатики, будучи сусідами з одного боку з християнською Західною Європою, а з іншого боку з ісламським Сходом. Саме місце розташування і унікальна природа Хорватії визначили її долю та історію.

ХорватіяВо всі часи Римської імперії нинішня Хорватія була частиною її провінції Паннонія. За кілька століть своєї присутності римляни залишили на цих землях безліч прекрасних пам'яток культури та архітектури, які гармонійно вписалися в прекрасні балканські пейзажі.

Знаючі толк в задоволеннях давньоримські патриції, залучені неймовірною красою, різноманіттям природи і цілющим кліматом цих земель, ще 2000 років тому будували тут вілли і палаци. Після виснажливих військових походів і стомлюючих політичних інтриг вони направляли до багатих берегів Паннонії і Далмації свої кораблі, щоб відновити сили і душевну гармонію на нагрітих щедрим сонцем Адріатики мармурових лавах своїх розкішних палаців і в басейнах з цілющою термальною водою. Натхненні неземною красою цих місць, як римляни, а й візантійські і турецькі зодчі прикрасили блакитні береги Хорватії шедеврами кам'яного зодчества, що чудово збереглися до нинішніх часів.

ХорватіяПосле падіння римської імперії хорватські землі довгий час перебували в залежності то від Візантії, то від Угорського королівства, Венеціанської республіки, Османської Імперії, династії Габсбургів і Австро-Угорщини, і лише на початку ХХ століття, увійшовши до складу Югославії, Хорватія знайшла недовгий спокій.

Як держава вона з'явилася на карті світу лише у 1991 році. Але тільки після жорстокої громадянської війни в Югославії, що тривала до 1998 року, Хорватія знайшла справжню самостійність і почала відновлювати свою чудову землю і національну гідність. Цей дуже довгий протекторат привніс в культуру слов'янської держави багато своїх культурних і національних особливостей, але багатовікова залежність від різних держав і королівських християнських і мусульманських династій, постійна боротьба за свободу і територіальну цілісність унікальної землі сприяли "завмирання" і занепаду власної художньої, архітектурної та етнічної культур.

І все-таки країна вижила і зберегла багато цікавого. Саме гармонійне поєднання різних епох, культур, стилів і біологічне різноманіття природних зон зробило Хорватію унікальною країною, а не тільки модним курортом. По всьому узбережжю Адріатичного моря, як дрібний перли, розсипані великі і маленькі хорватські міста, кожен з яких унікальний і має свою історію. Стародавні церкви і собори за товстими кам'яними стінами зберігають легенди і древні християнські реліквії.

ХорватіяЗаблудіться на похилих вузьких вуличках середньовічного міста практично неможливо. Всі дороги, вимощені багато століть тому римлянами і відполіровані до дзеркального блиску натовпами завойовників і нинішніх туристів, ведуть неодмінно до собору. Дубровник, Пореч, Спліт, Шибеник і Трогір, як дорогоцінні камені в старовинній короні Хорватії, по праву входять до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Самий обжитий сучасними туристами район - це Істрія. Ближче всіх розташований до Західної Європи, він давно уподобаний італійцями, німцями та австрійцями. З першими променями сонця вони, подібно стародавнім римлянам, направляють сюди свої яхти, катери і автомобілі, заповнюючи численні упорядковані порти і маленькі бухти рябої багатомовним натовпом, жадібною до курортних розваг і задоволень.

ХорватіяСамий великий порт в Істрії - стародавнє античне місто Пула, знаменитий добре збереженим амфітеатром, побудованим, як і головна вулиця міста, в епоху римського імператора Веспасіана. Колись він вміщав до 20000 глядачів, а зараз збирає на щорічні кінофестивалі і театральні вистави до 5000 глядачів. Влітку тут виступають багато знаменитих Театральні трупи і популярні співаки.

Також вважаються перлинами Істрії стародавні середньовічні міста Умаг, Пореч, Врсаре, Ровінь, знамениті стародавніми храмами і карколомними видами. На півострові Істрія знаходиться найменше місто в світі Хум, який занесено до "Книги рекордів Гіннесса". Дві його вулиці населяють всього 20 осіб. Але, незважаючи на такий малий розмір, місто оточене фортечними стінами і має гарну церкву 18 століття.

ХорватіяНа півдні країни лежить район Кварнерськая Рів'єра, відомий своїм фешенебельним курортом Опатія, колись розкішним і найбільш улюбленим місцем зимового відпочинку династії Габсбургів і європейської аристократії, визнаним в минулому столітті кращим курортом Європи. І до цього дня Опатія вважається респектабельним курортом для багатих. Тут прийнято з'являтися ввечері в ресторані у вечірніх нарядах, неквапливо прогулюватися по набережних і насолоджуватися цілющими властивостями сірководневих джерел. Тут любили відпочивати австрійська і німецька знати, композитор Густав Малер, Антон Павлович Чехов і чарівна Айседора Дункан, колись епатувала курортне суспільство сміливими купальниками.

Узбережжя Середньої Далмації, південної частини країни, є одним з найкрасивіших на всій Адріатиці - приголомшлива природа, численні затишні бухти і затоки, скелясті і галькові пляжі і нескінченні хвойні ліси.

ХорватіяЗагреб, столиця Хорватії, можливо, і не має тієї привабливістю і чарівністю прибережних міст Рієки, Спліта, Задара або Дубровника, але він, безперечно, заслуговує візиту через безліч музеїв, пам'яток і жвавою культурної і нічного життя столиці.

Скільки б не було всередині самої країни прекрасних пам'яток, туристи все одно рвуться на берег Адріатики. Приваблює, звичайно, що берег Хорватії не настільки забудований, як у більшості інших середземноморських країн, і вода там кристально прозора і чиста. Також уздовж берега розташовуються три з восьми національних парків, а три інших знаходяться в безпосередній близькості від моря.

І, зрозуміло, в кожному місті чи біля нього буде кілька упорядкованих комплексів, готелів і пансіонатів, які пропонують повний комплекс курортних насолод. Це всілякі СПА-програми, таласотерапія, аква-фітнес і грязелікування. Лікувальний туризм розвинений як на морському узбережжі, так і в континентальній частині країни.

ХорватіяІ, звичайно, Хорватія - це мекка для гурманів - кращі сорти риби (а їх в тутешніх водах близько 400 видів), омарів, устриць потрапляють на стіл свіжими, минаючи холодильник. У кожному придорожньому кафе, ресторанчику або трактирі вам запропонують страви, приготовані на мангалі, з незмінною ракією, обпалює, здається, не тільки горло, а й саму душу.

Велика частина червоною сухою і кам'янистій землі Хорватії покрито безліччю виноградників. Місцевий терпке і запашне вино по достоїнству оцінили відпочиваючі, що призвело до бурхливого розвитку виноробства в Хорватії. Також всюди, незважаючи на час доби, пропонують знамениту ракію і її місцеві різновиди - сливовицю і траварніцу.

Світ величезний і різноманітний, і неспокійна душа мандрівника, як білий парус в нескінченному океані, просить бурі вражень і мчить назустріч пригодам. І хто знає, може, врешті-решт знайде вона спокій у скелястих мереживних берегів маленької чарівної країни Хорватія.


[11-01-16][Все для туристів]
Не розірвись, магічне коло аркана (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Spa-столица Азії (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ірландія: День святого Патріка (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Напої грецьких богів: провина загубленої Атлантиди (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 730 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: