Вівторок
18-09-25
18:50

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Переродження «балди» - стратегічний екшн.

Ох вже це честолюбство, яке змушує нас весь час боротися, доводити, що ми сильніші розумніші швидше за інших. Що ж, як не воно змушувало нас свого часу годинами на стрічках або уроках грати з товаришами у точки, хрестики-нулики або Балду, про яку піде мова? Так, так у багатьох останні листи половини конспектів були пописані клітинами з літерами. Але сьогодні світ ступив уперед, технології увійшли у наше повсякденне життя, і здавалося б, немає вже місця старої «балди", ан ні - переродилася і живе повним життям на сайтах, та в соц. мережах.

Балда не просто перейшла в світ інформаційних технологій, вона отримала нові якості. Тепер ми граємо з цілим Світом, часто не підозрюючи, як виглядає наш противник, який, до того ж, в силу природного добору, став сильнішим. Змінився не тільки супротивник, змінився характер гри, якщо раніше головною якістю переможця була ерудиція, то зараз це вміння мислити стратегічно і застосовувати необхідну тактику.

Що ж, так сильно змінило характер гри? Онлайн сервіси, прораховують варіанти наступного ходу - помічники для гри в Балду! Так, тепер треба бути стратегом, бо ніхто не застрахований від того, що опонент теж застосовує помічника. Тепер потрібно прораховувати гру на перед - який хід зробити, той який принесе більше очок зараз, або той, який заблокує хороший хід супротивника і дасть можливість вирватися вперед пізніше? Так, при такому положенні справ, навіть блеф доречний.

Тепер це не просто пошук слів, гра може виглядати приблизно так: вибрав хід, перевірив, що отримав противник, перевірив, що отримуєш після ходу супротивника, вибрав інший хід ... І тут не малу роль грає вибраного тобою зброю - помічник. Який він? Найшвидший? Самий Зручний? Чи все в нього є, що може допомогти?

Ще більший драматизм приймає ситуація, коли в Балду грають на гроші. Тут вже потрібні холодний розум і сталеві нерви. Скільки кроків ти зможеш продумати за 2 хвилини, що відводять на вчинення ходу? Далеко не в останню чергу це залежить від твого помічника, хоча, звичайно головну роль тут відіграє людина, що вибирає стратегію і тактику гри.

Так що балда сьогоднішнього дня це вже не просто настільна гра, це стратегічний екшн!

[10-02-01][All for the tourists of]
Festival of taste brynza (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Говерлу початкові пункти. 1 (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Головним делікатесом цього літа стане СЛОН (0)
[09-09-19][Карпати]
В Карпатських Горах навколо Яремчі. (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 427 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: