Неділя
18-09-23
16:46

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Острів Кюрасао

Острів Кюрасао
Острів КюрасаоДожді на цих островах йдуть рідко, тому скрізь ростуть гігантські кактуси, найпомітнішим представником яких є кадуші. Також часто зустрічається дерево диви-диви, відоме своєю своєрідною нахиленою кроною. Як безмовні вартові, на тлі блакитного неба підносяться садиби плантаторів, що нагадують про колоніальне минуле. По околицях, іноді перебігаючи через дорогу, бродять кози.

На Кюрасао добре розвинена нафтопереробна промисловість і офшорний бізнес, але «чисті» методи переробки зберегли екологію острова. Ці острови примітні тим, що на кожному з них діє опріснювальна установка, яка дистилюють морську воду, здійснюючи одночасно і водяний пар для вироблення електроенергії, і питну воду.

Острів КюрасаоОстрова, населення яких зараз становить більше 250 000 чоловік, були відкриті в XV столітті іспанцями. Пізніше вони перейшли у володіння голландців і, хоча острова деякий час належали Франції і Англії, в 1815 році вони знову стали власністю Голландії. З 1954 року існує користується автономією у внутрішніх справах союз Нідерландських Антильських островів, до якого спочатку входили ці острови і три інших острови з групи Підвітряних островів. Однак у 1986 році Аруба отримав статус апарте, або незалежність від цього союзу.

Культура і мова. При правлінні голландців на островах панувала атмосфера релігійної терпимості. Більшість остров'ян католики, також існують численні протестантські групи. Крім того на Кюрасао діє велика єврейська громада. У цьому багатонаціональному співтоваристві мирно уживаються один з одним представники 40-50 народів світу. Хоча на островах є одна спільна мова, кожен острів самобутній. Люди тут знають по кілька мов і схильні забувати, на якому вони в даний момент розмовляють, тому цілком нормально, коли бесіда ведеться то на одному, то на іншу мову.

Острів КюрасаоХотя офіційна мова нідерландська, а в ділових відносинах широко використовується англійська та іспанська мови, рідної ж для остров'ян - папьяменто. Згідно однієї теорії папьяменто сформувався до XVII століття на островах Зеленого Мису біля берегів Західної Африки. Португальці зробили ці острови своїми базами для набігів на африканське узбережжя, і в процесі контактів португальців і африканців на цих островах з'явився до реольскій мова - суміш португальської та африканських мов. Мова, яка виникла в результаті взаємодії між різними мовними групами, називається лінгва франка. Пізніше переселені на Антильські острови раби привезли цю мову з собою. Багато років він піддавався впливу нідерландської, іспанської, англійської та французької. В результаті змішання всіх цих мов і з'явився папьяменто. Лінгва франка з'явився і розвивався на островах завдяки рабам, які намагалися за допомогою нього подолати мовний бар'єр і об'єднатися один з одним. Проте згодом був запозичений ще один «лінгва франка».


[11-01-16][Все для туристів]
Місто-парк на трьох ріках (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Версаль - дорогий куточок (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Корисні дрібниці або, що потрібно знати, відправляючись до Ізраїлю (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-01-14)
Переглядів: 637 | Теги: Острів Кюрасао | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: