Понеділок
18-09-24
14:08

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

ОГЛЯД блоки ТУРИЗМУ

ОГЛЯД блоки ТУРИЗМУ

У більшості країн світу квітня знаменує собою початок весни, оновлення і нові надії. Він також зазначає ворота зайняті туристичного сезону і часу для професіоналів туристичного бізнесу зробити крок назад і подумати своїй галузі.

Туризм став все більш складні галузі. Будучи професіоналами туристичного бізнесу потрібно турбуватися про все, від війни до економічної стагнації, із загрози для здоров'я населення в харчових отруєнь, від високих цін на менш прийнятного обслуговування клієнтів. Зіткнувшись з лавиною проблем, це все дуже легко забути про деяких основних блоків туризму будівлі.

Туризм і більше радий представити наступний набір будівельних блоків в алфавітному порядку. Наступна стаття не ставить за мету показати, що одна будівля блоку є більш важливим, ніж інші, а так само, як, коли діти грають, кожен блок має важливе значення і, якщо зняти будь-якого з блоків, вся структура може перетворилися на руїни.

- Хіба це доступно. Не кожен туризму є економічно доцільним для кожного кишені. Сегмент свій ринок і не піде за тип людини, який буде найбільш комфортно у вашому суспільстві. Туризм, як шлюб, що не кожна громада є правильним для кожного клієнта. Незалежно від того, що економічний стан вашого спільноти, ніхто не хоче бути обдуреним. Добре туризму починається тоді, коли люди знаходять значення вартості продукту. Ніхто не очікує, туризму спільноти втрачають гроші, але замовники не очікують, що ви пропонуєте туризму вашого співтовариства продукцію за справедливою ціною.

- Пам'ятки. Немає індустрія туризму може тривати без пам'яток. Люди приходять до унікальних і особливим, а не за те, що вони можуть отримати у себе вдома. Якщо ви знаходитесь на пляжі співтовариства, наприклад, пам'ятаєте, що є багато пляжів в світі. Таким чином, запитайте себе: що робить пляжі мої спільноти особливого? Яка комбінація забезпечує пам'яток моє співтовариство з унікальною перевагою залучення?

- Благоустрій. Не забувайте, щоб побачити область очима вашого відвідувача. Місця, брудні, смердючі, і забруднені туристів скасувати та притягнути злочину. Прикраси проекти не дорого. Почніть з очищення сміття, посадка квітів і обрізка дерев. Переконайтеся, що тротуари в хорошому стані і вивісок вписується в загальну тему вашої локалі.

- Чистота. Занадто багато осіб туризму не приділяють належної уваги питанням підтримки чистоти і здоров'я. Громадськість тепер вимагають їжі варіанти, які є живильним і здоровою, загроза пандемії у всі часи стала причиною для тривоги. Туризм громади повинні бути обережні, комах переносите хвороб, проблема клопів, туристи чого інфекційних хвороб на їх берегах. Хоча не всі хвороби можна стримати, ми можемо багато чого зробити, заохочуючи: чисті вулиці, мити руки і вивісок свідченням того, що помилка спрей має важливе значення в заражених районах.

- Охорона та безпека. Ці два поняття йдуть рука об руку в світі туризму. Якщо їжа не є безпечним туристів не повернеться, а якщо відвідувачі повинні жити в страху від злочину або туризму, відсутність безпеки і, в кінцевому рахунку знищити туристського продукту.

На жаль, багато в туризмі не розуміють питання безпеки в якості важливого будівельного блоку туризму. Виконання безпечного і надійного туризму навколишнього середовища не є легким завданням, як це має важку роботу з боку не тільки працівників туризму, але велика кількість суміжних галузей. Ці безпеки фахівці складають люди з багатьох пов'язаних між собою галузях. Для забезпечення безпеки туристського продукту і безпеки, то значить мати туризму чуйний персонал в таких категоріях, як продукти харчування інспекторів, перед персоналом стіл, імміграційних і митних служб, аеропорт інспекцій, відділень міліції, позавідомчої охорони.

Так що туризм чиновники повинні об'єднати всі ці окремі об'єкти з різними місіями під одним дахом З Topps (туризм орієнтованої поліцейської та захисту Services) програми. Ця програма дозволяє координації зусиль з різними персоналу, то туризм чутливою і робити свою роботу професійно і обслуговування клієнтів.

- Персонал: Туризм про людей. Співробітники повинні бути в складі людей, які люблять людей. Навіть самий відкритий і товариський співробітників, однак, може стати втома або морально застаріло. Управління туризму має бути відомо, що перед персоналом лінії також людини і необхідності відпочинку та підтримки. Занадто багато відвідувачів дивилися один самотній чоловік на стійці реєстрації готелю спробувати перевірити когось, відповідаючи на телефон, і справа з кризою іншу кімнату, все на мінімальну кількість сну. Суть полягає в тому, що добре поводяться співробітники часто пропонують кращі в обслуговуванні клієнтів.

- Надання послуг, сервісу і більше послуг. Занадто багато фахівців туристичної забувати, як важливо гарне обслуговування клієнтів надані в усмішці. Обслуговування клієнтів є важливою якістю хороших туризму. Люди часто забувають досить заходу, але вони майже ніколи не забути людини, яка вийшла з його / її спосіб, щоб допомогти їм чи людина, яка надто різко.

Одна з головних претензій до авіаційної галузі, не високі ціни і нерегулярні служби, але відсутність обслуговування і турботи. Туризм все про гостинність, і якщо наші співробітники не хотіли б, щоб наші клієнти в якості почесних гостей, то це могло б бути краще, якби вони шукали іншу форму зайнятості.


[10-01-21][Все для туристов]
«Планета Драгобрат» (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Латвійські сувеніри (0)
[09-09-01][Відпочинок і поради]
Екскурсійні послуги в Карпатах від компанії Турлідер (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Подорож в країну гольфу (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-04-19)
Переглядів: 571 | Теги: ОГЛЯД блоки ТУРИЗМУ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: