Середа
18-09-26
11:11

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Нотатки шукає

З наближенням літа, багатьом з нас хочеться вирватися зі звичного плину життя і відправитися в невідомі дали, в пошуку нових почуттів, переживань і відчуттів. Щось глибинне, і не усвідомлюване нами, прагнути до оновлення. Адже людина - це частина Єдиного Цілого, і невидимі струни його душі починають звучати в єдиному ритмі з пробудившимся Силами Землі, що відроджується Життям. Душа прагнути до очищення і набуття гармонії.
Багатьом знайомий стан, коли з'являється необхідність по-новому поглянути на своє життя і які у ній події. Знайти відповіді на невирішені питання. Адже незалежно від віку і соціального стану, людина постійно піддається життєвим випробуванням, і вирішувати свої внутрішні протиріччя і проблеми, може тільки сама людина. Адже тільки він знає про їхнє існування, а для спілкування з оточуючими, у всіх нас припасені різноманітні маски!

Але для того, щоб знайти правильні рішення і правильні відповіді, треба поглянути на оточуючий нас світ без прийнятих у суспільстві стереотипів, штампів і ярликів. Відірватися від «екрану» і хоча б на час вийти з «кінозалу», щоб побачити і відчути пульсацію життя за його стінами.

І ось тут-то виявляється, що «двері закриті»! Вона як бар'єр, що оберігає непорушність моральних і культурних принципів цього товариства, домінантою якого є нестримне споживання.

А бачити тобі нічого не треба - тобі все самі покажуть! Нехай знаходиться у своїй маленькій і звичної зоні комфорту "глядач», вважає таку картину світу «своєї», і єдино можливою. Адже з раннього дитинства його вчили, що лише така модель світу забезпечить йому всю повноту життя. І тільки такий спосіб буття, за прийнятим сценарієм, є гарантією людського щастя. А щоб ми не відволікалися від «свого» світу, що нас всіляко переконують, що всі душевні і фізичні сили, людина повинна спрямовувати на боротьбу за отримання все більшої кількості матеріальних благ. Адже в прийнятому світоустрій це має приносити радість, щастя, любов і здоров'я.

А хіба Вам не приносить?!

Цьому «мистецтву» життя нас вчать барвисті глянцеві журнали, разом з успішними, здоровими і невтомними героями рекламних роликів.
І раптом, на певному етапі життя приходить розуміння, що нав'язана система цінностей починає давати збій. Чомусь з'являється почуття самотності і невпевненості, накопичується втома, наростають суперечності з навколишнім світом. Приходить усвідомлення, що втрачено щось важливе й цінне, що ми розучилися бачити і переживати прекрасне, радіти звуків і фарб світу. Втратили життєво важливий зв'язок з людини природою.
Сьогодні все більше і більше людей починають усвідомлювати згубний вплив такої моделі життя на своє фізичне і моральне здоров'я. Але перед ними постає питання - хіба зможе людина, що живе в цьому зомбують інформаційному просторі, де саме середовище робить з нього зручний продукт, змінити своє сприйняття навколишнього, і при цьому повноцінно жити у звичному йому світі?!

Так! Чи зможе! Відповідають десятки і сотні тисяч людей з різних країн світу. Генетична пам'ять предків, що живе в кожному з нас, вказала їм шлях до нового сприйняття життя, через спілкування з живою природою - цим не вичерпується джерелом Сили і Мудрості.
Сьогодні у жителів західних країн, і у частини наших співвітчизників, кардинально змінюється образ мислення і вибудовуються нові відносини зі світом природи і сучасними реаліями. На заході це рух отримав назву «Slow Food» - повільна їжа. Люди починають жити в гармонії з Природою і з Собою, а вона, як любляча мати дає їм силу і енергію, допомагає знайти віру в себе. Життєве кредо прихильників цього руху - уповільнення, і усвідомлення того, що лише правильний, узгоджений з природними вібраціями ритм життя, дозволить зберегти сили, радість, здоров'я і оптимізм.
Більшість з нас, що живуть у великих містах, навіть не підозрюють, що позбавлені найголовнішого і життєво необхідного людині джерела енергії - контакту з живою природою! Без цього зв'язку, закладеної в нас самим Творцем, ми опинилися відрізані від своїх коренів, що пов'язують з безмежним джерелом життєвої сили. Адже природою в кожному з нас закладено механізм самовідновлення. Просто ми забули про це і розучилися чути голос свого тіла.

Тож давайте хоча б під час літніх відпусток залишати свої міста і виїжджати туди, де ще збереглася незаймана природа. А для того, щоб очиститися від стресів і переживань, від нескінченної поспіху і суєти, краще всього забратися куди-небудь подалі від людей та цивілізації, у світ, абсолютно відмінний від усього звичного і знайомого. Туди, де можна просто сидіти і слухати вітер, відчувати подих гір, занурюватися у світ нових звуків і запахів, линути в безкраї дали, дивлячись на безмежний простір Миру.
І наповнюватися спокоєм, силою, здоров'ям і гармонією. Давайте самі створювати поле свого життя!

[10-03-04][All for the tourists of]
Transcarpathia (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Історія. Піраміда Хеопса (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: фестивалі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія: радощі шопінга (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: