Субота
18-09-22
06:06

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Нара - стара столиця Японії

Нара - стара столиця Японії

Нара - стара, дуже давня столиця Японії. У ній знаходяться палаци, храми, парки, тисячолітній газон, храм з дуже великою статуєю Будди і паркові олені.
Нара - стара столиця Японії Ось так, олені прямо в місті, в 5 хвилинах пішки від вокзалу, бродять, лежать і випрошують їжу:


Нара - стара столиця Японії


Нара - стара столиця Японії


У туристів теж випрошують. У парках, поряд з численними кіосками з сувенірчиками і листівками, продаються спеціальні галети для паркових оленів. Круглі плоскі прісні хлібці в яскравій заводській упаковці - тільки для того, щоб туристи могли погодувати паркових оленів корисною для цих тварин їжею.

Нара - стара столиця ЯпонііНебольшая пачка коштує приблизно 50 рублів. Побачивши таку пачку в руках у людини, нетерплячі олені відразу оточують його і починають випрошувати. Так само, як домашні собаки випрошують ковбасу.


Нара - стара столиця ЯпонііУ оленів-самців роги спиляні. Тому як роги в випрошування галет, звичайно ж, серйозний аргумент, але травмонебезпечний. Нетерплячі олені можуть не тільки дивитися, витягати морди, тикатися носами в пахнуть їжею руки, але і витягти пачку з галетами у зазівався туриста.


Нара - стара столиця Японії місто, яке було столицею Японії з 710 по 784 роки, зараз живе менше півмільйона осіб. До Кіото, сучасного великого міста, також було столицею Японії, півгодини на електричці. Там - ділова активність і шум мегаполісу, а в Нарі - безліч палаців, парків, храмів, в тому числі друга за давністю пагода в країні, найбільше дерев'яна будівля в світі - Зал Великого Будди.


Нара - стара столиця ЯпонііСамого Будду фотографувати заборонено, та й як можна передати велич гігантської статуї в маленькому для неї залі? У цій колоні - отвір розміром з ніздрю статуї, і в нього пролазить середніх розмірів європеєць, не кажучи вже про більш струнких японців.

Колись проползаніе через цю колону щось означало і символізувало, а зараз це такий же атракціон для туристів, як і паркові олені, прямі нащадки священного оленя, верхи на якому міфічний перший імператор Японії Дзімму спустився з небес.


[10-03-16][Все для туристов]
Вызов горным потокам (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
П'ята пора року (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: визначні пам'ятки (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Індія: традиції і звичаї (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-17)
Переглядів: 749 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: