П’ятниця
24-04-19
04:53

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Музеї: пристрасть до збирання

Музеї: пристрасть до збирання

Ось уже тридцять років 18 травня у всьому світі відзначають День музеїв. Ніхто ніколи не зможе підрахувати, скільки їх, адже часто навіть в більш-менш селі є свій незвичайний музей, а що говорити про великі міста. Отже, вирушаємо в подорож по самим незвичайним музеям світу.
Музеї: пристрасть до збирання Мама, для тебе!

Свою величезну любов до мами висловив грецький лікар-педіатр Христос Оікономопулос, відкрив дивний музей материнства біля підніжжя афінського Акрополя. На стінах музею висять зображення Богоматері і картини на тему материнства, у скляних ящиках лежать дитячі брязкальця, чепчики, нагруднічкі. Кожен стенд - пісня матері і материнства. На одному з них висять «знаряддя» жінок, які брали пологи в стародавній Греції - ніж, дерев'яні палички, друк, старий ремінь і ... друк. Ні, це не для жахливих тортур. Обертову паличку прикушувала породілля для правильного дихання, а після пологів їй клали на живіт велику дерев'яну друк і затягували ременем чоловіка, щоб символічно вказати на його присутність і морально підтримати жінку.

Сам собі диригент
У темних і химерних коридорах Будинку Музики у Відні можна орієнтуватися тільки за звуками. Перед входом в новий зал натикаєшся на химерні квіти, на стеблах яких висять і намагаються доторкнутися до відвідувача ... прозорі вуха. Зал «Лабіринт звуку» лякає своїх гостей криками, стогонами і дивним шелестінням. Але самий забавний атракціон у Будинку - це величезний екран, перед яким стоїть диригентський пульт. На екрані - Віденський філармонічний оркестр, який «в прямому ефірі» підлаштовує інструменти, хвилюється. Будь-хто може взяти в руки диригентську паличку і покомандувати цілим оркестром! Але не варто так вже спокушатися - схалтурив, ви будете освистати «своїми» ж музикантами.

Жах, та й годі
А ось журнал «Таймс» назвав найбільш незвичайним тайський Музей судової медицини. Те, що він неординарний, ніхто й не сперечається, але от тільки відвідування його під силу людям з дуже стійким і незворушним характером. На стендах можна побачити реальні знаряддя вбивства і заспиртовані людські органи. Як вам легкі, пробиті кулею, або зламані пальці якогось бідолахи? В окремому залі знаходиться тіло знаменитого китайського канібала. Головне, щоб ці експонати не почали снитися вам у найстрашніших снах ...

Зрівнятися з тайським музеєм за своєю кошмарности може хіба що добре відома кожному росіянину Кунсткамера в Санкт-Петербурзі, створена за наказом Петра I. «Колекція монстрів і рідкість» нараховує більше мільйона екземплярів всякої остраху.

Із бруду в ... бруду
У Бостоні не стали лякати народ монстрами і відкрили музей ... бруду. У поняття «бруд» тут увійшло все, що можна знайти на землі і в ній: пил, пісок, сміття, грунт. Ідея збирати нетрадиційні експонати прийшла в голову Гленна Йохансона під час його автомобільної подорожі з Лос-Анджелесі в Лас-Вегас. Замість того, щоб купувати банальні сувеніри, він вирішив колекціонувати найхарактерніше для кожного з побачених місць. Нічого не скажеш, оригінально. Особливо як подарунок на день народження: «Я тут тобі вирішив бруду подарувати, їхав, дивлюся лежить, красива така»!

А чи був гуманоїд?
Ви вірите в зелених чоловічків і інопланетне походження «людини розумної»? Тоді музей прибульців в Портленді стане вашим рідним домом. Тут зібрані «всі докази» і «свідчення» очевидців контактів інопланетян з жителями блакитної планети. Так хранителі музею і не приховують, що його створили самі гуманоїди, які передали в дар музею уламки своїх кораблів. А днями обіцяють «доставити» для нової експозиції заспиртовані трупики своїх родичів, мабуть, не перенесли земного клімату, а може, алкоголю.

Яка розкіш!
На вході в цей музей стоїть висічений з каменю велетень з грізно палаючими очима. Мабуть, він є уособленням мужів милих дам, що прийшли відвідати «Кришталевий світ Сваровскі», мовляв, дивися, та не проси. Адже творами мистецтва кришталевих справ майстри Даніеля Сваровські можна тільки милуватися. В одному із залів здається, ніби ви опинилися всередині великого кристала - хитросплетіння трикутних дзеркал занурює у воістину фантастичний світ. І зовсім здається казкою відбувається дійство в одній кімнаті - не без допомоги новітніх технологій тут перед очима в тривимірному просторі народжується життя на Землі.

Кожен експонат цього музею хочеться не просто подивитися чи помацати, але і володіти ним (звичайно, при відповідній охороні). У національному Музеї Коштовностей в Тегерані виставлені на показ скарби перських шахів. Приємно, напевно, посидіти у золотому троні «Павич», прикрашеному майже тридцятьма тисячами дорогоцінних каменів, споглядаючи перли вагою в два з половиною кіло і недбало, немов від нудьги, обертаючи метрового діаметру золотий глобус з морями зі смарагдів, землею з рубінів і діамантовою територією Ірану. Головне тут - не захворіти золотою лихоманкою.

Богатенький японський Буратіно
Вісім років тому один багатий японський підприємець Морохаші узяв та й збудував музей імені себе. Але окрасою експозиції стали не його творіння. Любитель живопису іспанця Сальвадора Далі зібрав колекцію з 350 його полотен і скульптур! У музеї можна побачити близько ста рідкісних ілюстрацій Далі до «Божественної комедії», а також знамениті бронзові скульптури «Слон-жираф» і «Венера Мілоська з ящиками». У галереї представлені також полотна Пікассо, Утрілло і Сезанна - мабуть, набридло Морохаші милуватися великими творіннями на самоті.

Що там картини! Ось клозет ...
Хтось колекціонує твори мистецтва і коштовності, а хтось ... туалети. Проблемою створення Музею Туалетів спантеличився американець Чарльз Манугу, колишній продавець туалетного обладнання, який після виходу на пенсію не переніс «розлучення» з коханою професією. І зайнявся цим зі знанням справи - на таких клозетах з розписом, розкішною ліпниною приємно просто посидіти. А щоб «закріпити» відчуття від споглядання «прекрасного», Чарльз показав еволюцію туалетного паперу, починаючи від сірих шорстких клаптиків до запашних «баксів».

На дитячий сміх і страх
Свої двері привітно відкриває для маленьких відвідувачів лондонський Музей Дитинства. На жаль, з колекцією клоунів, маріонеток, порцелянових ляльок не можна пограти - тільки подивитися. Хлопчаки в захваті від відділу, повністю присвяченого автоматичним іграшкам, машинкам і залізницям. Але один зал доводиться зовсім не до смаку грайливим детішечкам - кімната дитячих покарань. Адже в Англії аж до минулого століття учнів «виховували» різками, при вступі до навчальних закладів із батьків школярів навіть заздалегідь стягувалася плата за різки.

Просвіщати, порушувати, шокувати
Льотчик-випробувач часів Другої світової війни, спортсменка і просто красуня фрау Беата Узе заснувала в 1949 році першу у Німеччині фірму з торгівлі еротичними товарами. Це підприємство досі є лідером німецького ринку в «еротичною» сфері. У музеї імені себе Беата зібрала більше п'яти тисяч інтимних артефактів, безліч еротичних мініатюр з Азії та Індії, експонати африканської культури. Навіть людині з витонченою фантазією буде важко уявити собі призначення того чи іншого «наочного посібника», тому вони обладнані пояснювальними записками англійською, французькою та німецькою мовами. Звичайно, шкода, що поки немає російською ...

А ось «храми еротики» в Барселоні і Копенгагені не обмежилися «стандартним» набором сексуальних іграшок країн і народів світу. На загальний огляд вони виставили ілюстрації інтимного життя казкаря Ганса Християна Андерсена і Зигмунда Фрейда. А також еротичні роботи Пікассо і Міро.

Згинь нечистий
«Тисяча чортів!» - Вигукне кожен, зайшовши в єдиний у світі Музей Чортів в литовському місті Каунасі. Литовець Антанас Жмуйдзінавічюс поселив у створеному ним музеї нечисть з ріжками з двадцяти трьох країн світу. Чортики, чорти і чертенята уважно оглядають кожного відвідувача своїми металевими, дерев'яними, керамічними очками і намагаються налякати, у деяких виходить ...

Чоловік рай
Відвідувачі цього культурного закладу в Лондоні - в основному чоловіки. Ще б пак, адже це справжній храм, святая-святих для справжніх мачо - музей футболу. Любителі цього виду спорту можуть переглянути тут фільми про видатних матчах минулого, фотографії, що розповідають про історію футболу.

Обурює чоловіків у музеї більше всього один експонат - старовинне постанову шерифа, яким той присудив до штрафу і тюремного ув'язнення двох ремісників за те, що вони, «зібравшись з невідомими зловмисниками в кількості близько ста чоловік, грали незаконним чином у відому протизаконну гру з м'ячем, іменовану футболом, за допомогою якої між ними відбулося побоїще ». Чи то ще буде ...


[10-02-09][Все для туристів]
Імпровізація на тему снігоступів (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ізраїль: як познайомитися з дружиною Лота (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Перспективи розвитку туризму в Горганах (1)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: