Субота
18-09-22
23:23

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Мьянма (Бірма) - В'ЄТНАМ Програма туру

Мьянма (Бірма) - В'ЄТНАМ
Спадщина монме, в'ється і тьямов
(АВТОРСЬКА ПРОГРАМА)

 

13 ночей \ 14 днів

Янгон (1н)-Бага (1н)-Мандалай (1н) - ОЗ.ІНЛЕ (1н) - ХАНОЙ (1н) - Халонг (1н)-ХАНОЙ (1н) - Хуе (1н)-Хойа (3н) - Сайгон (2н )

Програма туру

День 1
Вівторок


Янгон
М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт в Янгон. Прибуття в Янгон, трансфер в готель. Після короткого відпочинку-екскурсія по місту з відвідуванням старих кварталів, побудованих в колоніальної епохи, огляд пагоди CHAUK HTAT КYI з величезною статуєю лежачого Будди. Увечері огляд пагоди SHWEDAGON, одного з найбільш видовищних релігійних пам'яток в світі. Відвідування мальовничого паркового ансамблю, спостереження за заходом. Шпиль пагоди злітає вгору, на сотню метрів і на його прикраса було використано більше 60 тонн чистого золота. Відвідування національного музею.
Янгон - колишня столиця М'янми (з 2005 року резиденція уряду перенесена в Нейпьідо) Назва міста - Янгон перекладається "кінець ворогам" або "кінець ворожнечі", але більшість городян віддають перевагу більш поетичний варіант - "місто світу". Це місто-парк з ставками і природними озерами, забудований древніми пагодами і колоніальними особняками, в буквальному сенсі слова потопає в зелені.

День 2
Середа


Баган М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт ранковим рейсом в Баган, прибуття в аеропорт Ньяунг У. Трансфер. По дорозі відвідування ринку Ньяунг У. Розміщення. Виїзд на екскурсію, яка включає відвідування пагоди Швезігон та інших відомих пагод Багана: Wetkyi-in-Gubyaukgyi, Ananda, Ananda Ok Kyaung. Повернення в готель. У другій половині дня - поїздка в традиційну ремісничу лакову майстерню. Увечері-спостереження заходу сонця над древнім містом. Ночівля в готелі Багана.
Баган - величезна археологічна зона, одне з найбільш історично багатих і знаменних місць Азії, центр паломництва для багатьох буддистів. Храмовий комплекс Багана порівняємо за значенням з Борободур в Індонезії і Ангкором в Камбоджі - на площі в 42 кв.км розташовані дві тисячі пагод, храмів і палаців.

День 3
Четвер


Баган-Мандалай М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт в Мандалай. Прибуття та трансфер. По дорозі поїздка до Амарапуру - стародавнє місто королівської династії Канбаун. Потім відвідини монастиря Махагандайон, де живуть 1000 ченців, присутність на їх останньому в день прийомі їжі, знайомство з монастирським способом життя. Потім, переправившись через річку Мінге, відвідування р. Ава - античне місто М'янми а також, монастиря Багая, храм Мену і фортеця Ава. Ночівля в Мандалаї.
Мандалай - друге за величиною місто і колишня столиця М'янми, заснований 1857 році. Величезне місто, місце безлічі храмів, покритих дорогоцінними каменями, і позолочених монастирів. Мандалай - це також торговий центр, тут продають вироби з шовку, бавовни, мармуру, бронзи і срібла і гобелени.

 

День 4
П'ятниця


Мандалай

Оз. Інле
М'янма


Сніданок. Трансфер в аеропорт для перельоту в Хехо. Прибуття в Хехо. Переїзд на озеро Інле. Прогулянка по озеру Інле на човні. Огляд дивного озера, оточеного високими горами та громадами з маленьких сіл. Відвідування місцевих ремісничих майстерень з вироблення шовкових і бавовняних тканин, карбуванні по сріблу, виготовлення "чарут" - традиційних шанских сигар. Візит в пагоду Паунгдо У, в якій знаходяться колекція легендарних золотих статуй Будди, Монастиря «стрибаючих котів». Ночівля.

Озеро INLE (довжина -22.4 км, ширина - 10.2 км., 950 м. над рівнем моря) - одне з наймальовничіших місць в М'янмі. Розташоване між двома гірськими ланцюгами, що тягнуться з півночі на південь. Відомо плавучими садами, а також будинками і храмами, які стоять на палях у воді. В цих будинках живуть представники однієї з етнічних народностей М'янми Інта (Intha), які називають себе "синами озера".

День 5
Субота


Мандалай М'янма -
Ханой
В'єтнам


Сніданок. Перед трансфером в аеропорт прогулянка по озеру. Трансфер в аеропорт. Переліт в Ханой через Янгон.
Прибуття в Ханой. Трансфер в готель. Розміщення.
Ханой - столиця Соціалістичної Республіки В'єтнам і центральне місто Північного В'єтнаму, розташований серед безкрайніх рівнин Це місто менше, тихіше і зеленішою, ніж Хошимін. Близькістю його розташування до Китаю пояснюється схожість на перший погляд архітектури його древніх будівель з архітектурою південного Китаю. Фасади будинків в колоніальному стилі роблять його схожим радше на провінційне французьке місто, ніж на столицю країни.

День 6
Неділя


Халонг


Сніданок. Переїзд в бухту Халонг, чудо природи В'єтнаму, був визнаний ЮНЕСКО в 1994 г природним надбанням світового рівня.
Розміщення на катері.
Екскурсія по затоці Халонг з відвідуванням печер. Морське купання на пляжі Титова, названого на честь відомого російського космонавта. Підйом на вершину гори для огляду панорами Халонга. Вечеря і ночівля на катері в затоці Халонг.
Бухта Халонг, назва якої перекладається як "Донизу дракон" має більше 3000 островів, розкиданих в смарагдових водах Тонкінської затоки. Згідно з легендою, цю бухту створив величезний Червоний дракон, що спустився з небес.

День 7
Понеділок


Халонг - Ханой


Сніданок. Після сніданку відвідування печери Луон, прогулянка в Бай Ти Лонг - бухта Дітей Драконів, обід і повернення в Ханой.
Оглядова екскурсія з відвідуванням Храму Літератури - першого університету В'єтнаму, відвідування пагоди на одному стовпі, площі Бадін, храму Чан Во, Західного озера, годинна прогулянка на рикші за старовинними вулицями Ханоя.
Ночівля в Ханої.

 День 8
Вівторок


Ханой - Хуе


Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт в Хуе. Прибуття в Хуе.бившую королівську столицю В'єтнаму до 1945 р. Трансфер і розміщення в готелі. Виїзд на екскурсію, яка включає: прогулянка в джонці по ароматної річці, відвідування відомої пагоди Тхіенму, відвідування королівського палацу, де жили королі династії Нгуен і їх сім'ї. Увечері відвідування мавзолеїв королів Мінь Манг і Хай Дінь.
Хуе - імператорська столиця В'єтнаму. Кілька століть поспіль Хуе був політичним і культурним центром В'єтнаму. Завдяки великій кількості історичних і культурних пам'ятників, включений ЮНЕСКО до Списку світової культурної спадщини.

День 9
Середа


Хуе - Хойан


Сніданок. Вранці прогулянка в джонці по ароматної річці, відвідування відомої пагоди Тхіенму. Переїзд в Дананг через перевал Хайван. Відвідування Мармурових гір, села кам'яного різьблення. Переїзд в Хойан. Прибуття в Хойан. Розміщення.
Хойан - старовинний гарне місто, головний торговий порт Азії 17-18 вв., У 1999 р. визнаний ЮНЕСКО світовою культурною спадщиною.
Крім цього Хойан має широку популярність завдяки своєму чудовому пляжу.

 День 10
Четвер


Хойан


Сніданок. Прогулянка по старовинних вулицях Хойа, з відвідуванням Японського мосту, Китайського храму, стародавнього будинку, міського базару.

День11
П'ятниця


Хойан - Мішон


Сніданок.
Факультативно (за доп.оплату): Виїзд в Мішон (близько 70 км), який представляє собою підносяться прямо посеред джунглів цегляні вежі, прикрашені скульптурами богів і демонів. Мішон - колиска древнього королівства Чампа, його культурний і релігійний центр. Орнаменти зовнішніх стін служать відмінним прикладом декоративного стилю Чам (тьями), типового для IX століття. Цей стиль унікальний для Мішоно і не зустрічається ніде в Південно-східній Азії. У 1999 році він був визнаний ЮНЕСКО світовою культурною спадщиною.
Повернення в Хойан.

День 12
Субота


Хойан - Сайгон


Сніданок. Трансфер в аеропорт. виліт в Сайгон. Прибуття. Трансфер в готель. Розміщення.
Оглядова екскурсія по місту: Центральний поштамт і кафедральний собор Notre Dame de Saigon. Екскурсія до Палацу Об'єднання, Чолон (Китай-місто) з пагодою Тхіен Хау. Ночівля.
Сайгон (нині Хошімін) - столиця, південного В'єтнаму. Великий комерційний центр, що зберіг в собі пам'ятники колоніального минулого та війни з США.

День 13
Неділя


Сайгон - Дельта Меконгу


Сніданок.
Переїзд в Мітхо. 4-годинна поїздка на джонці з відвідуванням островів, фруктової плантації, майстерень народних ремесел, обід на острові. Переїзд в Кантхо. Ночівля в готелі 4 зірки.
Дельта Меконгу займає площу в 67.000 кв. км. і вважається «рисової чашею» В'єтнаму (тут збирається три врожаї на рік). Меконг починається на Тибеті, тече через шість країн, перед впаданням в Південно-Китайське море поділяється на 9 рукавів. Дельта складається з безлічі каналів, які є основою життя 15 млн. населення дельти. Традиційний транспорт - човни, які перевозять вантажі і людей, круїзи по каналах дуже популярні й улюблені туристами.

День 14
Понеділок


 


Сніданок. Виліт додому. (За бажанням програму можливо продовжити відпочинком на узбережжі в Фантьет)


[10-01-21][All for the tourists of]
«Planet of Dragobrat» (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кіпр: активний відпочинок (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Драгобрат (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (12-02-27)
Переглядів: 579 | Теги: Мьянма (Бірма) - В'ЄТНАМ Програма т | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: