Середа
18-09-19
19:34

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів

Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів

Є дні, які важко назвати святами. Це особливі дні, про які ми повинні пам'ятати. Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів - саме такий день. Його почали відзначати ще в 1987 році. Саме тоді було закладено пам'ятний камінь на площі Трокадеро, що знаходиться в Парижі, на честь тих, хто загинув від злиднів. Тоді цей день називали Всесвітній день боротьби за подолання крайньої бідності.
Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів Усі заходи в рамках цього дня проводилися громадськими організаціями. Ініціатива належала Руху за надання допомоги бідним групам населення «Четвертий світ». Тому все, що проводилося в рамках святкування, - це нечисленні громадські акції, метою яких було привернення уваги до існуючої проблеми.

Проте в 1992 році на засіданні Генеральної Асамблеї ООН було офіційно оголошено, що 17 жовтня в усьому світі буде вважатися «Міжнародним днем боротьби за ліквідацію злиднів». З цього дня ООН зайнялася проблемою бідності на планеті більш серйозно. А проведені заходи в рамках святкування цього дня як і раніше спрямовані на те, щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми.

Щорічно на планеті недоїдає близько 500 тис. чоловік. Майже 3 млрд. жителів планети живуть всього на 2 долари на день, і майже стільки ж живе в антисанітарних умовах. Якщо задуматися, то це майже половина жителів Землі. Майже половина від населення планети так чи інакше причетна до цього дня і чекає, що світова спільнота зверне на цю проблему увагу.

Для того щоб ліквідувати таке явище як бідність, створені численні організації та розроблені нормативні акти. До них відноситься Європейська соціальна хартія, яка визначає права людини на захист від бідності та право на житло. Також на захист прав і свобод спрямована Європейська конвенція про права людини. А в 2000 році була прийнята Декларація тисячоліття. Відповідно до неї вже до 2015 року планується скоротити злидні майже вдвічі.

Важко сказати, чи вдасться виконати ці оптимістичні плани, адже ситуація на планеті змінюється щороку. У 2000 році, коли 147 держав на саміті ООН приймали цю Декларацію, ніхто навіть і не підозрював, що глобальне потепління стане помітним так скоро. Що в результаті цього скоротяться посівні площі, почнуться проблеми із забезпеченням продуктами харчування навіть у тих районах, які були раніше благополучними, а ціни на продовольство завдяки економічній кризі будуть рости такими стрімкими темпами. Тому не варто загадувати вперед і будувати далекосяжні плани, треба жити сьогоднішнім днем і приймати рішення, виходячи з нинішньої ситуації.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів завжди проходить під численні акції, семінари, зустрічі. Дуже часто саме до цього дня приурочені всілякі перерахування у фонди, які займаються допомогою жебраком по всьому світу. Але благодійні акції та грошові субсидії не здатні допомогти тим, чий спосіб життя можна назвати одним, але ємним словом - злидні. Тільки змінивши їх життя, можна добитися результату. Адже дуже багато хто просто не можуть працювати, не можуть навчатися, не можуть отримувати медичне обслуговування за цілою низкою причин. З бідністю можна покінчити, тільки якщо про неї будуть згадувати не тільки 17 жовтня, а кожен день. Тільки загальними зусиллями і бажанням змінити світ на краще можна домогтися того, щоб цього явища не стало.

Але поки людей більше турбує гонка озброєнь, локальні конфлікти, економічні колапси і виснажує природні ресурси.


[10-02-04][Все для туристов]
Будем держать ноги в тепле (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Африканські традиції. Кухня Мадагаскару (0)
[09-09-19][Карпати]
ПОхід Хомяк-Синяк-мал.Горган. (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Зберігати гроші можна не тільки в ощадній касі (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 707 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: