Четвер
24-03-28
11:27

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Мальдіви - засуджений архіпелаг

Мальдіви - засуджений архіпелаг

З літака здається, що це водяні лілії на морській гладі, що переливається темно-синім, бірюзовим і смарагдовим квітами ... Жоден з 1192 коралових островів, складових Мальдівський архіпелаг, не підноситься більш ніж на 3 метри над рівнем моря. Найдовший острів - 8 кілометрів. Найменший - 80 метрів. На ньому живуть 450 чоловік, в основному рибалки.
Мальдіви - засуджений архіпелаг А адже два століття тому Мальдіви, тропічний рай Індійського океану, міг зникнути з лиця землі. Тристатисячним населенню цієї перлини на південно-сході Індії до цих пір загрожує глобальне потепління. Як передбачають деякі експерти, якщо нічого не буде зроблено для запобігання даної тенденції, рівень світового океану продовжить підніматися на 2-3 мм, а може, і на 5-10 мм на рік.

Можливо, саме цей смутний усвідомлення вразливості Мальдівів сприяє тому, що чисельність туристів зростає день від дня. Зараз, через два роки після цунамі, на Мале панує оптимізм. Ще в грудні 2005 р. туристичний сектор перебував у невизначеному стані, а в першому триместрі 2006 туризм став розвиватися з несподіваною швидкістю. Незважаючи на те, що трагедія 26 грудня 2004 торкнулася Мальдівів менше, ніж Індонезії, Таїланду чи Шрі-Ланки (110 жертв проти сотні тисяч жертв в сусідніх країнах), її наслідки для архіпелагу були важкими. За 2005 рік кількість туристів на островах скоротилося на 39%. Для країни, яка живе практично лише за рахунок доходів від туризму, це був серйозний удар. Але поступово «ефект цунамі» зійшов нанівець. Туристи з Англії, Німеччини, Франції та Італії повертаються. Всі курорти знову відкриті, за винятком чотирьох-п'яти, що знаходяться в процесі реновації.

Наслідки іншої катастрофи - Ель Ніно, що сталася в 1998 році, так само поступово зникають. Чи було це природне лихо чи воно було спровоковано людиною? Думки вчених розділилися. Як би там не було, різке підвищення температури води торкнулося всіх країн екваторіального поясу. Температура води, яка становить у середньому 30 градусів, піднялася до 31-32 градусів нібито через відсутність течій і трималася на цьому рівні протягом декількох тижнів. У результаті корали позбулися своїх поживних водоростей і втратили колір. До цих пір можна подекуди побачити поля побілілих коралів на дні океану, схожих на купи кісток.

Поступово підводне життя нормалізується, щоправда, з перемінним успіхом у залежності від рифу. «Деякі корали виростають на 8 см в рік», - радіє Барбара де Анжелі, морський біолог, тимчасово навчальна туристів основним правилам захисту підводного середовища в одному з туристичних комплексів. Цей же фахівець підтверджує, що риби не постраждали від Ель Ніно. Більш того, їх колір став яскравішим, ніж раніше. На глибині менше 5 метрів можна побачити, ледь вірячи своїм очам, балет риб-клоунів, риб-папуг, черепах, акул, скатів і інших підводних мешканців. Мальдіви насправді заслуговують репутацію раю для дайвінгістов.

Архіпелагу залишається визначити свою майбутню політику. Влада коливаються, вибираючи між елітними готелями «п'ять зірок» та готелями «три зірки», яких так наполегливо вимагають європейські туроператори. Офіційною метою визнано розвиток доступного більшості «середньої ланки». А на ділі пріоритетною як і раніше залишається більш рентабельна для інвесторів розкіш ...

Блискавичне прискорення

Розвиток туризму, неспішно стартувало в 1970 році, в даний час набрало блискавичну швидкість. До недавнього часу всього дев'яносто невеликих островів були задіяні під туристичні об'єкти, за принципом «один острів, один готель». У 2005 році одинадцять нових островів вийшли на туристичний ринок. У 2006 році до них приєдналися ще 35 островів, вони знаходяться в процесі благоустрою. У наступні п'ять років туристам, в основному з Європи, буде запропоновано ще 7000 місць для відпочинку.

Мальдіви стали модним напрямком, і, швидше за все, це надовго. В останні роки з'явилася нова ніша - СПА-курорти. Відпочинок, сполучений з доглядом за тілом, вже перевершує по попиту активний відпочинок. Відтепер, щоб відповідати постійно зростаючому попиту, самий маленький курорт пропонує свої види масажу, процедури по догляду за обличчям і тілом, сеанси медитації, заняття гімнастикою, аеробікою та інше. Азіатські методики (балійскій, індійський та інші масажі) поєднуються з класичними європейськими техніками.

Можливо, саме в цьому секрет успіху? Залишаючи Мальдіви, кожен обіцяє собі повернутися сюди будь-що-будь. І, як показує статистика, більшість туристів тримають слово. Але у цього успіху є зворотний бік, і мальдівскіе влади змушені долати накопичуються труднощів. Одна з них - це транспорт. Добиратися до Мале без пересадок з будь-якої європейської столиці найчастіше доводиться чартерним рейсом. «Нам не вистачає прямих регулярних рейсів. Багато наших клієнтів готові купити хороші місця в бізнес-класі, але вони просто не можуть їх знайти », - скаржиться керівництво островів-готелів.

Інша проблема - це відходи. На архіпелазі немає служби прибирання сміття. Кожен готельний комплекс повинен мати у своєму розпорядженні власною системою спалювання сміття і викидати відходи в море тільки після їх повного испепеления. У реальності не всі курорти слідують цьому дорогому правилом. Багато хто їм нехтують і викидають сміття прямо в море, як це роблять на не туристичних островах, населених корінними жителями Мальдівів.

І, нарешті, дефіцит кваліфікованого персоналу серйозно гальмує туристичне розвиток архіпелагу. «Наступного літа я відкриваю три нові курорту. Моя головна турбота - це знайти підходящий персонал. Мальдівський закон зобов'язує нас приймати на роботу не менше 51% місцевого населення від загального числа наших службовців. Але нам не вдається набрати так багато », - турбується директор одного з туристичних комплексів. Для нього це найважливіша проблема, яку повинні вирішити влади в недалекому майбутньому.



[11-01-16][Все для туристів]
Прекрасна країна Руїнія (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Тайське плем'я довгошиїх жінок (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Свято приходу весни (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 775 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: