Середа
18-09-19
01:11

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Літо - це маленьке життя

Літо - це маленьке життя

Незважаючи на те, що часи піонерсько-общинного ладу безповоротно пішли в минуле, діти продовжують проходити всі ті ж етапи дорослішання. Точно так само їх завантажують у школі і точно так само заважають байдикувати влітку. І навіть продовжують відправляти їх у піонерські табори, які сьогодні скромно називаються оздоровчими. Але чи знаєш ти, в який світ ти відправляєш дитину на кілька місяців? Або, може бути, ти хочеш зануритися в цю атмосферу сама? ..
Відпочинок на морі

Всіх нас рано чи пізно долають педагогічні пориви. Згадай, чи не ти, будучи піонеркою загону "Сонечко", мріяла вирости і повернутися сюди дорослою, красивою, а головне, ліберальної вожатою? Ти уявляла, як на цілих 24 дні станеш кращим другом для безтурботних хлопчиків і дівчаток, як під твоїм чуйним керівництвом вони будуть шукати в собі творчі здібності. Але потім ти зросла, і колишні мрії поступово розчинилися в справи насущні. І тепер вже словосполучення "літній табір" асоціюється у тебе лише з відпочинком твоєї дитини. Хоча, якщо згадати свої юнацькі пориви, здавалося б, є шанс повернутися у своє власне дитинство. А що, подумаєш ти, якщо скористатися цим шансом і спробувати себе в якості вожатою? ..

Так склалося, що в оздоровчі табори їздять три категорії провід:
1) Студенти педагогічних вузів, яких туди направили на практику. Як правило, це весело випиває народ, ніколи не чув прізвище Макаренко.
2) Мами відпочиваючих у цьому таборі дітей: діти на свіжому повітрі, живуть активним життям і під наглядом.
3) Будь-якого роду колишні піонери, нинішні ентузіасти і майбутні фахівці в незрозуміло-який-області. Загалом, народ, який тягне на пригоди, - начебто все вже спробував, крім педагогічного наставництва.

Якщо ти все ж таки вирішила поки не рватися в простори річної педагогіки, а відправляєш відпочивати дитини, то обов'язково познайомся з тими, кому ти довіряєш своє чадо. Тому що вожаті, тим чи іншим чином, обов'язково вплинуть на дитину, і якщо ти бачиш перед собою абсолютно невідповідного суб'єкта, краще захистити від нього дитину заздалегідь. Специфіка полягає в тому, що для дітей молодшого віку, тобто від 7 до 12 років, оптимальні вожаті - це якраз вожатствующіе мами, тому як досвід роботи в них присутня в будь-якому випадку. Для підлітків ж - від 13 до 16 років - взагалі не буває оптимальних вожатих. А якщо серйозно, то довірити дитину, що знаходиться в т.з. "Перехідному періоді", краще вожатим, що приїхали швидше працювати, ніж розважатися. Тому що розважатися вони будуть, швидше за все, прямо зі своїми підопічними. А з яким настроєм приїхав майбутній вожатий, в принципі, можна визначити по першій же бесіді. Якщо ж ти відправляєш дитини, наприклад, у табір на море, і познайомитися з вожатими неможливо, постарайся з'ясувати заздалегідь, який педагогічний склад їде працювати, і до кого потрапить твоя дитина.

Звичайно, навіть якщо вожаті цілком компетентні, після літньої поїздки тобі доведеться "збирати в купку" дитини ще деякий час. Без жорсткого батьківського нагляду він надихається свободою, спробує свої сили в іншому колективі, придбає нові навички спілкування. Можливо, він навчиться бути лідером, заводити друзів або спілкуватися з протилежною статтю, - будь готова, що він повернеться трохи зміненим. У будь-якому випадку, він повернеться подорослішим.

Пам'ятаючи про це, постарайся допомогти дитині заздалегідь. По-перше, якщо дозволяють можливості, придбай йому пару актуальних і модних речей (а не Виходь з того, що на природі цілком зійде твоя стара дощова куртка). По-друге, м'яко поговори з ним про те, як долати можливі труднощі в спілкуванні з однолітками (тільки не нав'язливо), - адже і далеко від дому він повинен відчувати себе в безпеці.

Якщо ж ти вирішила повожатствовать сама, то будь готова до того, що будь-який вік твоїх підопічних має свої особливості. За враженням багатьох вожатих, найскладніший, але цікавий вік - це перший загін, 14 - 16 років. Ти дізнаєшся багато нового і цікавого, і словосполучення "покоління next" наповниться для тебе конкретним змістом. Пам'ятаєш, як у дитинстві ти зачитувалася книгами і задивлялась фільмами про перше кохання? А пам'ятаєш себе, поглинену цим почуттям? Тепер все це буде проживати прямо перед твоїми очима. Але так як часи змінюються, то перші почуття нового покоління можуть мати кілька ... інший вид. Тобі доведеться запастися терпінням і постаратися реагувати якщо не мудро, то, принаймні, адекватно.

Цікаву історію розповіла Ольга, яка кілька років пропрацювала з підлітками. "Одного разу до мене прийшов 15-річний" піонер ", уважно подивився мені в очі й проникливо сказав:" Відпусти мене вночі до дівчаток, а то милуватися плакатами мені набридло ". Я не знала, що робити! Все одно вони збиралися один у одного , не могла ж я їх всю ніч вартувати, але я робила вигляд, що цього не знаю, а вони - що не знають, що я знаю. Цей "піонер" проводив зі мною психологічний досвід: йому потрібні були не стільки походи до дівчаток, скільки перевірити моє ставлення до підліткової сексуальності. І я розгубилася ...". Важких моментів у роботі вожатого з дорослим загоном багато, але самі серйозні складнощі виникають з трьох питань: ставлення до паління, алкоголю і сексу. Так, от так ось прямолінійно і навіть жорстко, бо часи недолугої пропаганди "не повинно бути занадто раннього статевого життя до повного соціального і біологічного дозрівання" давно пройшли. Як же реагувати в таких випадках?

З досвіду вожатих - виходити краще з простою і зрозумілою точки зору, що піонерський табір - не місце для цих розваг. Доведеться віддавати собі звіт, що ці діти довірені тобі всього на місяць, і хоча це не так уже й мало, вплинути на них більше, ніж їхня родина, друзі і так звана "соціальне середовище" вдається досить рідко. Найкраще взагалі не вдаватися з ними в обговорення на ці теми, якщо, звичайно, ти не тонкий педагог за покликанням. Різко негативне ставлення до цих речей, що супроводжується безапеляційними заборонами, може зруйнувати довіру до тебе; позитивне ставлення - створить відчуття твого лицемірства (чому, якщо це так здорово, то їм цього не можна?).

Окрема складність полягає в тому, що куріння і алкоголь - однозначно шкідливо для здоров'я, а секс - навпаки, але це явно заняття не для дитячого табору. Постарайся не впасти в моралізаторство: якщо ти будеш у паніці закочувати очі і говорити їм щось із серії "я в твої роки корів посла" - навряд чи це дасть бажаний ефект.

Визначилися з позицією і чітко сформулюй свого загону: на території оздоровчого табору - не курять. І не вживають. Постарайся уникати подвійних стандартів: не варто ділити свою думку на "офіційне" і "неофіційне". Що стосується піонерських "танців-обніманцев" - ні в якому разі не роби зауважень ні в якій формі! Особливо прилюдно. Те, що ти скажеш у "педагогічному запалі" (або просто з жіночої ревнощів, що теж буває), може глибоко осісти в душі дитини і надалі мати непередбачувані наслідки. Можливо, на перший погляд здається, що назвати дитиною густо нафарбованими істота у спідниці-поясі і з бюстом третього розміру - деяке перебільшення, але, насправді, це - всього лише видимість. У перехідному віці відбувається найбільше поділ внутрішнього змісту і його зовнішнього прояву: при всій зовнішній "розбещеності" в душі вони - ранимі і багато в чому безпорадні. Всі твої слова і вчинки залишають певний слід в їхніх душах; пам'ятай про те, що зараз, прямо в дану хвилину, відбувається їх становлення, і ти - не тільки присутній, але й активно впливаєш на те, якими вони стануть. Постарайся передати їм те краще, що в тобі є ...

Працюючи з дітьми, нехай навіть всього лише влітку, ти можеш змінити щось у них, а, може бути, і в собі. Не відпускай шанс повернутися у власне дитинство ...


[10-01-23][All for the tourists of]
Snou-bord (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрійська казка - Хайлігенблют (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Що їдять данці? (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Найдорожчі види сексу (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 1183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: