Неділя
18-09-23
16:14

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Курортне щастя: мрії та реальність

Курортне щастя: мрії та реальність

Скоро літо, пора відпусток і довгоочікуваних туристичних поїздок. Якщо ви вирішили відпочити в повній самоті в якому-небудь мальовничому куточку, то необхідно пам'ятати, що завжди знайдеться мисливець-чоловік, що підстерігає самотніх жінок. І може так статися, що, самі не помітивши, ви станете головною героїнею бурхливого курортного роману.
Курортне щастя: мрії та реальність У курортного роману є свої особливості. Як правило, він грунтується на почутті свята, яке викликає відпочинок. Людям хочеться створити навколо себе ореол під стати обстановці. Саме тому багато чоловіків починають вести себе як справжні джентльмени, часто забувши про те, що вдома їх чекають дружина і купа діток.

Вони гарно доглядають за жінкою, цілують ручки, обсипають компліментами. Вони вже давно не поводяться подібним чином зі своєї благовірної, тільки на відпочинку, зауважте - відпочинок на самоті, чоловік постає у всій красі, і жінки піддаються чарам галантного залицяльника. Люди намагаються бути краще, ніж вони є в повсякденному житті, такими, якими вони бачать себе у мріях.

Велику роль відіграє фактор анонімності. На відпочинку зустрічаються люди з різних міст, а часто навіть країн. Людина, перебуваючи далеко від дому, почуває себе більш розкуто, адже він зустрічається з людьми в перший і швидше за все востаннє. Є привід відкинути комплекси, віддатися волі почуттів і часом тваринних інстинктів. Природа, вечірні прогулянки, музика розташовують до романтичних стосунків.

Потрібно сказати, що чоловіки ніколи не сприймають «курортний роман» всерйоз. Для чоловіків це можливість відчути себе героєм-коханцем, це пригода, яке не можна не пережити. Чоловіки вже в процесі самого роману передчувають, як будуть описувати його своїм друзям і колегам.

Завдяки курортному роману жінки знову починають відчувати себе коханими і бажаними. Але майже всі вони розуміють, що подібні відносини короткочасні і ні до чого не зобов'язують. Проте в кожній з нас живе віра в продовження казки. І чим красивіше була ця казка, тим складніше повернення до реальності. Тому багато жінок здатні кинути сім'ю і піти на край світу з тим, хто подарував їй маленьке щастя. Дуже часто такі спроби приносять тільки розчарування і біль. Тому ніколи не намагайтеся продовжити курортний роман. Хіба мало ким виявиться ваш принц у реальному житті?

Звичайно, відомі історії, коли курортний роман переростав в міцну сім'ю, люди дійсно знаходили один одного, але це трапляється не так часто, як хотілося б.

Вирушаючи на курорт на самоті або з компанією, важливо розуміти, що ця атмосфера частково штучна, адже на створення подібної обстановки працює ціла спеціалізована індустрія.

Якщо у вас вже є супутник життя - не варто вирушати в подорож порізно. Адже казкова атмосфера, здатна зблизити навіть незнайомих людей, зможе подарувати двом близьким набагато більше. А відчути себе знову бажаною коханою людиною в десятки разів краще, ніж бути коханою тим, хто виявиться лише примарною мрією про ідеального чоловіка.


[10-03-04][All for the tourists of]
Hiking (0)

[09-09-18][Яремче]
Яремче р. Прут Водоспад (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: два сніданки (0)
[09-09-18][Яремче]
День міста Яремче. (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 510 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: