Неділя
18-09-23
06:10

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Кримські пляжі для відпочинку без одягу

Кримські пляжі для відпочинку без одягу (натуризм) умовно можна розділити на 3 категорії. До першої категорії відносяться пляжі в бухті Ласпі (між Севастополем і Форосом), дикі пляжі в Коктебелі та в Лисячій бухті (Лиска, між Коктебелем і Судаком).

Ці нудистські пляжі сьогодні мають високу популярність серед натуристів. Тут відпочивають люди різного віку та різного соціального стану. Велика територія цих пляжів дозволяє розбивати намети поблизу моря. Багато відпочиваючі приходять з ближніх селищ і пансіонатів.

До другої категорії відносяться невеликі пляжі. Залежно від регіону ці пляжі мають виражену природну індивідуальність. Тут не так багатолюдно, море чистіше, люди дружелюбніше. Це дикі пляжі біля Севастополя (Любимівка), Орджонікідзе, в Тихій бухті (між Коктебелем і Орджонікідзе), близько Судака, Алушти (Голубовський камені) і Сімеїзу.

До третьої категорії можна віднести віддалені пляжі Північно-Західного узбережжя (Атлеш, Джангуль) і Керченського півострова (Арабатська стрілка, Казантип). Крім того, сюди можна віднести малоосвоєних прибережні ділянки цих регіонів. Це ідеальні місця для натуристів автотуристів і шанувальників усамітненого відпочинку.

1. Бухта Ласпі

Бухта Ласпі здивує вас незвичайної рослинністю деревовидного ялівцю: нудистський пляж розташований в одному з найбільш привабливих урочищ півострова - в охоронній зоні ландшафного заказника «Мис Айя». Сказати, що це місце мальовничо - значить нічого не сказати. Яскраво-синя вода, екзотичні дерева, залиті сонцем скелі ... І звичайно, велика кількість красивих тіл, адже пляж має репутацію виключно молодіжного; нудистський пляж фото тут виходять дуже гарні. Тут зустрічаються цілі наметові табори, затишно примостився під ялівцевої рослинністю. За задоволення треба платити. Лісники із завидною регулярністю збирають плату за проживання на території заказника.

Недоліком для відпочинку є його віддаленість від населених пунктів, відсутність туалетів та питної води - дикий пляж:)

Потрапити на пляж можна тільки пішки з боку ДОТ «Ласпі», урочища Батіліман або з траси Севастополь-Ялта. Під'їзд на автомобілі можливий тільки до урочища Батіліман.

2. Коктебель

Коктебель - історична батьківщина кримського нудизму. Натуризм тут почався ще в минулому столітті. Нудистський пляж у Коктебелі - єдиний в Криму, розташований у межах набережній курортного селища. Пляж гальковий. Багато туристів приїжджають сюди дикунами, живуть у наметах і готують на вогнищі. Можна також знімати житло в Коктебелі та Новому Коктебелі. Багато хто приїжджає лише на вихідні дні. Пляж користується популярністю і в молоді і у літніх людей. Щороку в серпні в Коктебелі проводяться свята оголеного тіла. Частенько в середовищі «дикунів» тут можна спостерігати «голі» гри у волейбол. Поруч - територія міського пляжу, магазини, кафе, біотуалети.

Недоліком цього пляжу є велике скупчення людей у розпал курортного сезону і як наслідок - забрудненість прибережної території та моря.

Потрапити на пляж зручно прямо з міської набережної, рухаючись в протилежну сторону від гірського масиву вимерлого вулкана Кара-Даг. Своєрідною межею між «одягненим» і «голим» пляжем служить струмочок, не пересихає навіть влітку.

3. Лисяча бухта - Лиска

Лисяча бухта - або Лиска - найбільший молодіжний пляж для відпочинку без одягу. У розпал сезону тут розміщуються до півтора тисяч відпочиваючих. Проживання в наметах. Встановлюють їх прямо на пляжі або в затишних балках. Пляж піщаний, біля лінії прибою - дрібна галька. У Лисячій бухті збираються романтики, люблячі звучання гітарних струн і захоплюються віршами. Якщо ви творча людина, то відразу станете душею компанії. Місцеві та приїжджі хіпі, з довгими африканськими косичками і бородами, хором співають і танцюють під гітару і тамтами. Воду відпочиваючі набирають недалеко у джерельній джерелі. Харчуються в основному своїми запасами, але є й власний ринок, кафе, готель. У пік сезону торговці-коробейники доходять і сюди, розносять пиво, рибу, морозиво, пиріжки, напої та інші смаколики по пляжу.

Потрапити на нудистський пляж у Лисячу бухту можна з боку селища Сонячна долина пішки по узбережжю близько 3 км або з боку селища Курортне по польовій грунтовій дорозі близько 2 км.

Останнім часом все частіше з'являються публікації про будівництво в Лисячій бухті (Лиска) курортно-розважального комплексу.

4. Орджонікідзе

Невеликі затишні бухти за Третім і Четвертим мисом від Орджонікідзе в бік Коктебеля найбільш пристосовані для відпочинку без одягу, натуризму. Пляж для натуристів піщано-гальковий, море дрібне і чисте. Ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми. Можна розбивати намети в безпосередній близькості до пляжу. Оптимальний варіант для сімейних - знімати житло в селищі. Торговці-коробейники регулярно приносять пиво, рибу, пиріжки.

Недоліком для відпочинку є відсутність питної води, туалетів.

Дістатися на дикий пляж можна стежкою від селищної набережної по узбережжю в бік Коктебеля 1,5 - 2 км. Можна і катером з тією же набережній.

5. Тиха бухта

Тиха бухта знаходиться в околицях Коктебеля у бік селища Орджонікідзе. Пляж піщаний, море неглибоке. Морська вода, за рахунок близького залягання блакитної глини, дуже м'яка. Місце тихе і затишне. Зручно відпочивати родиною з дітьми. Спокійний пляжний відпочинок тут завжди можна урізноманітнити пішохідними прогулянками.

Переваги: велика кількість блакитної глини для прийняття оздоровлюючих процедур, наявність сезонного кафе, обладнане місце з контейнерами для збору сміття.

Недоліки: віддаленість від населених пунктів, натуризм у всій своїй силі злиття з природою!

Під'їзд до пляжу по польовий грунтовій дорозі 5-7 км з боку винзаводу «Коктебель». Під час дощу дорога важкопрохідні для легкового транспорту.

6. Судак

Затишні бухти, розташовані від Судака у бік селища Новий Світ, на території ботанічного заказника, стали улюбленим місцем для відпочинку без одягу ще з часів Радянського Союзу. Краса ландшафту, чисте море, достаток історичних та природних пам'яток створюють неповторну романтичну атмосферу.

В останні роки ці місця все більше схильні до нашестя «текстильників», які з докором сприймають відпочинок в природному вигляді - натуризм.

Пішохідна стежка починається з шосе Судак - Новий Світ недалеко від скелі Чортів палець. Спуск на пляж місцями складний, в часи дощів - небезпечний.

7. Алушта (Голубовський каміння)

Голубовський камені, на південь від Алушти - один з небагатьох південнобережних пляжів Криму, використовуваний для відпочинку без одягу. Ландшафт відрізняється великими валунами і скелями в прибережній зоні. Улюблене місце відпочинку романтиків, екстремалів, любителів рибної ловлі і підводного полювання. Недалеко від цього пляжу останнім часом утворився нудистський пляж біля недобудованого пансіонату в Блакитному.

Дістатися на пляж можна по набережній з Алушти (близько 4 км) або з траси Алушта - Ялта.

8. Сімеїз

Весь нудистський пляж у Сімеїзі складається з великих і малих валунів, багато з яких використовуються в якості майданчиків для відпочинку. Розсічена бухтами берегова лінія створює затишні місця для відпочинку без одягу. Деревоподібний ялівець, мальовничі скелі і чисте море надають цьому урочища неповторний вигляд. Місця для розбивки наметів відсутні. Оптимальний варіант - знімати житло в селищі Сімеїз. Близькість популярних південнобережних курортів забезпечує і престижний рейтинг цьому пляжу. Тут часто можна побачити відпочиваючих фотомоделей і стриптизерів, московську і пітерську еліту. Пляжний відпочинок тут чудовий!

Недоліком є утруднений кам'янистий спуск до моря. Стежка починається з шосе Сімеїз - Кацивелі біля підніжжя гори Кішка.

Нудистський пляж - ідеальне місце для пляжного відпочинку! Де відпочити? Потрібно побувати на всіх диких пляжах навколо світу! Шукайте нудистський пляж фото! Удачи!

[09-10-14][All for the tourists of]
Mikulichin? (0)

[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Рибалка на Камчатці річка Велика - червень 2008 року. (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня - одна з головних визначних пам'яток Іспанії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Латвійські сувеніри (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: ЛюбOFF (11-02-18)
Переглядів: 2299 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: