Понеділок
18-09-24
03:53

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Краще місто землі

Краще місто землі

Ще не за горами той час, коли я з батьками майже щороку приїжджала в Москву на літні або зимові канікули. Тоді вона була саме такою - як у тій старій пісні.
Кремль, Москва

Ось вони ми - шестирічна я і п'ятирічна Ленка в бежевих вельветових костюмчиках - стоїмо на Червоній площі і тримаємо за руки дідуся: він, як ветеран війни, провів нас у Мавзолей без черги. А ось мої задерикувато Підстрибуючі хвостики - я ганяю голубів по Пушкінській площі. Пампуша (так москвичі ласкаво називають Олександра Сергійовича) задумливо дивиться на нас, а мама запитує племяшку: "Оленка, хто це?" Ленка зніяковіло мовчить. "Алекса-а-Андрій ... Серге-е-евич ...", - підказує мама. "... Горький !!!", - радісно пригадує Ленка. А ось ми з мамою проходимо повз пам'ятник Маяковському, на постаменті якого, прямо на снігу, не дочекався когось замерзлий хтось залишив напис: "Я в Пекіні". "І ми туди?" - Пропонує мама. "Ура!" - Підхоплюю ідею я, і вже через півгодини .... ні, не сидимо в літаку "Москва-Пекін" - уплітає баранину "Шаоліньський монастир" в китайському ресторані.

Через роки Москва стала моєю другою батьківщиною. Стала далеко не відразу - Москва сльозам не вірила. Втім, тоді, після теплого гостинного Баку, мені й не хотілося довірятися холодного байдужому місту, який не квапився розкривати нам свої колись широкі обійми. Ми були для нього вже не люди з гордим званням гостей столиці, а з принизливим статусом біженців.

Тепер, через 13 років, я можу назвати це місто своїм. І нехай пішло, кануло в Лету той час, коли дівчата танцювали "на долонях блакитних площ", нехай мені вже не ганяти по Пушкінській голубів - там, де колись гуляла я, тепер п'ють каву в "Кофетун", нехай ... Я все одно люблю її - мою громадину Москви. Розуміння цієї любові прийшло не відразу. Дев'ять років тому, після повернення зі Штатів, зустрічало мене в аеропорту тато вирішив чи то навмисне, чи то випадково провезти мене на машині по центру міста. І тоді я зрозуміла, що вперше дивлюся на ці золотоглавие купола, на червоні зірки, на широкі набережні зовсім по-іншому: з гордістю і любов'ю. Саме тоді мною особливо чітко зрозуміле значення слова "патріотизм". Перебуваючи довго за кордоном, я сумую за нею, сумую пронизливо і сильно - до болю в районі серця.

Червона площадьПартіаршій ДворецМосква нічна

Сумую за Перово, де жила перші два роки, по станції метро "Жданівська", зараз носить противне назву "Вихіно", за Вишняківська церковці і класицизму Кусковская парку з відбивається у воді ставка рожевим фасадом палацу графів Шереметєвих.

Сумую за конвалії лісистого Новопеределкіно, де живу зараз, по переделкінскім письменницьким дачах, церкви, в якій хрестилася, і кладовищу з могилами Арсенія Тарковського, Бориса Пастернака, Вадима Сідура, Корнія Чуковського. За Чудо-Дереву, що росте поряд з могилою останнього - діти вішають на його гілки черевички та іграшки ...

Сумую за Южке (або Південно-Західної), де навчалася в 43-їй (зараз 1543-ів) гімназії, що в народі називалася "синагоги", за комерційним рундука у метро, де, в перший раз в житті поцілувавшись - з хуліганом і другорічником Сьоміним - збентежилася: "Я так не вмію .."

За Арбаті: Старому, де, в пов'язаною на голову бондане і із позначкою "Крематорій" на джинсовці, уплітаючи куплений у магазині "Бублики" кругляшок з маком і діркою, тусувалася біля стіни Цоя; та Новому, де перебувала редакція газети, що опублікувала мою першу статтю, і я, страшно цією подією горда, йшла по ex-Калінінському до метро, стискаючи в долоньці свій перший авторський номер і свої перші зароблені гроші - зовсім мною не очікуваний гонорар.

Сумую за вічним пам'ятника Ломоносова перед факультетом журналістики на Мохової вулиці, де пройшло моє золоте студентство, по Манежній площі і по крамницях тінистого Олександрівського саду, де ми відсиджувалися, прогулюючи лекції. Сумую за затишним Патріка і кафе "Маргарита", господарі якого так схожі на булгаковських героїв.

Сумую за Чистим ставків і Мясницькій, де три роки трудилася в жовтому особнячку "АіФ". За кафе "Пироги", забігши в яке, завжди можна зустріти когось із знайомих.

Сумую по маленькому затишному Камергерському, де, гуляючи під великими пластівцями снігу, виношувала в серці свою закоханість, весну і диво.

За "Coffee Bean" на Кузнецькому мосту і станції "Луб'янка", до цих пір вірячи в те, що коли-небудь ще не зустрінутий Він приведе мене туди за руку, і, вказавши пальцем на назву на мармуровій стіні, скаже: "Знаєш, що значить "Луб'янка"? лублу Янку ".

Сумую по Центральному Будинку Художника на Кримському валу, після відвідин якого на нитку пам'яті нанизуються яскраві намистини вражень. За вернісажу і кладовище загиблих Пам'ятників, що знаходяться прямо за ЦДХ. За театру Пушкіна та його філії, звідки не раз виходячи зі сльозами на очах, йшла в "Макдоналдс" - утішати себе порцією п'ятирубльової вершкового морозива у вафельному стаканчику.

За Воробйовим горах, куди останнім часом я все частіше приїжджаю з весільними кортежами моїх друзів, за якими я сумую нітрохи не менше, ніж по Москві, бо вони - її невід'ємна частина ... Я сумую. Я дуже сумую за тобою, моє місто.

А ти, читачу ... "Слова ти згадаєш мої, якщо тільки приїдеш і побачиш хоч раз найкраще місто Землі .."


[10-02-09][All for the tourists of]
Farewell winter! (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Біблейські місця Йорданії (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сто заборон Сінгапуру (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Хорватія. Плітвіцикие озера (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 615 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: