Понеділок
18-09-24
19:21

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Каннський фестиваль

Каннський фестиваль

У середині травня на Лазурний берег Франції приїжджає культурний бомонд зі всього світу. Саме останні 15 днів травня є для людей, зайнятих у кінематографі, своєрідним підбиттям підсумків. Каннський кінофестиваль, один з найвідоміших і навіть у якійсь мірі елітних, проводиться вже більше 60 років.
Каннський фестиваль Передумови для того, щоб саме це містечко стало центром світового кінематографа, складалися вже в кінці 19 століття. Тоді це був курорт з світовим ім'ям і популярністю. Сюди приїжджали відпочивати ті, хто любив це робити з шиком і особливим лоском. Тому ідея проводити кінофестивалі саме в Каннах не викликала здивування.

Зародилася ідея провести кінофестиваль вперше, як не дивно, завдяки фашистської Німеччини. Необхідно було створити фестиваль, який би став конкурентом Венеціанському. У 1939 році фестиваль був з явно пронімецьких ухилом, що не могло не хвилювати світову культурну еліту. Тому на вересень 1939 року було намічено відкриття кінофестивалю в Каннах. Вже йшла підготовка, коли світ здригнувся від іншої новини - початок Другої Світової війни. Ні про яке фестивалі не могло бути й мови.

Повоєнний світ, повний суперечливих подій, все ж зумів повернутися до ідеї проведення фестивалю. Так, восени 1946 року був проведений перший Канський кінофестиваль. Тоді на суд журі було представлено 46 кінострічок. Саме з 1946 року фестиваль став щорічним. Аж до 1955 року він так і проводився восени, і лише після став травневих подією в культурному житті. До того ж ніхто не приховував того, що фестиваль є прекрасним приводом для відпочинку на Лазурному березі. До слова сказати, Каннський фестиваль не підходить для звичайних смертних. Вхід на покази кінострічок від відомих і не дуже режисерів дозволений тільки акторам, режисерам і тим, хто пов'язаний з кіно. По суті, це кінофестиваль для своїх. Навіть для журналістів проводять окремі покази поза рамками фестивалю, і то з метою того, щоб ті знали, про що пишуть і розповідають. Іншим доводиться дивитися на все, що відбувається з боку.

Однак приїхати в Канни під час проведення кінофестивалю вважають не тільки почесним, а й цікавим. Адже скрізь на вулицях можна зіткнутися з якою-небудь зіркою або іменитим режисером. І навіть неможливість зняти номер в готелі в цей час - ніщо в порівнянні з тим, що можна побачити хоча б з боку.

Головним призом, який вручається на фестивалі, є «Золота пальмова гілка». Примітно, що перші нагороди були зроблені зі справжнього золота, але згодом від цього відмовилися. Правда, на самому початку головний приз кінофестивалю називали Гран-прі. Але як на початку, так і в кінці цю нагороду присуджували за найкращий повнометражний фільм, кращий короткометражний фільм, кращу чоловічу роль і кращу жіночу роль, кращому режисеру, кращому операторові і за кращий сценарій.

В історії Каннського кінофестивалю були роки, коли він не проводився. Так це трапилося в 1948 році і 1950. Тоді цьому завадило банальна відсутність грошей. А в період студентських заворушень, що охопили Францію в 1968 році, організатори були змушені закрити фестиваль раніше з міркувань безпеки. І «Золота пальмова гілка» так і не знайшла свого гідного власника.

Каннський кінофестиваль - це значуща подія у світі кіно та мистецтва. Присудження премій на цьому фестивалі автоматично вписує ім'я або кінострічку в історію. Це схоже на усесвітньому визнанню і тому, що чийсь працю був удостоєний похвал самого авторитетного журі.


[10-01-09][Все для туристов]
На Маланку - в Вашкивци! (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Великі визначні пам'ятки маленької Куби (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Тур-ресурси України 1 (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Корисні дрібниці або, що потрібно знати, відправляючись до Ізраїлю (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-28)
Переглядів: 537 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: