Вівторок
18-11-20
18:25

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Кабаре Крейзі Хорс - мистецтво оголюватися

Кабаре Крейзі Хорс - мистецтво оголюватися

Кабаре - такий же символ Парижа, як Ейфелева вежа, Лувр або Єлисейські Поля. Вперше про знаменитого кабаре з кумедною назвою Крейзі Хорс (Crazy Horse) я прочитала в невеликій замітці в газеті «Комсомольська Правда», будучи школяркою. У ті часи це була всіма шановне видання, а статті іноземних кореспондентів - просто віконце в інший світ. Пожовкла від часу газетна вирізка загубилася при переїзді, а бажання неодмінно побувати в кабаре залишилося.
Кабаре Крейзі Хорс - мистецтво оголюватися Через кілька років така можливість мені представилася. Опинившись у Парижі в діловій поїздці, я ні секунди не сумнівалася, куди відправитися ввечері після переговорів. У моїй культурній програмі відвідування Крейзі Хорс було обов'язковим пунктом. Феєричне шоу виправдало мої сподівання.

Кабаре Крейзі Хорс - царство музики, танцю, світла, красивих жінок та оголених тіл. Танцювальні номери шоу-програми можуть бути груповими і сольними. У деяких номерах артистки з'являються на сцені в гарних костюмах, і ось вже через кілька миттєвостей в партер, згідно класичним традиціям кабаре і еротичних шоу, летять туфлі, плаття, панчохи і рукавички оголюються прямо на сцені дівчат. Інші номери надзвичайно сміливі: танцівниці на сцені повністю голі, їх «одягає» лише серпанок майстерно підібраного світла.

Гумору і гротеску в уявленнях завжди приділяється велика роль. Пуритани, зазвичай обходять стороною стриптиз-бари, із задоволенням приходять на шоу в Крейзі Хорс. Потяг, що не волоче за собою володіння - так сформулював своє естетичне кредо засновник кабаре Крейзі Хорс. Тут немає місця вульгарності, а вміння оголюватися зведено в ранг мистецтва.

Засновник кабаре Крейзі Хорс Ален Бернард (Alain Bernardin) - особистість легендарна і неординарна. Він народився 9 січня 1916 р. у Франції. До 35 років жодних значних подій у його житті не відбувалося. У 1951 році пан Бернарді купив старі підвали, в яких колись зберігалося вино, і переобладнав приміщення, перетворивши його в салон в стилі Дикого Заходу. Назва була придумана під стати закладу - Крейзі Хорс, що перекладається з англійської мови як «скажена кінь».

Концепція закладу «вестерн по-французьки» виявилася невдалою, і не принесла господареві ні клієнтів, ні прибутку. Ален Бернарді продовжував свої творчі пошуки. Його увагу привернув популярний у той час в Америці жанр бурлеск. Бурлеск-шоу з'явилися в Америці ще в середині XIX століття, але в 50-х роках XX століття на тлі сексуальної революції бурлеск переживав справжнісінький бум. Бернарді запозичив ідею бурлеску і не прогадав. Феєричні шоу в Крейзі Хорс привернули увагу парижан, а потім і туристів зі всього світла.

Незважаючи на приголомшливий успіх Крейзі Хорс, жанр простого еротичного шоу не влаштовував Бернарда. Він прагнув підняти звичайне еротичне подання на рівень мистецтва. Як можна цього досягти, не будучи живописцем і не маючи під рукою полотна, кистей і фарб? Бернарді уподібнився скульптуру, що зі шматка мармуру або граніту тесав за допомогою різця прекрасні скульптури. Матеріалом для Бернарда стало жіноче тіло, а інструментом - світло.

Під час шоу Бернарді використовував підсвічування, оригінальні слайди, всілякі фільтри. Світлові ефекти стали рівноправними учасниками шоу. Його творчі експерименти можна сміливо віднести до оп-арту - оптичному мистецтву. В даний час послідовники Бернарда застосовують для постановки нових шоу різні ультрасучасні технічні засоби. Кожного разу вони задають собі питання: «А як це зробив би Бернард, будь він зараз живий?»

У своїх «скажених конях», крім хорошої хореографічної підготовки і яскравих зовнішніх даних, Бернард хотів бачити якусь родзинку. Він вважав, що деякі недосконалості зовнішності можна приховати. Наприклад, не дуже довгі ноги можна візуально подовжити за допомогою високих каблуків або модних ботфортів. Невелику груди можна прикрити пір'ям і стразами, та й правильно підібране освітлення приходить на допомогу. Але відсутність у дівчини, нехай навіть красивою і технічно підготовленої, темпераменту і енергетики нічим не приховаєш. Блиск в очах, промениста посмішка, вміння знайти під час виступу контакт з публікою і отримати від глядачів емоційну віддачу - все те, що прийнято зараз називати модним словом харизма - ось що особливо цінував Бернард в танцівницях свого кабаре.

Кабаре Крейзі Хорс вже перетнула піввіковий ювілей. Більш ніж за п'ятдесят років свого існування на сцену кабаре виходило близько 500 танцівниць. Серед них були дівчата з усього кольору, різного кольору шкіри і різних національностей. У 90-роках у Крейзі Хорс стали з'являтися дівчата з Росії. Бернарді відзначав їх красу, талант, цілеспрямованість і працездатність.

Усі без винятку танцівниці зобов'язані підкорятися правилам, які встановив Бернарді ще на зорі існування Крейзі Хорс. Співробітники чоловічої статі, що працюють в кабаре, не мають права розмовляти з танцівницями. Відвідувачі кабаре також не мають права спілкуватися з артистками під час або після вистави. Після представлення дівчат-танцівниць в супроводі охорони виводять з будівлі кабаре через спеціальний вихід і на таксі розвозять по домівках. Спочатку в будівлі не було запасного виходу. Але Бернарді піклувався про безпеку танцівниць і про престиж свого закладу, тому під залою кабаре зробили спеціальний тунель і обладнали окремий вхід. При цьому за межами Крейзі Хорс танцівниці мають повне право самостійно розпоряджатися своїм життям.

Пан Бернарді «правив бал» у Крейзі Хорс одноосібно. Він сам брав танцівниць на роботу, займався постановкою номерів. Ніщо не випадало від його уваги: костюми, музика, декорації, освітлення - все було під контролем. Навіть оригінальні псевдоніми танцівницям Бернарді підбирав сам. Пан Бернарді був беззмінним керівником кабаре Крейзі Хорс протягом 43 років. Ален Бернарді пішов з життя 15 вересня 1994 року в віці 78 років. В даний час кабаре управляють його вже дорослі діти. У 2007 році зал кабаре був повністю оновлений. Незважаючи на те, що інтер'єри були змінені, нинішнім власникам вдалося зберегти стиль і особливу атмосферу легендарного кабаре.

Крейзі Хорс має елітну прописку в Парижі. Кабаре знаходиться на авеню Георга V, по сусідству з фірмовими бутиками Ів-Сен Лорана (Yves Saint Laurent) і Баленсіага (Balenciaga). Заблукати в цьому районі Парижа неможливо. Невибагливий турист може спробувати щастя і купити вхідний квиток на шоу незадовго до початку вистави. Але охочим як слід розглянути все, що відбувається на сцені, варто подбати про придбання квитка заздалегідь. З «діамантової» або з «золотий» зони відкривається найкращий огляд.

Організатори пропонують придбати квитки за формулою: шампанське + спектакль або вечеря + спектакль. Однак це не означає, що гостям кабаре належить вечеря в компанії напівоголених танцівниць. Виступати перед жує публікою в Крейзі Хорс не прийнято. Трапези організуються до початку вистави, партнерами кабаре виступають престижні паризькі ресторани. Гастрономічну частина програми гурмани гідно оцінять. Повечерявши, гості відправляються на виставу.

Шоу в кабаре Крейзі Хорс проходять щодня двічі за один вечір, а по суботах проходить аж три вистави. Замовити квиток можна вже на стадії бронювання туру в туристичному агентстві. Туристи, звиклі подорожувати самостійно, можуть оформити замовлення квитка на шоу через Інтернет. Відео та фотозйомка під час представлення заборонені. На пам'ять про шоу можна залишити вхідний квиток, програмку і фото, зроблене біля входу в кабаре на тлі яскравої афіші.


[10-04-10][Все для туристів]
Вулицями Личаківського некрополя (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Єгипет: транспорт (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Історія. Піраміда Хеопса (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Прикмети і повір'я: національна кухня Індонезії (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-18)
Переглядів: 758 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: