Четвер
24-03-28
11:21

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Ялинки-палиці!

Ялинки-палиці!

Вибрати живу зелену красуню або придбати штучне колюче диво божевільною забарвлення - справа ваша. Від вас залежить і те, наскільки довго та чи інша ялинка будуть радувати вас і ваших близьких. А для цього треба зробити правильний вибір на ялинковому базарі чи в магазині.
Ялинки-палиці! У будь-якому випадку, без ялинки зустрічати Новий рік небажано. Неспроста вічнозелені дерева ще з дохристиянських часів вважалися уособленням врожайності і родючості, а їх голки відлякували злі сили. Отже, вирушаємо на ялинковий базар.

Рости, ялинка, велика і маленька

Не забудьте прихопити з собою мотузок або шпагат, адже навіть мініатюрне деревце потрібно гарненько «упакувати», щоб у повній цілості донести до будинку. Ніколи не купуйте перше-ліпше дерево, а пройдіться вздовж рядів. Так ви і якість оцініть в повній мірі, і подихайте запахом свіжої хвої.

Врахуйте, що лісгоспи починають рубку ялинок заздалегідь, тому ті ялинки, які були зрубані пару тижнів тому, встигають значно підсохнути. Перевірити «свіжість» колючим легко - зігніть гілочку. Суха з тріском зламається, а у свіжої гілки еластичні, обломити їх буде важко.

Ну ось, вибір зроблений. Тепер треба без втрат голок і ваших нервів доставити головний новорічний символ в нове житло. Несіть пов'язане «по гілках і стовбурах» деревце верхівкою назад, інакше кінці нижніх гілок можуть обламатися. Бажано не заносити його відразу в тепле житло, а влаштувати «реабілітацію» на більш прохолодному балконі. Але не перестарайтеся - спиляних ялинка, що простояла на морозі нижче 20 градусів, швидко осиплеться. Коли деревце трохи звикло до тепла - саме час занести її в кімнату. Але і зараз не поспішайте ставити його у воду, нехай трохи постоїть «на суші». За цей час можна підрубати низ стовбура або оструган його гострим ножем, щоб відкрити свіжі пори.

Тепер саме час визначити її «місце проживання» на найближчі пару тижнів. Бажано не притуляти ялинку до гарячих батарей - гілки підсохнуть і швидко осипами. Знайдіть відповідну тару для зеленої красуні. Налийте в неї води і додайте особливу «приправу», яка допоможе продовжити життя ялинці - чайну ложку желатину і лимонної кислоти, одну столову ложку товченої крейди (варіант - таблетка аспірину, лимонна кислота і цукор). Непоганий спосіб зробити ялинку довгожителькою - поставити її в тару з піском, який потрібно періодично поливати.

У Європі вже досить давно ялинки продаються в горщиках - після зимових свят люди повертають деревце в розплідник, де вона росте далі. Тому, якщо вам шкода губити зелену пахучу красуню, ваш вибір - штучна ялинка, яка доставить радості не менше, ніж жива.

Пити не просить ...

Це оптимальний варіант і для тих, хто хоче заощадити - витратившись один раз, можна не ламати голову над покупкою в наступний і не стояти перед величезним вибором. Штучні красуні перед живою мають масу переваг: вони не сиплються, не засмічують приміщення, стійкі і не вимагають особливого догляду. Зараз в магазинах можна зустріти такі штучні ялинки, які навіть поблизу важко відрізнити від «натурпродукту». Вони бувають з симпатичними шишечками і гілочками, присипаними сніжком, золоті, срібні, навіть чорні, як то кажуть, на будь-який смак і колір.

Вибираючи ялинку не на один рік, прискіпливо придивіться до неї - м'яку хвою погладьте «проти шерсті», а жорстку посмикайте за голки (в міру, звичайно), вони не повинні відлітати, а хвоя повинна повертатися у вихідне положення. Якщо хочете полегшити собі процес установки, шукайте «моделі», які розкладаються на зразок парасольки. Решта варіантів потрібно збирати по гілках або «кільцями» з гілок. Не постесняйтесь попросити у продавця сертифікат якості - ви повинні бути твердо впевнені, що з вашою дитиною нічого не станеться, якщо він вирішить спробувати ялинку на смак. Матеріал, з якого вона виготовлена, ні в якому разі не повинен містити формальдегід, смолу, метилен і ацетон. Не в останню чергу зверніть увагу на упаковку, на якій має бути зазначено, що ця ялинка зроблена з вогнетривкого поліетилену або пластику. Такі ялинки не горять, у гіршому випадку тільки тліють.


[10-02-16][Все для туристів]
Катки на всі смаки (0)

[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Сосиски, пиво і капуста. Кухня Німеччини (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Індонезія і її визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-25)
Переглядів: 1007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: